Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren kandelaartje MT: VdB, jaarletter Q: 1976. 835/000 6xø7,5cm. Cond.: G

2 Karaffen met zilver
Resultaat: 100 EUR

2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G

Zilveren molen
Startprijs 150 EUR

Engels zilveren strooier in de vorm van een molen 925/000 8xø5cm. ca. 86gr. Cond.: U

Fruitschaal open pootjes
Startprijs 760 EUR

Bijzondere zilveren schaal, gedeeltelijk ajourgezaagd. Geheel op 4 opengewerkte poten, rand met bloemmotieven afgewerkt ca. 823gr. 36x29x9cm. Cond.: U

Multi color collier
Resultaat: 20 EUR

Multo eindloos collier bestaande uit kweekparels,rozenkwarts,amethist,turkoois en jade, ø 5-13 mm., L.160 cm.

Multi color collier
Resultaat: 20 EUR

Eindloos multi color collier, carneool,staaf parel,aquamarijn en amethist. L.90cm.

Jade collier 2 rij
Startprijs 440 EUR

Collier van 2 rijen jade met 36 tussenstukjes,GG, slot GG585/000 bezet met diamant, L.39 cm.

Collier coelestien
Startprijs 175 EUR

Collier van coelestien en35 tussenbolletjes GG 585/000,bolsluiting GG 585/000 L:.40 cm.

Collier tourmalijn
Startprijs 90 EUR

Koordcollier met tourmalijn, L. ca.90 cm. incl.koord

Malachiet collier
Startprijs 195 EUR

Malachiet collier, 26 tussenbolletjes GG585/000 bolrib slot GG585/000, L.36cm.,

Karneool collier
Startprijs 70 EUR

Carneool collier ø 17 mm., karabijn sluiting zilver 925/0000 verg.L. 50 cm., ca.141.6 gr.

Collier jade/parel
Startprijs 175 EUR

Collier van jade en parel, sluiting WG585/000. L.40 cm.

Collier parel/lapis lazuli
Resultaat: 25 EUR

Eindloos collier van lapis lazuli en kweekparels L.160 cm., ca.103.2 gr.

Calsiet collier met hanger diam.
Startprijs 320 EUR

Calsiet collier met 42 tussenbolletjes GG 585/000, bolsluiting GG 585/000, waaraan een antieke hanger bezet met diamant, L.40 cm.

Collier bloemjade
Startprijs 140 EUR

Collier van bloemjade en 35 tussenbolletjes GG 585/000, sluiting GG 585/000, L. 43 cm.

Collier aquam/parel/ met hanger
Startprijs 50 EUR

Collier van kweekparel en aquamarijn 6-8 mm., L 45-50 cm., waaraan een kliphanger 24x19 mm.zilver 925/000 bezet met een maansteen cabochon 20x15 mm., en 28 rond gefac.ø 2mm., witte topaas, ca.39.55 gr...

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U

14 Div.pennen/potloden
Resultaat: 185 EUR

Veertoen delen zilver; pennen, potloden, schuifpotloden, kroontjespenhouder, tandenstoker etc. Cond.: G

Zilveren papegaaibeugel
Startprijs 185 EUR

Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U

Theezeefje + onderbakje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U

2 Strooiers
Startprijs 120 EUR

Stel sterling zilveren strooiers met glazen binnenwerk Engeland 925/000 12xø4,5cm. Cond.: U

Grote zilveren strooibus
Startprijs 300 EUR

Zeer fraaie grote Engels sterling zilveren strooier in uitstekende staat ca. 185gr. 23xø8cm. Cond.: U

Zilv. peper&zout stel
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Startprijs 250 EUR

Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U

Krist. sigarenbeker, zilv. voet
Startprijs 130 EUR

Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren doosje, hamerslag met vergulde binnenzijde. Sluiting middels veermechaniek 835/000. MT: Buitenlands onbekend. ca. 59gr. 8,5x4,5cm. Cond.: U

