Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Horloge 88
Horloge

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Fruitschaal op voet zilver 187
Fruitschaal op voet zilver

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Tafelklok, dubbel snek 3514
Tafelklok, dubbel snek

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3582
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 13
Zilveren bestek

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Grote Imari vaas 6018
Grote Imari vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Armband saffier/brilj. 402
Armband saffier/brilj.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Bronzen kartelklok 3533
Bronzen kartelklok

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaars 73
2 Zilveren kandelaars

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
44x 5 Mark gedenkmunten, complete serie 8171
44x 5 Mark gedenkmunten, complete serie

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Italiaanse staande klok 3524
Italiaanse staande klok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Beeld, eskimo met beer 5045
Beeld, eskimo met beer

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Jan van Vuren 1011
Jan van Vuren

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Eiken kussenkast 4152
Eiken kussenkast

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Pastoorskast 4004
Pastoorskast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, danseres 5096
Bronzen figuur, danseres

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Brilj.ring WG 470
Brilj.ring WG

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Collier 585/000 4 maanstenen 254
Collier 585/000 4 maanstenen

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Kolompendule 3506
Kolompendule

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Bureau 4009
Bureau

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Engelse Art Deco vitrine, notenhout 4072
Engelse Art Deco vitrine, notenhout

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Collier 2rij parel/jade 262
Collier 2rij parel/jade

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schild man in grot 1465
Schild man in grot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote zakkroonluchter 2541
Grote zakkroonluchter

Resultaat:

450 EUR