Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Horloge
Resultaat: 900 EUR

Heren ;polshorloge, met band GG 585/000, Olympic super automatic. met datum aanduiding. L.19 cm., ca 70 gr,

Diverse spelden
Resultaat: 40 EUR

Kavel diverse spelden 20e eeuw COnd.: G

Roze koraal collier
Resultaat: 180 EUR

Collier van roze koraal, ø14 mm., LK.53 cm., sluiting zilver 925/000

Ring opaal
Resultaat: 33 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een roze opaal cabochon, 14x10mm., en 12 rond gefac.robijnen ø2mm., en 12 rond gefac.amethisten ø1.2 mm. ca. 6.35 gr., ø60

2 Gouden ringen
Resultaat: 100 EUR

Ring GG 14 krt.bezet met 3 pareltjes ø 51en een ring GG 18krt.bezet met 3 gefac.smaragdjes en 3 robijntjes, ø52. Beide ringen zijn buitenlands gekeurd, samen ca. 4.85 gr.

Vergulde zilveren ring
Resultaat: 10 EUR

Ring zilver verguld bezet met 2 blauwe steentjes. ø 47

Camee broche, verguld
Startprijs 40 EUR

Broche schuimgoud( verg) bezet met een camee L.4x3.5 cm.

Diverse manchetknopen
Startprijs 30 EUR

Diverse stelletjes manchetknopen waaronder antieke met parelmoer ingelegd en zilver Cond.: G

Scarabee (jade?)
Resultaat: 25 EUR

Oude scarabee in messing vatting gemaakt van groen glas of jade 2,7x2,7cm. Cond.: G

Ketting en oorbellen, malachiet
Resultaat: 25 EUR

Malachiet halsketting met 2 malachiet oorknoppen 20e eeuw in zeer goede staat 74cm. en ø1,5cm. Cond.: G

Zilveren halsketting
Resultaat: 35 EUR

Prachtige zilveren halsband 925/000 met donkerbruine steen in zeer goede staat 19cm. Cond.: G

Barnsteen collier
Resultaat: 80 EUR

Oud collier van barnsteen in goede staat 56cm. Cond.: G

Oorstekers aquamarijn
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers zilver 925/000 bezet met rechthoekige gefac.aquamarijn (2/ 6x4 mm) en 16 rond gefac.aquamarijn ø1mm. ca. 2.6 gr.

Collier jade/parels
Resultaat: 45 EUR

Collier gemaakt van fifigrain open handgesneden boerenjade en parels. L.80 cm.

Australiche opalen
Resultaat: 65 EUR

Diverse Australische opalen in vloeistof

Australiche opalen
Resultaat: 55 EUR

Diverse Australische opalen in vloeistof

Australische opalen in flesje
Resultaat: 85 EUR

Tientallen Australische opalen in flesje met vloeistof.

Autralische opaal in matrix
Resultaat: 60 EUR

Autralische opaal in matrix (moedergesteente) 4x5cm.

Ring saffier/diam.
Resultaat: 350 EUR

Ring GG585/000 bezet met een saffier en diamanten. ø 56, ca.4.15 gr.

Collier onyx/parel
Startprijs 25 EUR

Collier van kweekparels ø8mm en onyx ø14mm., zilveren925/000 sluiting. L. 45 cm.

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 35 EUR

Twee sterling zilveren handgemaakte armbanden ca.43gr. Cond.:U

Broche GG
Resultaat: 70 EUR

Antieke filigrain broche GG 585/000 ca. 2.40 gr. L.3.5 cm.

Bloedkoraal armband 4 rij
Resultaat: 280 EUR

Armband van 4 rijen bloedkoraal, slot GG585/000, L.19 cm.

Ketting, bloedkoraal
Resultaat: 280 EUR

Collier van 2 rijen bloedkoraal waaraan een antiek slot.GG 14 krt. L. 43 cm.