Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Regelateur, 2e helft 20e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Commodoor met gongslag en notenhouten kast 64x23x13cm. Cond.: G

Pubklok
Resultaat: 40 EUR

Amerikaanse pubklok ca. 1900 met mahonie-effect beschildering in goede originele staat 57x32x11cm.

Pubklok
Resultaat: 40 EUR

Amerikaanse pubklok met slagwerk ca. 1900, gemerkt Seikosha Regulator

Friese staartklok
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize met dubbele kap. Brede uitvoering met diverse geschilderde afbeeldingen. De klok heeft maanstand, wekkerfunctie 1-dagsaanduiding en kwartiers...

Boulle klok
Resultaat: 1.650 EUR

18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....

Vuurvergulde klok (Amor)
Resultaat: 3.800 EUR

Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...

Staande klok, Westminster
Resultaat: 140 EUR

Oude staande klok met Westminster uurwerk (Tempus Fugit) driegewichter 2e helft 20e eeuw 207x42x24cm. Cond.: G

Franse rood marmeren pendule
Resultaat: 135 EUR

Prachtige roodmarmeren Franse Art Nouveau pendule met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk 36x37x13cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Notenhoutfineer tafelklok met bronzen sierwerk, uurwerk met maanstand en dubbele bel. gemerkt F.H.S. Germany 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x22x16cm. Cond.: G

Klokkenstel met 2 kandelaars
Resultaat: 4.500 EUR

Monumentaal vuurverguld 3-delig bronzen klokkenstel met putto en hoorn des overvloeds ca. 1860. 8-Daags uurwerk en wit marmeren basis. Deze prachtige pendule is in goede originele staat 48x49x19cm. en...

Brede tafelklok + spiegels
Resultaat: 80 EUR

Grote notenhouten tafelklok ca. 1890 (Grunderzeit) Duitsland met halve zuilen en zijspiegels. Emaille wijzerplaat 44x54x15cm. Cond.: G

Eikenhouten BimBam regelateur
Resultaat: 50 EUR

BimBam regelateur ca. 1920, gemerkt Junghans met eikenhouten kast en Westminster uurwerk. Facetgeslepen glas en in originele staat Cond.: G

Friese schippertjesklok
Resultaat: 70 EUR

Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast in zeer goede staat 80x22x17cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Oude Friese staartklok, klein model 2e helft 20e eeuw. Met maanstand en eikenhouten kast 63x17x14cm. Cond.: G

Friese stoelklok, 20e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x28x18cm. Cond.: G

Eikenhouten Fries schippertje
Resultaat: 70 EUR

Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en maanstand. In zeer goede staat 71x20x17cm. Cond.: G

Duitse koekkoeksklok
Resultaat: 35 EUR

Duitse koekkoeksklok ca. 1890 in redelijke staat. Kroon gebroken maar aanwezig, compleet 48x30x19cm. Cond.: G

Schilderijklokje, Schwartzwald
Resultaat: 40 EUR

Oud Duits Schwarzwalder schilderijklokje 2e helft 20e eeuw. reproductie naar 19e eeuws voorbeeld, beschadiging bij deurtje Cond.: R

Pendule
Startprijs 125 EUR

Kleine Franse pendule ca. 1890 met figuur gemaakt van compositie metaal (haarscheur), uurwerk is goed 30x27x10cm. Cond.: R

Comtoise met pronkslinger
Resultaat: 250 EUR

Franse comtoise ca. 1880 met bloemslinger, gesigneerd Aurange A. Villeneuve in goede originele staat 137x37x20cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhoutfineer wandregelateur met 1 million Kienzle uurwerk. In zeer goede staat met bijgemaakte kroon en tollen 100x40x18cm. Cond.: G

Zaanse klok, groot model
Resultaat: 25 EUR

Groot model Zaanse stoelklok met bronzen gietwerk en mahoniehouten kast, bel en atlas 2e helft 20e eeuw 62x26x16cm. Cond.: G

Klok, 50-er jaren
Startprijs 40 EUR

50-er Jaren tafelklok met slagwerk in goede staat, ongemerkt 26xø21cm. Cond.: G

Regelateur
Resultaat: 20 EUR

Notenfineer regelateur met kroon en tollen ca. 1880, uurwerk gemerkt Junghans in redelijke staat 67x36x19cm. Cond.: G