Antieke 19e eeuwse Hollandse tabakspot van mahoniehout in goede staat 21xø14cm.
Antieke aparte wortelnoten koffiemolen 18x8x8cm. en een houtschaaf 15x30x30cm. (groot model) 19e eeuw Cond.: R
Antiek wortelnoten kistje ca. 1900 met band ingelegd in zeer goede staat 19x17,5x13cm. Cond.: G
Oude Italiaanse Fayence keramiek lamp zonder kap 35xø16cm. Cond.: G
Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 1e helft 20e eeuw met houtsnijwerk in zeer goede staat 42x110x10cm.
Antieke 19e eeuwse Hollandse snotneus-lamp. Schroefje van het dekseltje mist 32x10x11cm. Cond.: G
Antieke tinnen snaveltuitkan/schenkkan eind 19e eeuw Holland. (verbogen) 32x20xø13cm. Cond.: R
Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws messing pijpenbakje. Biedermeier Holland van mahoniehout 13xø14cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse petroleumlamp op marmeren voet met witte glazen kap en kristallen reservoir. Houder van de kap zit los 55x11,5x11,5cm. Cond.: G
Oude 18e eeuwse atlas afkomstig van een staand horloge met originele beschildering in goede staat H.: 29cm. Cond.: G
Russisch schaakspel met beschilderde figuren van hout 20e eeuw, compleet 30x45cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U
Twee bijzondere albums vol met speldjes (reclame), hoofdzakelijk begin 20e eeuw en Nederland/Europa 31x22cm. Cond.: G
Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G
Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M
Oude Orientaalse koperen hanglamp 20e eeuw, in goede staat 60x32cm. Cond.: G