12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Kandelaar, Dresden pors. 6462
Kandelaar, Dresden pors.

15 EUR

Plateel stelletje + vaasje 6477
Plateel stelletje + vaasje

15 EUR

Asbak 6539
Asbak

15 EUR

1 Groschen Brandenburg 1510 8118
1 Groschen Brandenburg 1510

15 EUR

6 Munten Jersey 8225
6 Munten Jersey

15 EUR

17 Munten Gibraltar 8226
17 Munten Gibraltar

15 EUR

9x Ecu's Nederland 8234
9x Ecu's Nederland

15 EUR

9x Ecu's Europa 8235
9x Ecu's Europa

15 EUR

26 Munten Ierland + Eurosetje Ierland 8242
26 Munten Ierland + Eurosetje Ierland

15 EUR

Vergulde zilveren ring 384
Vergulde zilveren ring

10 EUR

Setffano Della Bella, gravure 1063
Setffano Della Bella, gravure

10 EUR

Stalinterieur naar Wouwerman 1101
Stalinterieur naar Wouwerman

10 EUR

2 Prenten jachttafereel 1236
2 Prenten jachttafereel

10 EUR

Aquarel 1340
Aquarel

10 EUR

2 Delen tin 2084
2 Delen tin

10 EUR

4-Delige toiletset 2118
4-Delige toiletset

10 EUR

Crucifix 20e eeuw 2121
Crucifix 20e eeuw

10 EUR

Koperen theelicht + ketel 2140
Koperen theelicht + ketel

10 EUR

Roodkoperen schenkkan 2145
Roodkoperen schenkkan

10 EUR

Geelkoperen kaarsenstandaard 2265
Geelkoperen kaarsenstandaard

10 EUR

8 Diverse vingerhoedjes 2270
8 Diverse vingerhoedjes

10 EUR

12 Diverse kettingen 2283
12 Diverse kettingen

10 EUR

12 Diverse kettingen 2287
12 Diverse kettingen

10 EUR

Petroleumlamp, schippertje 2382
Petroleumlamp, schippertje

10 EUR