Hollands zilveren kandelaartje MT: VdB, jaarletter Q: 1976. 835/000 6xø7,5cm. Cond.: G
2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G
Engels zilveren strooier in de vorm van een molen 925/000 8xø5cm. ca. 86gr. Cond.: U
Bijzondere zilveren schaal, gedeeltelijk ajourgezaagd. Geheel op 4 opengewerkte poten, rand met bloemmotieven afgewerkt ca. 823gr. 36x29x9cm. Cond.: U
Multo eindloos collier bestaande uit kweekparels,rozenkwarts,amethist,turkoois en jade, ø 5-13 mm., L.160 cm.
Eindloos multi color collier, carneool,staaf parel,aquamarijn en amethist. L.90cm.
Collier van 2 rijen jade met 36 tussenstukjes,GG, slot GG585/000 bezet met diamant, L.39 cm.
Collier van coelestien en35 tussenbolletjes GG 585/000,bolsluiting GG 585/000 L:.40 cm.
Malachiet collier, 26 tussenbolletjes GG585/000 bolrib slot GG585/000, L.36cm.,
Carneool collier ø 17 mm., karabijn sluiting zilver 925/0000 verg.L. 50 cm., ca.141.6 gr.
Eindloos collier van lapis lazuli en kweekparels L.160 cm., ca.103.2 gr.
Calsiet collier met 42 tussenbolletjes GG 585/000, bolsluiting GG 585/000, waaraan een antieke hanger bezet met diamant, L.40 cm.
Collier van bloemjade en 35 tussenbolletjes GG 585/000, sluiting GG 585/000, L. 43 cm.
Collier van kweekparel en aquamarijn 6-8 mm., L 45-50 cm., waaraan een kliphanger 24x19 mm.zilver 925/000 bezet met een maansteen cabochon 20x15 mm., en 28 rond gefac.ø 2mm., witte topaas, ca.39.55 gr...
Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U
Veertoen delen zilver; pennen, potloden, schuifpotloden, kroontjespenhouder, tandenstoker etc. Cond.: G
Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U
Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U
Stel sterling zilveren strooiers met glazen binnenwerk Engeland 925/000 12xø4,5cm. Cond.: U
Zeer fraaie grote Engels sterling zilveren strooier in uitstekende staat ca. 185gr. 23xø8cm. Cond.: U
Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U
Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U
Antiek zilveren doosje, hamerslag met vergulde binnenzijde. Sluiting middels veermechaniek 835/000. MT: Buitenlands onbekend. ca. 59gr. 8,5x4,5cm. Cond.: U
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
6 Hollands zilveren 835/000 provincielepeltjes, ca. 88gr., Cond.: U
Kapitale zilveren hengselmand, ajourgezaagd met ingegraveerde opstaande rand en parelmotief 925/000 ca. 1190gr. 37x27x12cm.(zonder hengselhoogte) Cond.: U
Collier WG 585/000 bezet met 2 amethisten 12x10 mm., in goede kleur en diamant en briljant ca.0.35 crt. W/Si en een kweekparel. Collier is bijzonder mooi gemaakt. L. ca.45 cm.
Ring WG/585/000 bezet met briljanten ca.1.50 crt,WSI, ø55, ca.15.1 gr.
Klip oorstekers WG 585/000 bezet met diamant carrees 2.20 crt. W/SI., L.17 mm., 8.0 gr.
Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten deels zwart gerodineerd, met briljanten fancy-brown 3.0 crt. en briljanten 0.50 crt. W/SI, ø57, 11.8 gr. Bijzonder mooi kleuren spel.
Ring WG 585/000 deels zwart gerodineerd , met zwarte briljanten 2.0 crt. en briljanten 0.40 crt. W/SI, ø 57, 14.2 gr.
Ring WG 585/000 bezet met briljanten fancy-brown ca. 1.0 crt. en briljanten ca.0.25 crt.W/SI. ø 50, ca.8.9 gr.
Creolen WG 585/000 bezet met enerzijds zwarte briljanten ca.0.90 crt. en anderzijds briljanten ca.1.10 crt W/SI L.17 mm., ca.8.4 gr.
Ring WG 585/000 bezet met zwarte briljanten ca. 0.80 crt.en briljanten ca.0.35 crt. W/SI-PI, ø55, ca. 6.7 gr.
Ring WG 750/000 bezet met briljanten 1.74 crt. W/VSI, ø 55, 7.75 gr.
Collier van 32 fijne barok Zuidzee parels 14-10 mm., sluiting WG/585/000. L.47 cm., ca.77.5 gr.
