Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tabakspot 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse tabakspot van mahoniehout in goede staat 21xø14cm.

Koffiemolen + bolkschaaf
Resultaat: 190 EUR

Antieke aparte wortelnoten koffiemolen 18x8x8cm. en een houtschaaf 15x30x30cm. (groot model) 19e eeuw Cond.: R

Kristallen plafoniere
Resultaat: 80 EUR

Antieke kristallen 2-lichts plafoniere ca. 1900 gemonteerd op een ronde chroomplaat 13xø30cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 97 EUR

Grote antieke Hollandse tinnen kraantjeskan, handbeschilderd met figuren, bomen etc. 51xø21cm. Cond.: G

Wortelnoten kistje
Resultaat: 40 EUR

Antiek wortelnoten kistje ca. 1900 met band ingelegd in zeer goede staat 19x17,5x13cm. Cond.: G

Fayance keramiek lamp
Startprijs 20 EUR

Oude Italiaanse Fayence keramiek lamp zonder kap 35xø16cm. Cond.: G

Hindeloopen bordenrek
Startprijs 30 EUR

Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 1e helft 20e eeuw met houtsnijwerk in zeer goede staat 42x110x10cm.

Snotneus 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse snotneus-lamp. Schroefje van het dekseltje mist 32x10x11cm. Cond.: G

Tinnen snaveltuitkan
Startprijs 50 EUR

Antieke tinnen snaveltuitkan/schenkkan eind 19e eeuw Holland. (verbogen) 32x20xø13cm. Cond.: R

Theekist ca. 1780
Resultaat: 160 EUR

Antieke mahoniehouten theekist ca. 1780 Louis Seize Holland. Inlegwerk en dik fineer(mist stukjes) met origineel slot, sleutel en handgreep. Van binnen met lood bekleed en origineel lederen deksel 11x...

Geelkoperen plantenbak
Startprijs 20 EUR

Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G

Messing pijpenbakje
Resultaat: 50 EUR

Antiek 19e eeuws messing pijpenbakje. Biedermeier Holland van mahoniehout 13xø14cm. Cond.: G

Petroleumlamp, marm. voet
Resultaat: 25 EUR

Antieke 19e eeuwse petroleumlamp op marmeren voet met witte glazen kap en kristallen reservoir. Houder van de kap zit los 55x11,5x11,5cm. Cond.: G

18e Eeuwse Atlas
Resultaat: 100 EUR

Oude 18e eeuwse atlas afkomstig van een staand horloge met originele beschildering in goede staat H.: 29cm. Cond.: G

Russisch schaakspel
Startprijs 25 EUR

Russisch schaakspel met beschilderde figuren van hout 20e eeuw, compleet 30x45cm. Cond.: G

Frans bijbeltje
Resultaat: 15 EUR

Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U

2 Albums met speldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee bijzondere albums vol met speldjes (reclame), hoofdzakelijk begin 20e eeuw en Nederland/Europa 31x22cm. Cond.: G

Engelse kolenbak
Resultaat: 30 EUR

Engelse kolenkit van donker vruchtenhout ca. 1910 met messing beslag afgezet. Originele binnenbak en schepje 35x35x40cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 60 EUR

Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G

Empire hanglamp
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G

Empire hanglamp ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G

Defecte majolica hanglamp
Resultaat: 10 EUR

Defecte majolica lamp ø35cm. Cond.: S

Beschilderd kamerscherm
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M

Orieëntaalse lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude Orientaalse koperen hanglamp 20e eeuw, in goede staat 60x32cm. Cond.: G