Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Commodoor met gongslag en notenhouten kast 64x23x13cm. Cond.: G
Amerikaanse pubklok ca. 1900 met mahonie-effect beschildering in goede originele staat 57x32x11cm.
Zeldzame 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize met dubbele kap. Brede uitvoering met diverse geschilderde afbeeldingen. De klok heeft maanstand, wekkerfunctie 1-dagsaanduiding en kwartiers...
18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....
Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...
Oude staande klok met Westminster uurwerk (Tempus Fugit) driegewichter 2e helft 20e eeuw 207x42x24cm. Cond.: G
Prachtige roodmarmeren Franse Art Nouveau pendule met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk 36x37x13cm. Cond.: G
Notenhoutfineer tafelklok met bronzen sierwerk, uurwerk met maanstand en dubbele bel. gemerkt F.H.S. Germany 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x22x16cm. Cond.: G
Monumentaal vuurverguld 3-delig bronzen klokkenstel met putto en hoorn des overvloeds ca. 1860. 8-Daags uurwerk en wit marmeren basis. Deze prachtige pendule is in goede originele staat 48x49x19cm. en...
Grote notenhouten tafelklok ca. 1890 (Grunderzeit) Duitsland met halve zuilen en zijspiegels. Emaille wijzerplaat 44x54x15cm. Cond.: G
BimBam regelateur ca. 1920, gemerkt Junghans met eikenhouten kast en Westminster uurwerk. Facetgeslepen glas en in originele staat Cond.: G
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast in zeer goede staat 80x22x17cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok, klein model 2e helft 20e eeuw. Met maanstand en eikenhouten kast 63x17x14cm. Cond.: G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x28x18cm. Cond.: G
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en maanstand. In zeer goede staat 71x20x17cm. Cond.: G
Duitse koekkoeksklok ca. 1890 in redelijke staat. Kroon gebroken maar aanwezig, compleet 48x30x19cm. Cond.: G
Oud Duits Schwarzwalder schilderijklokje 2e helft 20e eeuw. reproductie naar 19e eeuws voorbeeld, beschadiging bij deurtje Cond.: R
Kleine Franse pendule ca. 1890 met figuur gemaakt van compositie metaal (haarscheur), uurwerk is goed 30x27x10cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1880 met bloemslinger, gesigneerd Aurange A. Villeneuve in goede originele staat 137x37x20cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenhoutfineer wandregelateur met 1 million Kienzle uurwerk. In zeer goede staat met bijgemaakte kroon en tollen 100x40x18cm. Cond.: G
Groot model Zaanse stoelklok met bronzen gietwerk en mahoniehouten kast, bel en atlas 2e helft 20e eeuw 62x26x16cm. Cond.: G
50-er Jaren tafelklok met slagwerk in goede staat, ongemerkt 26xø21cm. Cond.: G
Notenfineer regelateur met kroon en tollen ca. 1880, uurwerk gemerkt Junghans in redelijke staat 67x36x19cm. Cond.: G