Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing wijnschenker
Startprijs 120 EUR

Antieke Decanter wijnschenker voor de sommelier in messing uitgevoerd met notenhouten voet ca. 1900 35x40x20cm. Cond.: G

2 Bronzen lampen
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl 43x25x17cm. Cond.: G

3 Vuurvergulde wandlampen
Startprijs 40 EUR

Drie antieke vuurvergulde wandlampen ca. 1900 in Empire stijl 22x28cm. en 23x14cm. Cond.: G

2 Siervazen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke messing pronkglazen in classisistische stijl ca. 1880, vermoedelijk Frankrijk 26x24x7cm. Cond.: G

Bronzen scheepsbel
Startprijs 80 EUR

Grote bronzen scheepsbel 19e eeuw, in zeer goede staat 17xø17cm. Cond.: G

Bronzen scheepsbel
Resultaat: 150 EUR

Oude grote bronzen scheepsbel met opschrift "Aangeboden door het personeel aan de heer F.J.M. Wientjes ter gelegenheid van zijn 50e verjaardag op 9 mei 1976" 30xø30cm. Cond.: G

Wand Gobelin
Resultaat: 390 EUR

Antieke Aziatische gobelin 18e/19e eeuw, Japans of Chinees. Voorstelling met draken in goede staat 146x138cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 75 EUR

Oude bronzen cloisonne vaas, Japans 20e eeuw. Voorstelling van een draak en bloemdecor in goede staat 31xø24cm. Cond.: G

Samovaar 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Antieke 19e eeuwse samovaar van rood- en geelkoper. Mooi exemplaar. Handvat afgebroken (wel aanwezig) 41x27x21cm. Cond.: G

Ovaal met voorstelling, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Antiek 19e eeuws messing sieraden-opbergdoosje op voetjes. Rondom rijkelijk bewerkt met irissen en figuren 5x7x6cm. Cond.: U

Schildpad snuffbottle, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Antieke 19e eeuwse snuiffles van schildpad met been. Japans met familieteken op de bodem 7,3x2,7x2,7cm. Cond.: U

Kristallen plafoniere
Resultaat: 200 EUR

Antieke kristallen 4-lichts plafonniere ca. 1900 gemonteerd op een ronde chroomplaat 18xø40cm. Cond.: G

Barometer, mahonie
Resultaat: 160 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten barometer 19e eeuw in goede staat 96x27x4cm. Cond.: G

Schildpad doosje
Resultaat: 75 EUR

Antiek 19e eeuws Biedermeier schildpad lepeldoosje staand op benen bolpootjes met origineel slot en sleutels. 1 Stukje been is weg 5x15x75cm. Cond.: G

Gestoken console
Startprijs 220 EUR

Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G

2 Pianokandelaars 1880
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen piano-kaarskandelaars ca. 1880, vermoedelijk Duitsland 24x12x7cm. Cond.: G

Plafondlamp Tiffany
Startprijs 100 EUR

Tiffany stijl hanglamp/plafonniere, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.

Aluminium schaal + vaas
Resultaat: 70 EUR

2-Delig Art Deco stel, gesigneerd Irman. 1x Design vaas van aluminium, mooi bewerkt 27xø18cm. en 1x design schaal 8xø37cm. Cond.: G

Kruis
Startprijs 60 EUR

Mooi uitgewerkt metalen heilig kruis met wijwaterbakje, gemonteerd op een houten wandplaquette 38x23x7,5cm. Cond.: G

WMF Schaal
Startprijs 25 EUR

Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G

Empire kandelaar
Startprijs 120 EUR

Vuurvergulde Empire stijl kaarsenkandelaar 19e eeuw 29xø16cm. Cond.: G

Koperen brander
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke gasbrander ca. 1900, gemerkt Diamantin en Bartel Germany (bedeukt) 39x35xø15cm. Cond.: G

Engels mahonie dienblad
Resultaat: 26 EUR

Oud Engels mahoniehouten dienblad met inlegwerk ca. 1920 in zeer goede staat 5x27x24cm. Cond.: U

Stoofje
Geen vanafprijs

Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G