Anthony v. Dyck fecit aquaforti 17e eeuw, gravure op papier, Joannes de Wael 17,5x25cm. Cond.: G
Landkaart van Covens en Mortier (1721 - 1866) F. de Wit te Amsterdam "Ultraiectini Domini Tabula", gravure op papier
Franz von Stuck (1863 - 1928 Duitsland), ets op papier, Forellen weiher, handgesigneerd, vochtvlekken in donkere gedeelte 28x20cm. Cond.: R
H. Keemink ca. 1940, olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x40cm. Cond.: R
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, weiland met koeien 90x36cm. Cond.: U
H.J.Kras,olieverf op paneel, 20e eeuw, Hollands zeegezicht met zeilschepen. 20.5x18 cm., Cond.:G
Manuel Robbe (1872 - 1937 Frankrijk), handgesigneerde ingekleurde ets, Franse vrouwen op de markt 30x25cm. Cond.: G
Mart 80-er jaren, olieverf op linnen, expressionistisch havengezicht 43x59cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven van seringen 61x47cm. Cond.: R
L. Knaus ca. 1890, kopergravure op papier, meisje met beker "Trotzkopfchen" 45x33cm. Cond.: G
F. Potten, olieverf op paneel, flanerende dames op het strand 30x40cm. Cond.: G
Gerard Nijland, olieverf op linnen, stadsgezicht in de sneeuw met figuren 40x50cm. Cond.: G
Leon Danchin (Copyright 1931 by La Gravure Francaise 41 St. Georges Paris), ets op papier, 2 Ierse setters 50x41cm. Cond.: G
Gesigneerd A. Fichtl München, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G