6 Plated ijscoupes
Startprijs 15 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 80 EUR

6 Hollands zilveren 835/000 provincielepeltjes, ca. 88gr., Cond.: U

Hengselmand
Startprijs 1.125 EUR

Kapitale zilveren hengselmand, ajourgezaagd met ingegraveerde opstaande rand en parelmotief 925/000 ca. 1190gr. 37x27x12cm.(zonder hengselhoogte) Cond.: U

Ameth./diam. collier WG
Resultaat: 1.300 EUR

Collier WG 585/000 bezet met 2 amethisten 12x10 mm., in goede kleur en diamant en briljant ca.0.35 crt. W/Si en een kweekparel. Collier is bijzonder mooi gemaakt. L. ca.45 cm.

Ring WG/Brilj.
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG/585/000 bezet met briljanten ca.1.50 crt,WSI, ø55, ca.15.1 gr.

Oorst.WG/brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Klip oorstekers WG 585/000 bezet met diamant carrees 2.20 crt. W/SI., L.17 mm., 8.0 gr.

Ring GG/WG
Startprijs 1.000 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten deels zwart gerodineerd, met briljanten fancy-brown 3.0 crt. en briljanten 0.50 crt. W/SI, ø57, 11.8 gr. Bijzonder mooi kleuren spel.

Ring WG/brilj.
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG 585/000 deels zwart gerodineerd , met zwarte briljanten 2.0 crt. en briljanten 0.40 crt. W/SI, ø 57, 14.2 gr.

Ring WG brilj.
Startprijs 900 EUR

Ring WG 585/000 bezet met briljanten fancy-brown ca. 1.0 crt. en briljanten ca.0.25 crt.W/SI. ø 50, ca.8.9 gr.

Creolen WG brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Creolen WG 585/000 bezet met enerzijds zwarte briljanten ca.0.90 crt. en anderzijds briljanten ca.1.10 crt W/SI L.17 mm., ca.8.4 gr.

Ring WG/brilj.
Startprijs 620 EUR

Ring WG 585/000 bezet met zwarte briljanten ca. 0.80 crt.en briljanten ca.0.35 crt. W/SI-PI, ø55, ca. 6.7 gr.

Ring WG/brilj.
Startprijs 900 EUR

Ring WG 750/000 bezet met briljanten 1.74 crt. W/VSI, ø 55, 7.75 gr.

Parelcollier
Startprijs 600 EUR

Collier van 32 fijne barok Zuidzee parels 14-10 mm., sluiting WG/585/000. L.47 cm., ca.77.5 gr.

Zuid-zee parel
Startprijs 200 EUR

Zeer fijne Zuid-zee parel14.5 mm.

Koektrommel geb.pootjes zilv.
Startprijs 480 EUR

Mooie zilveren gelobte koektrommel op vier pootjes met scharnierend deksel met roosknop. Binnenzijde is licht verguld. Buitenlands MT: LM. ca. 364gr. 13x10x10cm. Cond.: U

Gebloemd tasje, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G

Zilveren sigarendoos
Startprijs 125 EUR

Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U

Tas met zilv. beugel
Startprijs 240 EUR

Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U

9 Zilveren knopen
Resultaat: 130 EUR

Negen antiek zilveren kledendracht-knopen Hollands waaronder; MT: Willem van der Wolde Meppel met afbeeldingen van ruiter te paard ca. 23gr., ø1,5-ø2cm. Cond.: G

2 Strooiers
Startprijs 120 EUR

Paar Hollands zilveren strooiers MT: Tj. F. Landmeter Schoonhoven, jaarletter K: 1970 ca. 835/000 80gr. H.:10cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U

2 Plated schalen
Resultaat: 25 EUR

Twee plated dienbladen 1e helft 20e eeuw 41x27cm. en 58x36cm. Cond.: G

Krist. flesje met zilv. voet/dop
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop, voet en hals, Hollandse keur MT: H eind 1800 Cond.: G

Tasje met zilv. beugel en ketting
Startprijs 90 EUR

Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Startprijs 80 EUR

Prachtig rond zilveren schaaltje, 33 gehalte buitenlands gekeurd. Rand is geheel fijn uitgewerkt.Staand op 3 bolpootjes.5xø15 cm., Cond.:U

