Originele bronzen Empire 4-lichts kaarskandelaar ca. 1810 in originele goede staat. Brons en vuurverguld brons 53x23x23cm. Cond.: G
Kwikbarometer met originele beschildering 19e eeuw, gemerkt Dutrou a Paris. In zeer goede originele staat 104x11,5x3cm. Cond.: G
Casio WK 110 synthesizer, compleet werkend 115x38x16cm. Cond.: G
Yamaha PSR-76 synthesizer, zonder accu. Functies niet getest 96x29x11cm. Cond.: G
Prachtige grote messing Hollandse aker met hengsel en deksel staand op 3 poten 18e eeuw 55x64x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten scheepsbarometer, gemerkt Dove Bazeley Cheltenham ca. 1900. Glas beschadigd 97xø8cm. Cond.: G
Prachtig stel geelkoperen Empire kandelaars ca. 1820 in zeer goede staat 27xø13cm. COnd.: G
Grote zeldzame 19e eeuwse apothekersweegschaal van gietijzer en brons ca. 1890. Jugendstil 103x67x26cm. Cond.: G
Drie eiken likeurvaatjes 19e eeuw Frankrijk (1 is gesigneerd Graud Hafitte). IN zeer goede staat 16-24cm. Cond.: G
Oude nerts dames bontjas van hoogwaardige kwaliteit, in zeer goede staat. Maat ca. 40-42.
Kleine bronzen Gothische kandelaar in zeer goede staat (16e eeuw?) 16,5x7,5x7,8cm. Cond.: G
Zwaar tinnen Jugendstil bord ca. 1900, gesigneerd H. Cuzin. Afbeeldend een naakte vrouw met bloemen en vogels ø32cm. Cond.: