Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, H. Schallenberg
Resultaat: 26 EUR

Huibert Schallenberg (Delft 1883 - 1909), olieverf op paneel, vaas met anemonen 10x8cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, cavaleristen
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G

Ets, monogram P.
Resultaat: 35 EUR

Monogram P. ca. 1910, ets op papier, twee zwervers met wandelstokken 10x14cm. Cond.: G

Tekening, Willem Maris
Resultaat: 425 EUR

Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.

Gesigneerd Henry Schouten
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G

Schilderij, B. van Weers
Resultaat: 35 EUR

Bert van Weers, olieverf op linnen, plasgezicht met riet en koeien 50x70cm. Cond.: G

Portretje
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, tekening op papier, portret van een vrouw (lichte vochtvlekken) 18x24cm. Cond.: R

Ets, A.P. Derksen van Angeren
Resultaat: 150 EUR

Anthonius Phillipus Derkzen van Angeren (1878 Delft - Quebec ca. 1961), ets op papier, stadsgezicht met achterhuisen, gedrukt door den etser 24x15cm. Cond.: G

Ets, P.G. van Os, 18e eeuw
Resultaat: 65 EUR

Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), ets op papier, man met pakezel en bok 21x19cm. Cond.: G

Ets, W.O.J. Nieuwenkamp
Resultaat: 50 EUR

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (Amsterdam 1874 - 1950 Italië), ets op papier (iets vergeeld) De Gracht 1-50 Nr. 43 Cond.: G

Litho, Chicot
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd Chicot 20e eeuw, lithografie op papier, paardensport scene 50x60cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, boerenvrouw
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 9,5x15cm. Cond.: G

Reinier Zeeman ca. 1700
Resultaat: 50 EUR

Reinier Zeeman ca. 1700, gedruckt bij G. Valk Amsterdam, Nieuwe Scheeps Batalien 26x16cm. Cond.: G

Franse ets, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Franse ets, onduidelijk gesigneerd "L. Brouet?" Nr. 22/50, ets op papier, Coin a Sartrouville 18x22cm. Cond.: G

4 Etsen 18e-19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vier etsen 18e-19e eeuw; 1x biddende man ongesigneerd 19e eeuw, 1x de Vermaarde schoenmaker 18e eeuw, 1x tribunaal 18e eeuw, 1x landschap 18e eeuw of ouder Cond.: R-G

Pastel portret
Resultaat: 35 EUR

Huntz, pastel op papier, damesportret 30x60cm. Cond.: G

4 Paardenprenten
Startprijs 75 EUR

Vier 19e eeuwse paardenprenten England Steeple Chase. Prachtige vruchtenhouten Biedermeier lijsten 59x52cm. Cond.: G

P. Dupont, Amsterdam gravure
Resultaat: 50 EUR

Pieter Dupont (Amsterdam 1870 - 1911 Hilversum), gravure op papier, stadsgezicht Amsterdam Nr. 35 44x19cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 41 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, rijstvelden
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met rijstvelden 45x35cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, havenplaats
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesische havenplaats met schepen en ossenspan 60x40cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, ossenspan
Resultaat: 50 EUR

Sutjakno Kompoel Indonesië 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met ossenspan,45x35 cm.Cond.: G