Armband gemaakt van 4 rijen bloedkoraal, sluiting GG 585/000 waarop 3 bloedkoralen. L.19 cm.
Met veiligheidsketting.
Eikenhouten Duitse barok armleunstoel 2e helft 18e eeuw met lederen zitting en rugleuning. Rijkelijk uitgewerkt met rocailles en engelkop. In zeer goede staat 124x63x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Empire schrijf chiffoniere met origineel Empire beslag ca. 1820 in redelijke ongerestaureerde staat 155x100x47cm. Cond.: R
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met onder 2 lades. Bovendeel 1-deurs met drie zijden glas in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 203x100x40cm. Cond.: G
Fragment van een 18e eeuwse Abusson tapijt met putto ingespannen op lijst (gebroken) 110x83cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse vuurvergulde pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquettes met bloemmotief 40x31x14cm. Cond.: G