Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Winchester
Resultaat: 1.750 EUR

Amerikaans Winchester geweer voor hagelschot met monogram, Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. eind 19e eeuw 125x19x3,5cm. Con...

Beulsbijl, 16e eeuw
Startprijs 1.750 EUR

Zeldzame 16e eeuwse bijl gegraveerd met kruisteken. Waarschijnlijk originele steel met been en smeedijzeren afsluiting. Zogenaamde beulsbijl, werd gebruikt voor executie. Het wapen is in zeer goede or...

Kliphanger GG.
Startprijs 1.750 EUR

Kliphanger GG 750/000 in hart model, bezet met briljanten ca.3.5 crt W/SI-PI, aan achterzijde staat 750 handmontage R.Goldarbeiten, L.34 mm., ca. 1908 gr.
Bijzonder mooi gemaakt.

Ring GG bril.
Startprijs 1.750 EUR

Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.78 crt.W/SI, ø55, ca.3.8 gr.



J.W. Bildus
Startprijs 1.700 EUR

Johannes Wernardus Bilders (1811 - 1890 Oosterbeek), verkocht in 2007 in Wenen, olieverf op paneel, Hollands landschap 62x41cm. Cond.: G

Boulle klok
Startprijs 1.650 EUR

18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....

Barok commode met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Monumentale spiegelcommode ca. 1920 in barok stijl uitgevoerd met prachtig notenhout fineer. Rijk notenhouten bewerkt snijwerk en dubbelgebogen voorzijde. origineel beslag en marmeren gebogen zwart bl...

Danziger barok kast
Resultaat: 1.350 EUR

Monumentaal zeldzaam Neo Barok meubel ca. 1930 Duitsland van notenfineer en wortelnoten fineer op vurenhout. Grote barok panelen in Hamburger stijl. 2 Deuren boven, 3 lades onder en 1 deur in de vorm ...

Gestoken klok met barometer
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere massief notenhouten gestoken Franse wandklok met barometer (hoogwaardig kwaliteit snijwerk). Rondom de barometer alle sterrenbeelden uitgestoken, 8 daags uurwerk (Parijs) 102x53x16cm. Cond....

Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem
Startprijs 1.500 EUR

Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Salute to Jeruzalem" 76x45cm. Cond.: U

Amram Ebgi, Shabbat Shalom
Startprijs 1.500 EUR

Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Shabbat Shalom" 72x46cm. Cond.: U

Wilhelm Hambuchen
Startprijs 1.500 EUR

Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G

Willem Steelink
Startprijs 1.500 EUR

Willem Steelink Jr. (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, herder met schapen 44x26cm. Cond.: U

Groenewegen, melkster bij koeien
Startprijs 1.500 EUR

Adrianus Johannes Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), aquarel op papier, landeschap met koeien, melkende boer en boerin 50x32cm. Cond.: G

W.C. Rip
Startprijs 1.400 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molens een paardekar 57x38cm. Cond.: G

Ketting/hanger WG bril.
Startprijs 1.400 EUR

Hanger WG 750/000 bezet met 78 briljanten, ca.0.78 crt/W/SI en 141 briljanten ca.1.48 crt.fancybrown/SI, L.52 mm. aan een ketting WG 750/000 met karanbijn sluiting L.43 cm. ca. 9.3 gr.

Bronzen figuur
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam bronzen eind 19e eeuws beeld voorstellend: Heilige drie-eenheid, God de vader met tiara, de Heilige geest als duif en Jezus afgebeeld als het lam Gods op het boek met de 7 zegels. Met rest-vu...

Barok Commode
Resultaat: 1.100 EUR

Originele 18e eeuwse Duitse dubbelgebogen barok commode. Eiken fineer marquetterie met noten band-inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en blad. Sloten zijn origineel, beslag is van latere datum. Ouder...

Pendulestel, onyx marmer
Startprijs 1.200 EUR

Prachtig groen onyx 3-delig pendulestel met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880. Rondom geslepen glas met 8-daags uurwerk en compensatieslinger. In perfecte staat 42x22x9cm. Cond.: U

Pendule, Louis Seize stijl
Startprijs 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse Franse Louis Seize stijl pendule van marmer met bronzen beslag, gesigneerd Perron Paris ca. 1860. Met 8-daags uurwerk 54x41x11cm. Cond.: G

Art Deco tafellamp
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame tafellamp eind 19e eeuw met bronzen sokkel op 4 klauwpoten. Vier gemsekoppen op de hoeken. kap is compleet gemaakt van barnsteen elementen 50x35x50cm. Cond.: G

Speeldoos
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige Adler speeldoos (functies getest) van notenhout met daarbij 16 platen met diverse melodiën. Alles origineel en in goede staat 20,5x44x32cm. Cond.: G