Drie oude wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw staand op driespant-poot; 2x mahonie en 1x noten (2x) 52xø38cm. en 48xø40cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G
Rijk bewerkte Chinese Kampferkist met figuren rondom 20e eeuw 50x95x46cm. Cond.: G
Eiken boekenkast met twee deuren en glas ca. 1940 in zeer goede originele staat 206x122x26cm. Cond.: G
Engelse halve-maan vormige kast, mahoniefineer 1e helft 20e eeuw. Geheel staand op hoge Queen-Anne klauwpoten met bewerkte deur. Chique meubel in goede originele staat 95x104x52cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G
Grote bruin lederen oorfauteuil met koperen nagels ca. 1950 103x93x85cm. Cond.: G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x86x104cm. Cond.: G
Eikenhouten pronkstoel 19e eeuw, naar 17e eeuws voorbeeld. Rijk gestoken en gedraaide onderling verbonden poten, goede stoffering in zeer goede originele staat 128x60x71cm.
Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdeindes in zeer goede staat, breedte 107cm en 92cm. Cond.: G
Eikenhouten staande kapstok ca. 1920 met emaille lekbak (voor paraplu) in goede originele staat 192x76x20cm. Cond.:G
Eikenhout fineer vitrinekast ca. 1930 met halfrond glas op de hoeken in goede originele staat 98x120x35cm. Cond.: G
Kersenhouten 1-deurs vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 188x99x42cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse Willem III speeltafel, notenhout fineer. Zwart afgezet en bewerkt, groen vilt op het blad in zeer goede staat 75x82x82cm.
Notenhouten tafeltje met geschulpt blad ca. 1880 in goede originele staat 60xø51cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws mahoniehouten dames schrijftafel met 3 lades en schrijfleer (dik fineer). In originele ongerestaureerde staat (poot is los) 78x52x77cm. Cond.: R
Hoekwandtafel ca. 1920 met Queen-Anne poten en lade. Daarbij een mahoniefineer wandconsole ca. 1900. Beide in originele goede staat 59x60x37cm. en 11x55x20cm. Cond.: G
Prachtig eikenhouten theekastje met bol geslepen glas, etages binnenin en parelrand ca. 1920 69x86x43cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren ca. 1860 in zeer goede originele staat 100x103x48cm. Cond.: G
Duitse fauteuil ca. 1880 (Louis Philippe) van geëboniseerd hout met prachtige gobelinstof (bloemmotief) bekleed 110x66x53cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten 3-delig miniset in Queen-Anne stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 45x61x32cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G