Zilveren vis-opdiencouvert
Startprijs 275 EUR

Rijkelijk bewerkte prachtig zilveren visdiencouvert 925/000 Z1. Heften zijn bewerkt met florale ornamenten en putti aan het eind. Lengte mes ca. 30cm. Lengte vork ca. 27cm. gewicht ca. 309gr. Cond.: U

Zilveren cachet
Startprijs 70 EUR

Zilveren cachet 800/000, H.: 7cm. ca. 36gr. Cond.: U

Theepot Nederland zilver
Startprijs 450 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten 835/000 ca. 350gr. H.: 13cm. Cond.: U

Armband bloedkoraal,5 rij slot GG
Resultaat: 275 EUR

Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.

Ketting, bloedkoraal
Resultaat: 280 EUR

Collier van 2 rijen bloedkoraal waaraan een antiek slot.GG 14 krt. L. 43 cm.

Bloedkoraal kruis
Resultaat: 250 EUR

Kruis van bloedkoraal in GG 585/000 montering. 5x4 cm.

Ring GG bloedkoraal
Startprijs 90 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een bloedkoraal. ø 52, 3.5 gr.

Bloedkoraal armband 4 rij
Resultaat: 280 EUR

Armband van 4 rijen bloedkoraal, slot GG585/000, L.19 cm.

Armband parel/bloedkoraal
Startprijs 220 EUR

Armband 4 rijen gemaakt van parel en bloedkoraal. Slot RG 585/000. L.20 cm.

Hanger schuimgoud
Startprijs 110 EUR

Antieke hanger in de vorm van een kruis met crucifix, schuimgoud. ca. 3.90 gr.L 5 cm.

Broche GG
Resultaat: 70 EUR

Antieke filigrain broche GG 585/000 ca. 2.40 gr. L.3.5 cm.

Hanger GG
Startprijs 70 EUR

Filigrain hanger GG 585/000 ca. 1900, L.40 mm., ca.2.2 gr.

2 Horlogeketting kwastjes
Resultaat: 60 EUR

2 Antieke horlogeketting kwastjes, ca. 3.40 gr.

Gouden oorhanger
Resultaat: 50 EUR

Oorhanger GG 750/000. Streeksieraad filigrain bewerkt. L4 cm., ca. 2.55 gr.

Streng koraal
Startprijs 250 EUR

Streng koraal (losse delen erbij)L 130 cm. ca. 175 gr.

Servies 7 delig+6 lepeltjes/vorkjes zilv.
Startprijs 3.200 EUR

Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...

Kristallen schaal, zilv, hengsel
Startprijs 125 EUR

Hollandse kristallen schaal met 835/000 zilveren hengsel met parelrand MT: JHMH Rennefeld Amsterdam, jaarletter M: 1922 ø26cm. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Startprijs 100 EUR

Zilveren tasbeugel met kralentas en jasseronketting 2e gehalte grootkeur, jaarletter U: 1955, Schoonhoven MT: M2 18cm. Cond.: U

Zilveren beugel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren tasbeugel met dubbele jasseronketting ca. 67gr. 14cm. Cond.: U

Bijbel, zilv. slot
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1874 met mooi zilveren slot, Groot keur MT: JB 835/000 Cond.: G

Fluwelen tas, zilv, beugel en ketting
Startprijs 120 EUR

Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U

2 Kandelaars ronde voet zilv.
Startprijs 700 EUR

Paar mooie sterling zilveren tafelkandelaars 925/000 H.:24cm. øvoet: 11,5cm. Totaalgewicht ca. 637gr. Cond.: U

Zilveren Theepot
Startprijs 350 EUR

Hollands zilveren trekpotje met houten greep MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter M: 1896. 835/000 ca. 365gr. H.: 13cm. Cond.: U

Plated pronkschaaltje
Resultaat: 20 EUR

Plated opengewerkte schaal ca. 1900 gemerkt met de letter M, uitgewerkte naakt vrouwenportret 4xø22,5cm. Cond.: G

