Oude kanten knipmuts in doos, waarschijnlijk Twente of Gelderland. Zeer fijn uitgewerkt en in zeer goede staat 34x31cm. Cond.: G
Art Deco stijl chromen bureaulamp met groen-glazen kap 21e eeuw 36x27x22cm. Cond.: G
Kavel met divers koper- en messingwerk 19e en 20e eeuw. O.a; bakvormen van ø15cm. en ø34cm. Cond.: G
Twee grote massief bronzen tafellampen met bronskleurige kappen 2e helft 20e eeuw 80x50x31cm. Cond.: G
Aparte dooskopketting gemaakt van been met diverse handgesneden doodskopjes, herkomst Papua Nieuw Guinea?, ca. 19e-20e eeuw, lengte ca. 3 Meter. Cond.: G
Moderne terracotta schemerlamp met kap. Voeten bronskleurig geglazuurd, klassieke vormgeving 76xø55cm. Cond.: G
Oude kristallen 3-lichts plafoniere met spiegel 2e helft 20e eeuw 10xø25cm. Cond.: G
Twee antieke 19e eeuwse knipsels in omlijsting voorstellend 1 officier en 1 heer in goede staat 12x9cm. en 12x12cm. Cond.: G
Twee chique staande messing salonlampen met klauwpoten in Empire stijl. Zwart met gouden kappen 2e helft 20e eeuw 75xø40cm. Cond.: U
Oud houten scheepsmodel van een 18e eeuw Frans galjoen, 20e eeuw 60x79x19cm. Cond.: G
Antieke Zwitserse barometer met mooi snijwerk in goede staat 53x29x5cm.
Grote 19e eeuwse bajonet "XIX R.B. No. 707 7132 A.v.v. HcF", in zeer goede staat L.: 54,5cm. Cond.: G
Oude messing lampevoet, geëlectrificeerd. Rijkelijk bewerkt met putto, 20e eeuw 64xø14cm. Cond.: G
Oude massief messing 5-delige haardset, mooie vormgeving 2e helft 20e eeuw 71x14x14cm. Cond.: G