Bijzonder mooi gemaakt.
Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.78 crt.W/SI, ø55, ca.3.8 gr.
Grote 19e eeuwse Franse Louis Seize stijl pendule van marmer met bronzen beslag, gesigneerd Perron Paris ca. 1860. Met 8-daags uurwerk 54x41x11cm. Cond.: G