09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Bronzen aapje, Weens
Resultaat: 40 EUR

Weense bronzen miniatuur, koud beschilderd 19e eeuw. Voorstellend een spottende aap 3x2,4x1,5cm. Cond.: G

2 Beeldjes, eenden
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bronzen eenden 20e eeuw, 1x met aansluiting voor fontein 7x11x4cm. en 10x21x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Coltomel
Resultaat: 30 EUR

Bronzen beeldje, gesigneerd B. Coltomel en gedateerd 1891. Voorstellend een geleerde man met papierwerk in de hand H.: 15cm. Cond.: G

Beeld, paard
Resultaat: 25 EUR

Beeldje
Resultaat: 25 EUR

Beeld van Geert Kunen (Limburg), moeder met kind 20e eeuw, aardewerk beschilderd 25x20x16cm. Cond.: G

Benin Bronzen kop
Resultaat: 25 EUR

Zwaar oud Indiase bronzen masker van Benin 20e eeuw. 31x19cm. Cond.: G

Houten Mariabeeld
Resultaat: 20 EUR

Houtgesneden Mariabeeld ca. 1900 33x9x8cm. Cond.: G

Beeld Maria
Resultaat: 10 EUR

Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.