Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G
Doos diversen waaronder; aardewerken beeld van man met pijp, 2 Rosenthal kandelaren, verrekijker, fototoestel, 2 flacons, 2 Boheems glazen vazen, blauwe bloempot, vaasje en 14 delen porselein COnd.: G
Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U
Ca. 3KG munten wereldwijd o.a; België, Luxenburg, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Cyprus etc.
12 Munten Duits Oost-Afrika waaronder; 1x 1 rupie 1907 J ZF/PR, 1x 5 heller 1909 J Pr, 1x 20 heller 1916 ZF- (zeldzaam), 1x 20 heller 1916 FR, 1x 1 rupie 1899 ZF- en 2x 5 heller 1916 PR-
25 Munten Azmbia en Malawi waaronder 10 kwacha 1874 UNC. Cond.: Proof en veel UNC
Chinees porseleinen sierbord ca., 1900 met draken- en gouddecor, celadon ø25cm. Cond.: G
Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G
Twee Perzische handgeknoopte kleden in goede staat; 1x Herez 107x143cm. en 1x loper 300x89cm. Cond.: G
Twee Perzische kleedjes; 1x met streepmotief 57x68cm. en 1x met lussen 72x62cm. Cond.: G
Drie oude wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw staand op driespant-poot; 2x mahonie en 1x noten (2x) 52xø38cm. en 48xø40cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G
Blikken speelgoed kindergrammofoon, gemerkt Gama (Duitsland). Opdraaimechaniek en originele sleutel ca. 1920 (functionerend). Lithografie vergeeld maar zichtbaar, verder in redelijke staat 20xø15cm. C...
Oude zwart gelakte Japanse opbergkist met prachtig parelmoer inlegwerk ca. 1930. Decor van bloemen en vogels, rondom ingelegd, licht beschadigd 9x37x26cm. Cond.: G
Huibert Schallenberg (Delft 1883 - 1909), olieverf op paneel, vaas met anemonen 10x8cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G
Monogram P. ca. 1910, ets op papier, twee zwervers met wandelstokken 10x14cm. Cond.: G
Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.
Heren ;polshorloge, met band GG 585/000, Olympic super automatic. met datum aanduiding. L.19 cm., ca 70 gr,
Ca. 3,3KG munten wereldwijd o.a; Spanje, Portugal, Noorwegen, Finland, Polen, Hongarije etc.