Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Aardewerken schalen
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 55 EUR

Chinees porseleinen sierbord ca., 1900 met draken- en gouddecor, celadon ø25cm. Cond.: G

Aardewerken vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote Chinees keramieken siervaas met gouddecor en familiewapen 2e helft 20e eeuw 49xø18cm. Cond.:G

Servies Regout
Resultaat: 30 EUR

Tiendelig restservies Mosa Maastrciht plateel ca. 1930. Chips af Cond.: R

Italiaanse kruik
Resultaat: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemdecoratie (hengsel gelijmd) 26xø17cm. Cond.: M

2 Boedha beeldjes
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinese beeldjes van albast voorstellende liggende Chinezen met baard ca. 1900 3,5x7x2,5cm. Cond.: G

Delfts boterpotje, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.

Ivoren Chinees figuur
Resultaat: 25 EUR

Ivoren Chinese miniatuur 19e eeuw, voorstellend een man met bezem en zak. Mooi gedetailleerd uitgewerkt 7,5x4x1,5cm. Cond.: G

Delftse vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen bord 19e eeuw met landschapsdecor en geisha's. Blauwe omranding ø24,5cm. Cond.: G

3 Imari kop&schotels
Resultaat: 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop&schotels met bloemdecor, lichte randschades ø11,6cm. Cond.: G

2 Blauwe Chinese borden
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G

5 Schalen, Thüringen
Resultaat: 10 EUR

5-Delige Jugendstil schalenset met bloemendecor ca. 1910, ongemerkt ø12-ø25cm. Cond.: G

Porseleinen serviesgoed
Startprijs 30 EUR

23-Delig porseleinen restservies, gemerkt H.W. Porzellan Karlsbader Wert Arbeit 20e eeuw. Met blauw en bewerkt gouddecor Cond.: G

Chinees pors. trekpotje ca. 1900
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen trekpot ca. 1900 in 18e eeuwse stijl met grote doorsnee deksel (1 chip). Beschilderd met musicerende geisha's 10x16,5xø12cm. Cond.: G

7 Japanse capucijner kommetjes
Resultaat: 35 EUR

Zeven Chinees porseleinen capucijner kommetjes waarvan 4 gaaf, 2 met haarscheur en 1 met chip. Allen met bloemdecor 18e-19e eeuw 6,5-ø7,5cm. Cond.: R-G

2 Imari kraagvazen
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met bloemdecor; 1x gelijmd, 1x goed 31xø18cm. en 30,5xø18cm. Cond.: R-G

Japans pors. vogel-voerbakje
Startprijs 35 EUR

Zeldzaam Japans porseleinen vogel-voerbakje met bronzen armatuur ca. 1900. porseleinen blauw bakje met bloemen en goudrand 13xø8cm. Cond.: G

16 Delen Chin. pors, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

16 Chinees porseleinen kommen 19e eeuws met blauw decor, 9 delen gaaf, 1 deel met haarscheur en 6 delen met minimale randschade ø7-ø10cm. Cond.: R-G

Platelen schaal
Resultaat: 35 EUR

Gouda platelen schaal 1e helft 20e eeuw decor Gerdy met bloemmotief in zeer goede staat 7xø27cm. Cond.: G

Twee Chin. snuifflesjes
Resultaat: 45 EUR

Twee Chinese snuifflesjeszonder stop 19e eeuw; 1x porseleinen flesje met minimale chip en 1x flesje (waarschijnlijk jade) met oranje-rood vogeldecor 6-7,5cm. Cond.: G

Satsuma vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude satsuma porseleinen siervaas ca. 1930 met goud- en bloemdecor in zeer goede staat 20xø11cm. Cond.: G

8 Delen Chin. eierschaal pors.
Resultaat: 35 EUR

Acht delen Chinees eierschaal porselein 19e eeuw waaronder rijstkommen met en zonder deksel/schotel. Minimale chips en haarscheur 8xø9,5cm. Cond.: R

Villeroy en Boch vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote Duitse Villeroy & Boch vaas, ontwerp Elisabeth 50-er jaren (2 haarscheuren) 30xø18cm. Cond.: R