Koersgeld Bhutan, India, Pakistan, Bangladesh Cond.: UNC
Divers koersgeld Liberia, Ghana, Togo, Mauretanië etc
33 Munten waaronder 31x koersgeld Tanzania, 1x 1000 pesetas (10 ecu) Saharani Arab en 1x 1/2 crown 1934 ZF/PR Rhodesië
53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone waaronder 20 koersmunten Gambia, 12 koersmunten Sierra Leone en diverse munten uit o.a; Centraal Afrika, Mali, Biafra etc.
27 Munten Brits West-Afrika (22x) en Nigeria (5x) waaronder; 2 shilling 1949 PR, 1 shilling 1951 PR, 6 pence 1924 ZF en 3 pence 1934 PR-
Divers koersgeld (oud, nieuw, nikkel, brons, zilver) uit Brunei, Singapore, Malakka + Br. Borneo , Penang Strait. Settlements
Gouden 2 Pahlavi Iran 836/000 ca. 3gr., 1307-1928 Cond.: ZF
Divers koergsgeld Zuid-Korea, Korea, Laos, Mongolië en Cambodja. Aluminium, nikkel, brons, zilver
Koersgeld + zilver Uruguay, Paraguay, Bolivia
Koersgeld Birma, Koeweit, Afghanistan van nikkel, brons en zilver. Diverse kwaliteiten
Gouden munt Saudi Arabia Guineau 917/000 AH 1377 (1957) Cond.: UNC
Grote Chinees keramieken siervaas met gouddecor en familiewapen 2e helft 20e eeuw 49xø18cm. Cond.:G
Tiendelig restservies Mosa Maastrciht plateel ca. 1930. Chips af Cond.: R
3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G
Copier Leerdam cactuspot 1e helft 20e eeuw van oranjekleurig glas, pootjes beschadigd 12xø13cm. Cond.: M
Zwaar oud Indiase bronzen masker van Benin 20e eeuw. 31x19cm. Cond.: G
Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Daruda 54cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch kleed en kleedje, fijn uitgewerkt met prachtige kleuren en in zeer goede originele staat 186x123cm. en 76x32cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G