Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie kast + bovenkastje
Resultaat: 450 EUR

Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R

Tekening, Willem Maris
Resultaat: 425 EUR

Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.

Friese stoelschippertje
Resultaat: 425 EUR

Kleine beschilderde Friese stoelklok 19e eeuw met zwaar bronzen uurwerk in originele ongerestaureerde staat 46x18x16cm. Cond.: G

Eethoek met 6 stoelen + inlegbladen
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere antieke eikenhouten Grunderzeit coulissentafel ca. 1890 (met 5 extra tussenbladen). Daarbij 6 eikenhouten Grunderzeit stoelen met velours gestoffeerd in zeer goede staat. De tafel is bijzon...

Pastoorskast 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse pastoorskast met ebbenhout, originele bolpoten, 2 lades en grote koplijst. front is in de 19e eeuw gemoderniseerd 191x178x67cm. Cond.: G

5-Delig blauw kaststel
Resultaat: 425 EUR

Prachtig 5-delig Frans Fayence kaststel Britannie ca. 1870 (gemerkt). Blauw decor met leeuwtjes. Lichte beschadigingen 27x33cm. Cond.: R

Staande smeedijzeren lamp
Resultaat: 400 EUR

Grote smeedijzeren staande lamp 20e eeuw met glazen gelobte kap in goede staat, Art nouveau stijl 165xø34cm. Cond.: G

Porseleinen klok, engelen
Resultaat: 400 EUR

Franse porseleinen pendule ca. 1880 met musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, de pendule is in goede originele staat 45x37x19cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 400 EUR

Groot zwaar bronzen 3-delig klokkenstel met 8-daags uurwerk, gemerkt Trouille A. Amiens in Louis Quinze stijl ca. 1890. 53x29x16cm. en 54x24x24cm. Cond.: G

Weense regelateur
Resultaat: 400 EUR

Grote Duitse antieke notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 "Uhrenfabrik Borussia Freiburg" met secondenaanduiding in zeer goede originele staat. 2 Lijstjes kroon mist a 4 cm. 134x53x22cm. Cond.:...

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Eikenhouten Friese staartklok begin 19e eeuw met bruidskrans en wekkerfunctie. geheel origineel met originele spiegels 160x37x22cm. Cond.: G

Eiken buffetkast
Resultaat: 400 EUR

Mechelse eiken kast ca. 1890 Neo Renaissance met gebeeldhouwde poppen, leeuwekoppen, gezichten en kussens. 2 Deuren en lade. Geheel in zeer goede staat 198x158x63cm. COnd.: G

Grote spiegelkast
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...

Bijbeltje, dubbel slot
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse bijbel met 2 zilveren sloten uit 1839, groot keur te Zwolle MT: W26 Egidus Wientjes Ootmarsum, jaarletter T: 1853. 835/000 18x12x6,5cm. Cond.: U

Karl Ernst Morgenstern
Resultaat: 375 EUR

Karl Ernst Morgenstern (1847 - 1928) Münchener Schüle, olieverf op linnen, Blick von Gollenberg bei Köslin 32x22cm. Cond.: G

Ring diam.
Resultaat: 350 EUR

Ring WG750/000 bezet met 11 diamanten. ø 56, ca.6.10 gr.

Ring saffier/diam.
Resultaat: 350 EUR

Ring GG585/000 bezet met een saffier en diamanten. ø 56, ca.4.15 gr.

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 350 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren gegraveerde tabaksdoos op vier pootjes 835/000, jaarletter I: 1868, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven 13x8cm. ca. 163gr. Cond.: U

Corneille object
Resultaat: 350 EUR

Houten sculptuur Corneille, olieverf op hout, gezicht met kat, beide kanten beschilderd 40x30x14cm. Cond.: G

Porseleinen vaaspendule
Resultaat: 340 EUR

Prachtige grote porseleinen antieke vaaspendule ca. 1880 met kobaltblauw- en gouddecor in empire stijl. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 51x24x19cm. Cond.: G

Groenlose kussenkast
Resultaat: 340 EUR

Hollandse eiken met notenhouten kussen rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x176x44cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 325 EUR

Grote kroonluchter ca. 1930 met glazen pegels en versieringen. 16-Lichts voor kaarsen 102xø72cm. Cond.: G

Eiken kast, naar voorbeeld 1780
Resultaat: 320 EUR

Duitse eikenhouten Neo Barok kast 20e eeuw, ambachtelijk gemaakt met smeedijzeren snorbeslag, 2 deuren en 2 lades (rugwand ook eiken). Kwaliteitsmeubel 179x170x51cm. Cond.: U

Edelman
Resultaat: 300 EUR

Zilveren edelman met ivoren hoofdje op zilveren voet waarin rhodochrosiet,tijgeroog,groene agaat en cornalijn. Zilvergehalte 835/000 voorzien van Z 2 inportkeur. H. 16 cm., 193 gr. Cond.:U