Modern beeld van tin met marmeren voet, gemaakt door D.B. van Wijk. Portret Salvador Dali 35x13x20cm.
Antieke vergulde wandfiguur 19e eeuw, vermoedelijk Frankrijk 34x10x15cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend een zittende eend, gesigneerd Francois Pompom 21e eeuw (naar oud voorbeeld) 36x32x18cm. Cond.: U
Oude samac metalen tassa 20e eeuw met Jugendstil motief, gesigneerd A. Bouny 16,5x15,5x14cm. Cond.: G
Driedelig gipsen Heilighart beeld met vazen (zilverkleurig) ca. 1900, gesigneerd A. Carli. Licht beschadigd 31x31x14cm. en 34x12x12cm. Cond.: G
Grote vurenhouten heilige Petrus 1e helft 20e eeuw met monogram J.M.
Groot massief bronzen masker portret ca. 1930 met daarachter een lamp gemonteerd (voor wandmontage). Ongesigneerd 33x23x18cm. Cond.: G
Zware bronzen tassa met classisistische ornamentuur ca. 1880 in zeer goede staat 28xø26,5cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Groot antiek Frans Art Nouveau beeld ca. 1900. Gesigneerd Cherot. Dansende vrouw met kleed, gemaakt van compositie metaal 59x20cm. Cond.: G
Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt naar 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.
Bronzen Art Nouveau (Jugendstil) figuur op marmeren sokkel ca. 1900. Mist een stukje van de sokkel, mooie kwaliteit, ongesigneerd Cond.: G
H. 24-28 cm.
Bronzen vuurvergulde visitiekaartjeshouder ca. 1900. Ovaal van vorm met een liggende herdershond en bloemen gedecoreerd. 7x15x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 1912, voorstellend "Der Alte Fritz" alias Frederik de Grote koning van Pruisen. Onduidelijk gesigneerd 28x6x6cm. Cond.: U
Antieke Jugendstil (Art Nouveau) schenkkan ca. 1900, gesigneerd Ferrand. Voorstelling van man met baard en liggende vrouw. Materiaal: Compositie 25x16x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd antiek beeld van een Perzische man op een vliegend kleed ca. 1900. "Made in Austria". Koud beschilderde compositie (metaal) 10,5x17x13,5cm. Cond.: G
Grote terracotta vaas met figuur van Goldschneider Wien. Gesigneerd Persan, mooie patina 60x40x23cm. Cond.: G
Antieke bronzen buste ca. 1900 van E. Villanis (1880-1920 Frankrijk). Art Nouveau met mooie patina 42x24x16cm. Cond.: U
Bronzen beeld gesigneerd Georges van der Straeten (Nederland 1856 - 1941). Voorstellend iets voorovergebogen lopende Biedermeier dame met hoed. Gezicht en handen zijn uit ivoor gesneden. Geheel staan ...
Bronzen beeld R. Tereszezuk (Paul 1895- 1925), Oostenrijkse beeldhouwer. Voorstellend een lopende Aziatische krijgerin met opgestoken haar. Armen en hoofd zijn uitgesneden uit ivoor, geheel staan op z...
Grote bronzen uil 2e helft 20e eeuw, groen gepattineerd 38x17x16cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur met opschrift "Katholiek onderwijs met drank" 1e helft 20e eeuw, Amsterdamse school stijl 14,5x12x13cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren op bronzen sokkel, ongesigneerd ca. 1900. 1x Don Quichotte 1x Hermes 18-20cm. Cond.: G
Grote bronzen staande schemerlampvoet eind 19e eeuw. Geheel omrand met uitgewerkte draken. Lamp staat op 4 poten met omranding. Lamp is later electrisch gemaakt met 2 brandpunten H.: 183cm. Cond.: G