Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote bronzen plaquette
Resultaat: 10 EUR

Grote bronzen plaquette 700 jaar Warszawy (Warschau) ø10cm. Cond.: G

Diverse ringen en oorbellen
Resultaat: 10 EUR

Diverse moderne gekleurde kunststof ringen en oorbellen (27 stuks)

Bronzen drukgewicht, haan
Resultaat: 10 EUR

Antiek bronzen drukgewicht in de vorm van een haan ca. 1900 (voor brieven) 7x4x2cm. Cond.: G

Geelkoperen plantenbak
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G

Fayance keramiek lamp
Resultaat: 10 EUR

Oude Italiaanse Fayence keramiek lamp zonder kap 35xø16cm. Cond.: G

Mahoniehouten barometer
Resultaat: 10 EUR

Oude mahoniehouten barometer 2e helft 20e eeuw met Hollandse tekst in zeer goede staat 66x15x4cm. Cond.: G

Messing nap
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse messing nap Holland (naad zit los) 11x21x17cm. Cond.: G

Messing tabaksdoos
Resultaat: 10 EUR

Antiek messing tabaksdoos met ster op het deksel 19e eeuw 2x13x8cm. Cond.: G

Tinnen kruik
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse tinnen kruik met koperen ring, gemekrt. licht bedeukt 29xø10cm. Cond.: G

2 Moderne spiegels
Resultaat: 10 EUR

Twee moderne spiegels. 1x Ovaal goud bewerkte barok stijl spiegel en 1x Langwerpige polybrons spiegel. Beide facetgeslepen spiegels. 56x40cm. en 99x37cm. Cond.: G

4x Glas in lood
Resultaat: 10 EUR

Vier glas-in-lood ramen, 3x ge(brand)schilderd en 1x koud beschilderd (1 raam met barst) 20e eeuw 17-27cm. Cond.: R

Friese kerfsnede kist
Resultaat: 10 EUR

Oude Friese kerfsnede kist ca. 1920 met origineel slot in goede staat 13x37x25cm. Cond.: G

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 10 EUR

Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G