09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Kristalglazen vaas
Resultaat: 25 EUR

Amerikaanse kristalglazen vaas met silveroverlay 925/000 met bloemotief 20e eeuw. H.: 25cm. Cond.: G

7 Oude kristallen glazen
Resultaat: 20 EUR

Zeven oude kristallen glazen met slijpsel waarvan 1 gekleurd 9-21cm. Cond.: G

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 20 EUR

Grote kristallen fruitschaal gesigneerd "House of Igor Carl Faberge" 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: U

Kristallen dekselschaal
Resultaat: 20 EUR

Ruitkristallen dekselschaal 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G

Orrefors bowl, Kosta Boda
Resultaat: 20 EUR

Kristallen orrefors bowl (Kosta Boda) Sweden 20e eeuw 10xø10cm. Cond.: G

Ruitkristallen schaal
Resultaat: 15 EUR

Ruitkristallen schaal ca. 1900 Holland (chip), 8xø18cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk
Resultaat: 15 EUR

3 Glazen vazen
Resultaat: 15 EUR

Glazen schenkkan/vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G

2x Swarovski
Resultaat: 10 EUR

Glazen karaf
Resultaat: 10 EUR

Oude handgeblazen glazen karaf 2e helft 20e eeuw, roze met melkkleur 40xø8cm. Cond.: G

2 Glazen, Hamburg
Resultaat: 10 EUR

Twee herinneringsglazen van Hamburg 20e eeuw. 1x Glazen laars met sneeuwklokjes en opschrift. 1x Bierglas met 3 blikken op Hamburg H.: 15cm. Cond.: G