Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Tafeltjes
Resultaat: 40 EUR

Drie oude wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw staand op driespant-poot; 2x mahonie en 1x noten (2x) 52xø38cm. en 48xø40cm. Cond.: G

Engelse Art Deco vitrine, notenhout
Resultaat: 475 EUR

Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G

Tweezits bank
Resultaat: 160 EUR

Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G

Butler tray
Resultaat: 55 EUR

Houten butlertray met 2 etages ca. 1930 60x47x35cm. Cond.: G

Kampferkist met snijwerk
Resultaat: 75 EUR

Rijk bewerkte Chinese Kampferkist met figuren rondom 20e eeuw 50x95x46cm. Cond.: G

Eiken boekenkast
Resultaat: 80 EUR

Eiken boekenkast met twee deuren en glas ca. 1940 in zeer goede originele staat 206x122x26cm. Cond.: G

Halve-maan vormige mahonie kast
Resultaat: 150 EUR

Engelse halve-maan vormige kast, mahoniefineer 1e helft 20e eeuw. Geheel staand op hoge Queen-Anne klauwpoten met bewerkte deur. Chique meubel in goede originele staat 95x104x52cm. Cond.: G

Engelse commode
Resultaat: 170 EUR

Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G

Lederen fauteuil
Resultaat: 90 EUR

Grote bruin lederen oorfauteuil met koperen nagels ca. 1950 103x93x85cm. Cond.: G

Leren stoel
Resultaat: 150 EUR

Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x86x104cm. Cond.: G

Gestoken armleunstoel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten pronkstoel 19e eeuw, naar 17e eeuws voorbeeld. Rijk gestoken en gedraaide onderling verbonden poten, goede stoffering in zeer goede originele staat 128x60x71cm.

2 Messing bedden
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdeindes in zeer goede staat, breedte 107cm en 92cm. Cond.: G

Eikenhouten staande kapstok
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten staande kapstok ca. 1920 met emaille lekbak (voor paraplu) in goede originele staat 192x76x20cm. Cond.:G

Eikenhouten fineer vitrine ca. 1930
Resultaat: 90 EUR

Eikenhout fineer vitrinekast ca. 1930 met halfrond glas op de hoeken in goede originele staat 98x120x35cm. Cond.: G

Stijlmeubel, kersen vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Kersenhouten 1-deurs vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 188x99x42cm. Cond.: G

Speeltafel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Hollandse Willem III speeltafel, notenhout fineer. Zwart afgezet en bewerkt, groen vilt op het blad in zeer goede staat 75x82x82cm.

Tafeltje, geschulpte rand
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten tafeltje met geschulpt blad ca. 1880 in goede originele staat 60xø51cm. Cond.: G

Mahoniehouten dames schrijfsecretaire
Resultaat: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten dames schrijftafel met 3 lades en schrijfleer (dik fineer). In originele ongerestaureerde staat (poot is los) 78x52x77cm. Cond.: R

Hoektafel + Console
Resultaat: 50 EUR

Hoekwandtafel ca. 1920 met Queen-Anne poten en lade. Daarbij een mahoniefineer wandconsole ca. 1900. Beide in originele goede staat 59x60x37cm. en 11x55x20cm. Cond.: G

Theekastje met glas, gebogen
Resultaat: 95 EUR

Prachtig eikenhouten theekastje met bol geslepen glas, etages binnenin en parelrand ca. 1920 69x86x43cm. Cond.: G

Hollandse commode
Resultaat: 225 EUR

Hollandse eikenhouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren ca. 1860 in zeer goede originele staat 100x103x48cm. Cond.: G

Grunderzeit fauteuil
Resultaat: 70 EUR

Duitse fauteuil ca. 1880 (Louis Philippe) van geëboniseerd hout met prachtige gobelinstof (bloemmotief) bekleed 110x66x53cm. Cond.: G

Miniset, Queen Anne stijl
Resultaat: 20 EUR

Engels mahoniehouten 3-delig miniset in Queen-Anne stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 45x61x32cm. Cond.: G

Damesbureau
Resultaat: 275 EUR

Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G