Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen empire kandelaar
Resultaat: 325 EUR

Originele bronzen Empire 4-lichts kaarskandelaar ca. 1810 in originele goede staat. Brons en vuurverguld brons 53x23x23cm. Cond.: G

Franse, witte plank barometer
Resultaat: 220 EUR

Kwikbarometer met originele beschildering 19e eeuw, gemerkt Dutrou a Paris. In zeer goede originele staat 104x11,5x3cm. Cond.: G

Mahonie kistje + inhoud
Startprijs 220 EUR

Prachtige wortelnoten kist met kristallen flacons (plated afsluitingen), keldertje en onderin een schuiflade. Koper inlegwerk en band ingelegd. Origineel slot en sleutels ca. 1880. In goede staat, ged...

Casio Synthesizer
Resultaat: 50 EUR

Casio WK 110 synthesizer, compleet werkend 115x38x16cm. Cond.: G

Yamaha synthesizer
Startprijs 200 EUR

Yamaha PSR-76 synthesizer, zonder accu. Functies niet getest 96x29x11cm. Cond.: G

Hollandse aker, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Prachtige grote messing Hollandse aker met hengsel en deksel staand op 3 poten 18e eeuw 55x64x46cm. Cond.: G

Tinnen kraanpot
Startprijs 200 EUR

Bijzondere vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met rode beschildering. Chinees-achtig decor van een waterpartij met vliegende kraanvogel 44xø15cm. Cond.: G

Concordantie op de bijbel
Resultaat: 200 EUR

Concordantie op de bijbel in het Duits, Hebreeuws en Grieks met alle in de bijbel voorkomende woorden. groot Folio formaat. Auteur: Friedrich Lantischen. Gedrukt te Leipzig en Frankfurt AD 1696. Handi...

Mahonie scheepbarometer
Startprijs 200 EUR

Mahoniehouten scheepsbarometer, gemerkt Dove Bazeley Cheltenham ca. 1900. Glas beschadigd 97xø8cm. Cond.: G

Stel Empire kandelaars
Startprijs 200 EUR

Prachtig stel geelkoperen Empire kandelaars ca. 1820 in zeer goede staat 27xø13cm. COnd.: G

Decoratieve weegschaal
Resultaat: 220 EUR

Grote zeldzame 19e eeuwse apothekersweegschaal van gietijzer en brons ca. 1890. Jugendstil 103x67x26cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 175 EUR

Grote antieke eikenhouten bewerkte barometer met jachtmotief en Frans opschrift. In zeer goede staat 71x35cm. Cond.: G

3 Tonnetjes
Startprijs 160 EUR

Drie eiken likeurvaatjes 19e eeuw Frankrijk (1 is gesigneerd Graud Hafitte). IN zeer goede staat 16-24cm. Cond.: G

Muziekdoos
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse houten beschilderde (bierlak) speeldoos met Franse tekst en intarsia in deksel (bandinlegwerk). De speeldoos bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, 2 tanden missen 13x31x17cm. Co...

Bontjas Mt. 40-42
Startprijs 150 EUR

Oude nerts dames bontjas van hoogwaardige kwaliteit, in zeer goede staat. Maat ca. 40-42.

Bronzen kaarskandelaar
Startprijs 150 EUR

Kleine bronzen Gothische kandelaar in zeer goede staat (16e eeuw?) 16,5x7,5x7,8cm. Cond.: G

Wetboek 1735
Startprijs 150 EUR

Corpus Juris Canonici (Canoniek wetboek), Auteur: Christ. A. Freiersletsen, gedrukt te Keulen in 1735. In originele perkamenten band met rubrieken, quatro formaat.

Kurkentrekker, groot
Startprijs 150 EUR

Grote metalen kurkentrekker voor tafelmontage ca. 1900 met houten handvat "The Merrit" 42xø12cm.

Jugendstil tinnen bord
Startprijs 150 EUR

Zwaar tinnen Jugendstil bord ca. 1900, gesigneerd H. Cuzin. Afbeeldend een naakte vrouw met bloemen en vogels ø32cm. Cond.:

Antieke kleine spiegel
Resultaat: 150 EUR

Handgestoken barok spiegel 18e eeuw, kroontje mist 54x38cm. Cond.: R

Antiek glas-in-lood raam
Startprijs 150 EUR

Vroeg gebrandschilderd glas-in-lood raam met Gotische zuilen en bogen 17e-18e eeuw 62x31cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen cloisonne vaas met oren ca. 1900 met afbeeldingen van bloemen en vogels 43x24cm. Zegel in de bodem Cond.: G