Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos divers porselein
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G

Sieradendoos
Resultaat: 50 EUR

Oude zwart gelakte Japanse opbergkist met prachtig parelmoer inlegwerk ca. 1930. Decor van bloemen en vogels, rondom ingelegd, licht beschadigd 9x37x26cm. Cond.: G

Eerste Dag Enveloppes
Resultaat: 160 EUR

Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...

Microscoop in kist
Resultaat: 25 EUR

Oude microscoop in originele cassette (ongemerkt) 1e helft 20e eeuw 9x21x9cm. Cond.: G

Gietijzeren paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Prachtige gietijzeren paraplustandaard ca. 1900 met losse druipbak. Rijk bewerkt in zeer goede staat .
109x68x30 cm.

Diverse ordes 1e helft 20e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Diverse spelden en ordes 1e helft 20e eeuw oorlogstijd etc. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 25 EUR

Ovaalvormige spiegel ca. 1900 met bewerkte houten lijst en geslepen spiegel in zeer goede staat 83x56cm. Cond.: G

Staande leeslamp
Resultaat: 35 EUR

Moderne metalen staande leeslamp 140cm. Cond.: G

14 Oosterse bronzen gewichtjes
Resultaat: 45 EUR

14 Oude bronzen goudweeg-gewichtjes uit Azië (bewerkt) ook wel opiumgeld genoemd Cond.: G

13 Oosterse bronzen gewichtjes
Resultaat: 45 EUR

13 Oude bronzen goudweeg-gewichtjes uit Azië (bewerkt) ook wel opiumgeld genoemd Cond.: G

2 Art Deco fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Twee vernikkelde Art Deco fotolijsten in goede staat 19x15cm. Cond.: G

Gietijzeren kachel
Resultaat: 80 EUR

Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G

Tinnen snavelkan + beker
Startprijs 40 EUR

Duitse Kaiserzinn snavelkan met bijbehorende beker 2e helft 19e eeuw 29x19xø14cm. en 11,5xø7cm. Cond.: G

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal
Resultaat: 15 EUR

Het Nieuwe Testament, Staten Generaal. Gedrukt door de Nederlandse Bijbel Compagnie te Amsterdam. J. Brandt en Zoon te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1867 Cond.: G

2 Boeken Duitsland WO II
Resultaat: 70 EUR

2 Boeken Duitsland WO II; 1x Adolf Hitler: Bilder Aus dem leben Des Führers, herausgegeben von cigaretten/Bilderdienst Altona/Bahrenfeld en 1x Deutschland Erwacht: Werden, Kampf und Sieg des NSDAP, he...

26 Antiquarische boeken buitenland
Resultaat: 30 EUR

26 Antiquarische boeken uit Duitsland, Engeland en Frankrijk

38 Boeken antiquarisch
Resultaat: 25 EUR

38 Boeken antiquarisch, Hollandse lectuur, romans etc.

50 Hollandse boeken
Resultaat: 20 EUR

Doos met 50 Hollandse boeken o.a antiquarisch

Napoleon I Revolution + 2 Duitse gedichtenbundels
Resultaat: 15 EUR

Napoleon I Revolution & Kaiserreich + 2 Duitse gedichtenbundels 19e eeuw

16 Engelstalige boeken
Resultaat: 80 EUR

16 Engelstalige boeken waaronder; Dante's Purgatory & Hell met platen van Gustav Dore, Historical and Literal Curiosity's van C.J. Smith 1840

Ingebonden jaargangen weekblad de Prins
Resultaat: 50 EUR

Ingebonden jaargangen weekblad de Prins 1908/1909, 1910, 1912/1913, 1915, 1918, 1919, 1920, 1921 en 1924 in 17 banden

Dubbelloops, klein
Startprijs 220 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool, voorlader monogram C.J.G. In zeer goede staat 19x3,5x10cm. Cond.: G

Yamaha synthesizer
Startprijs 50 EUR

Yamaha PSR-76 synthesizer, zonder accu. Functies niet getest 96x29x11cm. Cond.: G

Oude messing lantaarn
Resultaat: 30 EUR

Oude messing lantaarn (koetsmodel) met wandbevestiging en adelaar. Geëlectrificeerd 75cm. Cond.: G