Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Benin Bronzen kop
Resultaat: 30 EUR

Zwaar oud Indiase bronzen masker van Benin 20e eeuw. 31x19cm. Cond.: G

Houten beeld Daruda
Resultaat: 30 EUR

Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Daruda 54cm. Cond.: G

Dame, golfen
Resultaat: 45 EUR

Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U

Bronzen Thaise figuur
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Thaise figuur 18e-19e eeuw staand op houten sokkel H.: 34cm. Cond.: G

Gipsen plauqette
Resultaat: 15 EUR

Gipsen beschilderde wandplaquette voorstellend een musicerende vrouw 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Meca 53x46cm. Cond.: G

Beeld, 16e eeuw
Startprijs 180 EUR

Notenhouten 16e eeuws heilig figuur op aardbol met zeemonster en puttikopje. Vermoedelijk Zuid-Duitsland 24xø12cm. Cond.: G

2 Oosterse figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee Oosterse tropisch houten figuren 20e eeuw, voorstellend karbauen met een figuur (1x ingelegd met koperdraad) 19x22x8cm. en 14x13x5cm. Cond.: G

Indonesisch beeld, Shiva
Resultaat: 40 EUR

Oud Balinees tropisch houten beeld, voorstellende een Balinese vrouw zittend in de mond van een fantasiewezen 30x16x7cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Resultaat: 50 EUR

Afrikaans beschilderd masker 20e eeuw in goede staat 59x16x8cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vogel
Resultaat: 90 EUR

Bronzen roofvogel op marmeren sokkel gesigneerd A. Thorburn (Naar) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32x16x13cm. Cond.: G

Zeepstenen beeld
Resultaat: 50 EUR

oud zeepstenen figuur 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd, vrouw aan het wokken 33x11x14cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Shiva
Resultaat: 90 EUR

Groot bronzen Shiva beeld 20e eeuw in zeer goede staat 52cm. Cond.: G

5 Aziatische beeldjes
Resultaat: 15 EUR

Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G

Bronzen vrouw aan ketting
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U

Bronzen beeld, Oosterse danseres
Resultaat: 85 EUR

Staande bronzen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een halfnaakte Oosterse danseres (India), geheel staand op opengewerkte bronzen voet 43x14x11cm. Cond.: G

Bronzen golfer
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een golfer gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 30x15x13cm. Cond.: U

Jugendstil borstbeeld
Resultaat: 90 EUR

Jugendstil buste ca. 1900 van compositie metaal op sokkel 24cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Startprijs 20 EUR

Grote bronzen plaquette 19e eeuw met reliëfdecor van zeemonster, vogels, druiven etc. ø16,5cm.

2 Aziatische miniaturen
Resultaat: 15 EUR

Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R

Bronzen panter, Art Decor
Startprijs 90 EUR

Bronzen zittende panter in Art Deco vormgeving, gesigneerd Milo, 21e eeuw 33xø15cm. Cond.: U

Barognasai
Resultaat: 50 EUR

Indonesisch fantasiefiguur Barognsai, prachtig gedetailleerd uitgewerkt van djatihout 20e eeuw 38x31x14cm. Cond.: G

Bronzen figuur, danseres
Resultaat: 500 EUR

Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G

2 Afghaanse figuren
Startprijs 10 EUR

Twee Afrikaanse houten figuren 20e eeuw, stukje van het haar mist 20-23cm. Cond.: G

Grote Indonesische buste
Startprijs 20 EUR

Grote Indonesische tropisch houten buste ca. 1920 van een mannelijke rituele danser 21,5x22x8cm. Cond.: G