Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

David Constant Artz, interieur
Resultaat: 1.300 EUR

David Adolph Constant Artz (1837 - 1890) (UV lamp getest), olieverf op linnen, interieur met moeder en kinderen 32x42cm. Cond.: G

Schilderij, A.P. Madsen
Startprijs 900 EUR

A.P. Madsen (toegeschreven aan, ongesigneerd alleen naamplaat op de lijst) (1822 - 1911 Denemarken), olieverf op linnen, landschap met koeien en figuren 100x68cm. Cond.: R

Quinton, landschap
Startprijs 900 EUR

Charles Henri Clement Quinton (1851 - 1920 Frankrijk), olieverf op linnen, Frans landschap met paardekar en landarbeiders 42x26cm. Cond.: U

Johannes Bosboom, tekening
Resultaat: 900 EUR

Johannes Bosboom (Den Haag 1817 - 1891), gemengde techniek op papier, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G

Groot schilderij, dorpsgezicht
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.

Schilderij, Willem Noordijk
Startprijs 800 EUR

Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G

Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR

Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G

Schilderij, Jan de Jong
Startprijs 800 EUR

Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R

Heinrich Wilhelm Schnaars
Resultaat: 750 EUR

Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G

Toegeschreven Barbiers, watermolen
Startprijs 725 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, watermolen met figuren 32x23cm. Cond.: G

Toegeschreven Barbiers, huis bij brug
Startprijs 725 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, landschap met huis, herder en vee 31x23cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl
Resultaat: 800 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 14,5x22,5cm. Cond.: U

Jan te Wierik, acryl
Resultaat: 800 EUR

Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 22,5x14,5cm. Cond.: U

G.J. Delfgaauw
Startprijs 700 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw, olieverf op linnen, straatje met figuren te Hattem 30x40cm. Cond.: G

Henk Schuring
Resultaat: 700 EUR

Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 150x118cm. Cond.: G

Henk Schuring
Resultaat: 800 EUR

Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x130cm. Cond.: G

Cornelis Jan Mension
Startprijs 650 EUR

Cornelis Jan Mension (1882 - 1950), olieverf op linnen, twee eenden in het water 24x29cm. Cond.: G

A.J. Zwart, Sibculo
Resultaat: 650 EUR

Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijk - 1981), olieverf op paneel, plasgezicht 34x23cm. Cond.: G

Schilderij, Ru van Rossem
Startprijs 650 EUR

Ru van Rossem (Origineel) (Amsterdam 1924 - 2007, diverse tentoonstellingen), gemengde techniek op papier, voorstelling van een Indische Zebu. Herkomst kunsthandel Borzo 70x50cm. Cond.: U

Russisch stilleven 1990
Startprijs 600 EUR

W. Cygankov 1990 (Russische school), olieverf op linnen, getiteld "Hollands stilleven" 79x63,5cm. Cond.: U

Lilian Luiten
Startprijs 600 EUR

Lilian Luiten (1945 Enschede - ), acryl op papier, liggend vrouwelijk naakt 70x80cm. Cond.: G

Schilderij 17e-18e eeuw, kaarslicht
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij kaarslicht (inschilderingen bij achtergron boven) 27x20cm. Cond.: G

Hondje, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Monogram A.?), olieverf op paneel, wandelende hond in kleding met lantaarn (nachtwacht) 17x13cm. Cond.: G

T. Wolvecamp, origineel
Startprijs 500 EUR

Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo), olieverf op papier, abstracte compositie 39x28cm. Cond.: G