Karaf met zilv. voet, hals en ketting
Startprijs 100 EUR

Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R

Zilveren miniatuur gieter
Startprijs 80 EUR

Zilveren miniatuur tuingieter, buitenlandse makelij 925/000 3xø3cm. ca. 33gr. Cond.: U

Zilveren kan
Startprijs 150 EUR

Antiek Hollandse gegraveerd zilveren schenkkannetje MT: L&K Christiaan Lang, Jacob & Koops Rotterdam, jaarletter W: 1856. 835/000 ca. 147gr. H.: 11cm. Cond.: U

5 Deel divers
Startprijs 80 EUR

Vijf delen zilver o.a; schaaltje, pijpje en lepels Cond.: G

2 Zilv. horlogekettingen
Startprijs 65 EUR

Twee zilveren horlogekettingen 835/000; 1x ketting met kapittelslot en 1x met veerslot L.: ca. 26cm. Gewicht samen ca. 66gr. Cond.: U

Zilveren ketting
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren chatelaine aan jasseronketting 835/000 ca. 38gr. Cond.: U

Zilveren rozenkrans
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilveren rozenkrans 2e gehalte MT: C. van der Wadding Arnhem ca. 1900 ca. 28gr. Cond.: U

Zilv. armband, bijbelslot
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren bijbelslot vermaakt tot armband met jasseron-tussenschakels ca. 26gr. L.: 16cm. Cond.: U

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 35 EUR

Twee sterling zilveren handgemaakte armbanden ca.43gr. Cond.:U

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 25 EUR

Zilveren gourmet-schakelarmband 800/000 ø12mm schakel en een 900/000 zilveren gepende schakelarmband ø17mm schakel. Gewicht samen ca. 54gr. Cond.: G

Halssnoer 5 streng, zilv. slot
Startprijs 190 EUR

Vijf strengs gitten halssnoer met antiek Hollands zilveren sluiting midden 19e eeuw. L.: 38cm. øslot 4cm. Cond.: U

Islamitische gebedsketting
Startprijs 25 EUR

Islamitisch zilveren gebedskettinkje ca. 11gr. Cond.: U

Parel collier multi color
Startprijs 40 EUR

Collier van gekleurde ovale kweekparels, creme/grijs/peacock kogel magneet sluiting zilver925/000, L.46 cm.

Armband parel muticolor
Resultaat: 20 EUR

Multi color armband, ovale kweekparels creme /grijs/peacock 11x9 mm. L.20.5 cm., magneet kogelsluiting zilver 925/000, ca. 21.55 gr.

Collier onyx/parel
Startprijs 25 EUR

Collier van kweekparels ø8mm en onyx ø14mm., zilveren925/000 sluiting. L. 45 cm.

Fruitschaal op voet zilver
Resultaat: 900 EUR

Bijzonder tafelstuk. Zwaar bewerkte zilveren opengewerkte schaal op voet met florale motieven. In de schaal een uitgewerkte "Hof van Eden" voorstelling. IN het tussenstuk een mooie uitgewerkte beeldte...

2 Schildpad schilden, zilv. app.
Startprijs 100 EUR

Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U

Karaf, zilv. voet en halsstuk
Startprijs 90 EUR

Kristallen karaf op zilveren voet met zilveren flessenbak. H.38 cm., Cond.:G

Zilveren malienkolder tasje
Resultaat: 85 EUR

Antiek zilveren maliënkolder-tasje MT: H.C. Hendrik Copier Schoonhoven eind 19e eeuw. 835/000 ca. 92gr. 9cm. Cond.: U

Zilveren sigarettenhouder
Startprijs 20 EUR

Zilveren sigarettenpijpje met zwart kunststof mondstukje 835/000 L.: 8cm. Cond.: U

Beschuitbus + onderschotel
Startprijs 140 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren dop, op kristallen onderschotel. Chips van rand en deksel, bus ø12 cm., H.25 cm., Cond.:R