Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen dikke dame
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel (na Botero) gesigneerd Mito, 21e eeuw, voorstellend dikke dame op 1 hand 34x11x18 cm., cond.:G

Bronzen dame, kandelaar
Resultaat: 110 EUR

Grote bronzen figuur voorstellend een dame met kaarshouder in de hand. Geheel staand op marmeren sokkel 21e eeuw 53xø12cm. Cond.: G

Bronzen stilte
Resultaat: 105 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, onduidelijk gesigneerd,(Dall?) voorstellende een man met hond. "Silence"
21e eeuw, 50x17x21 cm., Cond.:G

Liggende boedha op leeuw
Resultaat: 100 EUR

Slapende liggende Aziatisch figuur op leeuw, messing 20e eeuw 11x19x12cm. Cond.: G

Bronzen Griekse dame
Resultaat: 100 EUR

Bronzen buste van een Griekse dame met kleed en opgestoken haar 21e eeuw 42x24x15cm. Cond.: G

Bronzen stier
Resultaat: 100 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G

Samac beeld
Resultaat: 90 EUR

Compositie figuur, voorstellend een vrouw met masker in de hand met inschrift "Comedie" ca. 1900. Brons gepatineerd 37x14x11cm. Cond.: G

Bronzen stier
Resultaat: 90 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G

Bronzen stier
Resultaat: 85 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G

Samac beeld
Resultaat: 80 EUR

Compositie figuur, voorstellend een man met gewaad met inschrift "Tragedie" ca. 1900. Brons gepatineerd 36x13x10cm. Scheurtjes in de voet. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars 1890
Resultaat: 80 EUR

Twee zware bronzen kandelaars eind 19e eeuw met Hollandse leeuw en Amsterdams stadswapen. Twee-armig 25x20x10cm. Cond.: G

Bronzen jugendstil schaal
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Jugendstil schaal 20e eeuw, voorstellend een zwemmende vrouw en bloemen. Zweepslagmotief 34x19x9cm. Cond.: G

2 Meerschuim figuren
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse meerschuim figuren op zwart geëboniseerde sokkeltjes, 1x kind met kool en 1x kind met schaap 12x16x11cm. Cond.: G

Asbak, met bronzen jongen
Resultaat: 70 EUR

Antiek marmeren asbak ca. 1910 met liggende bronzen jongen in zeer goede staat 7x12x16cm. Cond.: G

Beeld, 2 vogels op tak
Resultaat: 70 EUR

Art Deco figuur ca. 1920 met voorstelling van zangvogels op een tak. Marmeren sokkel, brons gepatineerd 18x36x6cm. Cond.: G

Smid met bankschroef
Resultaat: 70 EUR

Compositie metalen figuur op sokkel van een smid met bankschroef en tekening ca. 1900 51xø17cm. Cond.: G

Boedha
Resultaat: 60 EUR

Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. Cond.: G

Weens brons, koud beschilderd
Resultaat: 60 EUR

Weens bronzen negerjongen met rood mutsje en cremekleurig gewaad, 19e eeuw 3x2x2cm. Cond.: G

Bronzen danseres
Resultaat: 60 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een ballerina met de handen in de lucht 21e eeuw. Geheel staand op vierkante groen-marmeren plaat 45x18x13cm. Cond.: G

Romein op paard
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur van een Romein op paard ca. 1890, zwaard is gerepareerd 37x29x13cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, spoorwegen
Resultaat: 50 EUR

Bronzen plaquette met opschrift "Hollandsche IJzeren spoorwegmaatschappij 75 jarig bestaan 1839-1914", plaquette gesigneerd J.C. Wienecke ø7,5cm. Cond.: G

Beeld, eend
Resultaat: 50 EUR

Grote oude bronzen eend 20e eeuw 23x35x13cm. Cond.:G

Bronzen meisje op stoel
Resultaat: 50 EUR

Bronzen meisje zittend op een stoel, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 22x12x11cm. Cond.: G

Beeld, staande eend
Resultaat: 40 EUR

Grote bronzen eend 20e eeuw 38x23x12cm. Cond.:G