Vier 19e eeuwse paardenprenten England Steeple Chase. Prachtige vruchtenhouten Biedermeier lijsten 59x52cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G
Negen zilveren fotolijstjes, diverse modellen allen 835/000 Cond.: U
Collier van roze koraal, ø14 mm., LK.53 cm., sluiting zilver 925/000
Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U
5 Munten Byzantijnse Rijk; 1x Constantinus IX Monomachus, 2x Constantinus X Ducas 2x Follis, 1x Follis/Nummis AE Johannes I Anonyme en 1x Follis AE Justinianus I
3 Munten Engeland; 1x Cartwheel 1797 ZF/PR, 1x Crown 1819 ZF- en 1x 1/2 Crown 1819 FR/ZF
65 Trein/Tram munten (geen dubbelen) uit Duitsland, Denemarken, Frankrijk, Noorwegen en USA, ZG
7 Munten België waaronder; 1x 250 franc 1995 Proof, 1x 250 franc 1999 UNC en 3x 10 euro 2003-2004-2005
8 Munten België van 250 (2x) en 500 (6x) franc waaronder 3x 500 franc 1990 Proof en 1x 500 franc 1993 Proof
12 Munten België waaronder; 1x 100 franc 1949 ZF, 6x 50 franc 1939-1960 en overige franken
12 Munten Guernsey waaronder; 1x 5 pond 1999 Proof, 1x 2 doubles 1874 ZF, 1 double 1868 FR/ZF, 8 doubles 1834 ZF en 1 double 1830 ZF-
11 UNC Munten (10x 5 en 1x 10) Zwitserland tussen 1977-2005
1x 5 rappen 1872 ZF/PR en 1x 2 rappen 1927 ZF+
2 Munten van 5 Franc Zwitserland; 1x 1934 Fribourg PR/FDC- en 1x 1939 Landesausstellung PR