Mooie zilveren gelobte koektrommel op vier pootjes met scharnierend deksel met roosknop. Binnenzijde is licht verguld. Buitenlands MT: LM. ca. 364gr. 13x10x10cm. Cond.: U
Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G
Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U
Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U
Negen antiek zilveren kledendracht-knopen Hollands waaronder; MT: Willem van der Wolde Meppel met afbeeldingen van ruiter te paard ca. 23gr., ø1,5-ø2cm. Cond.: G
Paar Hollands zilveren strooiers MT: Tj. F. Landmeter Schoonhoven, jaarletter K: 1970 ca. 835/000 80gr. H.:10cm. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U
Twee plated dienbladen 1e helft 20e eeuw 41x27cm. en 58x36cm. Cond.: G
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop, voet en hals, Hollandse keur MT: H eind 1800 Cond.: G
Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Prachtig rond zilveren schaaltje, 33 gehalte buitenlands gekeurd. Rand is geheel fijn uitgewerkt.Staand op 3 bolpootjes.5xø15 cm., Cond.:U
Rijkelijk bewerkte prachtig zilveren visdiencouvert 925/000 Z1. Heften zijn bewerkt met florale ornamenten en putti aan het eind. Lengte mes ca. 30cm. Lengte vork ca. 27cm. gewicht ca. 309gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren trekpotje, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten 835/000 ca. 350gr. H.: 13cm. Cond.: U
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
Collier van 2 rijen bloedkoraal waaraan een antiek slot.GG 14 krt. L. 43 cm.
Armband van 4 rijen bloedkoraal, slot GG585/000, L.19 cm.
Armband 4 rijen gemaakt van parel en bloedkoraal. Slot RG 585/000. L.20 cm.
Antieke hanger in de vorm van een kruis met crucifix, schuimgoud. ca. 3.90 gr.L 5 cm.
Oorhanger GG 750/000. Streeksieraad filigrain bewerkt. L4 cm., ca. 2.55 gr.
Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...
Hollandse kristallen schaal met 835/000 zilveren hengsel met parelrand MT: JHMH Rennefeld Amsterdam, jaarletter M: 1922 ø26cm. Cond.: U
Zilveren tasbeugel met kralentas en jasseronketting 2e gehalte grootkeur, jaarletter U: 1955, Schoonhoven MT: M2 18cm. Cond.: U
Zilveren tasbeugel met dubbele jasseronketting ca. 67gr. 14cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel uit 1874 met mooi zilveren slot, Groot keur MT: JB 835/000 Cond.: G
Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U
Paar mooie sterling zilveren tafelkandelaars 925/000 H.:24cm. øvoet: 11,5cm. Totaalgewicht ca. 637gr. Cond.: U
Hollands zilveren trekpotje met houten greep MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter M: 1896. 835/000 ca. 365gr. H.: 13cm. Cond.: U
Plated opengewerkte schaal ca. 1900 gemerkt met de letter M, uitgewerkte naakt vrouwenportret 4xø22,5cm. Cond.: G
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Zilveren miniatuur tuingieter, buitenlandse makelij 925/000 3xø3cm. ca. 33gr. Cond.: U
Antiek Hollandse gegraveerd zilveren schenkkannetje MT: L&K Christiaan Lang, Jacob & Koops Rotterdam, jaarletter W: 1856. 835/000 ca. 147gr. H.: 11cm. Cond.: U
Twee zilveren horlogekettingen 835/000; 1x ketting met kapittelslot en 1x met veerslot L.: ca. 26cm. Gewicht samen ca. 66gr. Cond.: U
Hollands zilveren chatelaine aan jasseronketting 835/000 ca. 38gr. Cond.: U
Antieke zilveren rozenkrans 2e gehalte MT: C. van der Wadding Arnhem ca. 1900 ca. 28gr. Cond.: U
Hollands zilveren bijbelslot vermaakt tot armband met jasseron-tussenschakels ca. 26gr. L.: 16cm. Cond.: U
Twee sterling zilveren handgemaakte armbanden ca.43gr. Cond.:U
Zilveren gourmet-schakelarmband 800/000 ø12mm schakel en een 900/000 zilveren gepende schakelarmband ø17mm schakel. Gewicht samen ca. 54gr. Cond.: G
Vijf strengs gitten halssnoer met antiek Hollands zilveren sluiting midden 19e eeuw. L.: 38cm. øslot 4cm. Cond.: U
Islamitisch zilveren gebedskettinkje ca. 11gr. Cond.: U
Collier van gekleurde ovale kweekparels, creme/grijs/peacock kogel magneet sluiting zilver925/000, L.46 cm.
Multi color armband, ovale kweekparels creme /grijs/peacock 11x9 mm. L.20.5 cm., magneet kogelsluiting zilver 925/000, ca. 21.55 gr.
Collier van kweekparels ø8mm en onyx ø14mm., zilveren925/000 sluiting. L. 45 cm.
Bijzonder tafelstuk. Zwaar bewerkte zilveren opengewerkte schaal op voet met florale motieven. In de schaal een uitgewerkte "Hof van Eden" voorstelling. IN het tussenstuk een mooie uitgewerkte beeldte...
Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U
Kristallen karaf op zilveren voet met zilveren flessenbak. H.38 cm., Cond.:G
Antiek zilveren maliënkolder-tasje MT: H.C. Hendrik Copier Schoonhoven eind 19e eeuw. 835/000 ca. 92gr. 9cm. Cond.: U
Zilveren sigarettenpijpje met zwart kunststof mondstukje 835/000 L.: 8cm. Cond.: U
Kristallen beschuitbus met zilveren dop, op kristallen onderschotel. Chips van rand en deksel, bus ø12 cm., H.25 cm., Cond.:R