Prachtige zilveren koffiekan met zilveren greep en scharnierend deksel. Lichte hamerslagbewerking 800/000 ca. 750gr. H.: 28cm. Cond.: U
14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G
Vier delen zilver en verzilverd (2 delen zilver en 2 delen verzilverd) Cond.: G
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Jugendstil stijl keramieken schenkkan met sterling zilveren montuur 2e helft 20e eeuw met zweepslagmotief. In zeer goede staat 41xø12cm.
Oorknoppen (schroefdraad) GG585/000 bezet met granaat.ca. 5.90 gr.
Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U