Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie kast + bovenkastje 4025
Mahonie kast + bovenkastje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Tekening, Willem Maris 1187
Tekening, Willem Maris

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Friese stoelschippertje 3602
Friese stoelschippertje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eethoek met 6 stoelen + inlegbladen 4067
Eethoek met 6 stoelen + inlegbladen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Pastoorskast 18e eeuw 4192
Pastoorskast 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
5-Delig blauw kaststel 6010
5-Delig blauw kaststel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Staande smeedijzeren lamp 2013
Staande smeedijzeren lamp

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Porseleinen klok, engelen 3521
Porseleinen klok, engelen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3548
Klokkenstel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Weense regelateur 3599
Weense regelateur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3617
Friese staartklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken buffetkast 4027
Eiken buffetkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote spiegelkast 4052
Grote spiegelkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bijbeltje, dubbel slot 232
Bijbeltje, dubbel slot

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Karl Ernst Morgenstern 1168
Karl Ernst Morgenstern

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Ring diam. 2
Ring diam.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ring saffier/diam. 259
Ring saffier/diam.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 293
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Corneille object 1302
Corneille object

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Porseleinen vaaspendule 3566
Porseleinen vaaspendule

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Groenlose kussenkast 4061
Groenlose kussenkast

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Lamp 2471
Lamp

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Eiken kast, naar voorbeeld 1780 4211
Eiken kast, naar voorbeeld 1780

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Edelman 239
Edelman

Resultaat:

300 EUR