Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pastel portret
Resultaat: 35 EUR

Huntz, pastel op papier, damesportret 30x60cm. Cond.: G

4 Paardenprenten
Startprijs 75 EUR

Vier 19e eeuwse paardenprenten England Steeple Chase. Prachtige vruchtenhouten Biedermeier lijsten 59x52cm. Cond.: G

P. Dupont, Amsterdam gravure
Resultaat: 50 EUR

Pieter Dupont (Amsterdam 1870 - 1911 Hilversum), gravure op papier, stadsgezicht Amsterdam Nr. 35 44x19cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 41 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G

Diverse spelden
Resultaat: 40 EUR

Kavel diverse spelden 20e eeuw COnd.: G

9 Fotolijstjes
Resultaat: 130 EUR

Negen zilveren fotolijstjes, diverse modellen allen 835/000 Cond.: U

Roze koraal collier
Resultaat: 180 EUR

Collier van roze koraal, ø14 mm., LK.53 cm., sluiting zilver 925/000

Bewerkt ei
Resultaat: 185 EUR

Sterling zilveren ei met Grieks Orthodoxe voorstellingen rondom in reliëf. geheel op ronde voet 925/000 ca. 298gr. 9xø5,5cm. Cond.: U

Ring opaal
Resultaat: 33 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een roze opaal cabochon, 14x10mm., en 12 rond gefac.robijnen ø2mm., en 12 rond gefac.amethisten ø1.2 mm. ca. 6.35 gr., ø60

Arabisch zilv. schaal
Resultaat: 60 EUR

Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U

5 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 30 EUR

5 Munten Byzantijnse Rijk; 1x Constantinus IX Monomachus, 2x Constantinus X Ducas 2x Follis, 1x Follis/Nummis AE Johannes I Anonyme en 1x Follis AE Justinianus I

3 Munten Engeland 1797-1819
Resultaat: 50 EUR

3 Munten Engeland; 1x Cartwheel 1797 ZF/PR, 1x Crown 1819 ZF- en 1x 1/2 Crown 1819 FR/ZF

65 Trein/Tram munten Wereld
Resultaat: 25 EUR

65 Trein/Tram munten (geen dubbelen) uit Duitsland, Denemarken, Frankrijk, Noorwegen en USA, ZG

7 Munten België
Resultaat: 40 EUR

7 Munten België waaronder; 1x 250 franc 1995 Proof, 1x 250 franc 1999 UNC en 3x 10 euro 2003-2004-2005

8 Munten België 250 en 500 franc
Resultaat: 50 EUR

8 Munten België van 250 (2x) en 500 (6x) franc waaronder 3x 500 franc 1990 Proof en 1x 500 franc 1993 Proof

12 Munten België
Resultaat: 30 EUR

12 Munten België waaronder; 1x 100 franc 1949 ZF, 6x 50 franc 1939-1960 en overige franken

2x 50 Franc 1935 België
Resultaat: 55 EUR

2x 50 Franc 1935 België ZF

13 Munten Jersey
Startprijs 10 EUR

13 Munten Jersey, Shillingen van 1/12 tot 1/24 tussen 1858-1966

12 Munten Guernsey
Startprijs 25 EUR

12 Munten Guernsey waaronder; 1x 5 pond 1999 Proof, 1x 2 doubles 1874 ZF, 1 double 1868 FR/ZF, 8 doubles 1834 ZF en 1 double 1830 ZF-

33 Munten Luxemburg
Startprijs 15 EUR

33 Munten Luxemburg 19e-20e eeuw

1/2 Dollar 1875 CC USA
Startprijs 25 EUR

1/2 Dollar 1875 CC USA ZF

10x 5 Franc en 1x 10 Franc Zwitserland UNC
Resultaat: 25 EUR

11 UNC Munten (10x 5 en 1x 10) Zwitserland tussen 1977-2005

2 en 5 Rappen Zwitserland 1872-1927
Startprijs 25 EUR

1x 5 rappen 1872 ZF/PR en 1x 2 rappen 1927 ZF+

2x 5 Franc Zwitserland 1934-1939
Resultaat: 35 EUR

2 Munten van 5 Franc Zwitserland; 1x 1934 Fribourg PR/FDC- en 1x 1939 Landesausstellung PR