12 Munten Guernsey waaronder; 1x 5 pond 1999 Proof, 1x 2 doubles 1874 ZF, 1 double 1868 FR/ZF, 8 doubles 1834 ZF en 1 double 1830 ZF-
6 Munten Jersey; 1x 5 shilling 1966, 2x 2 pounds (1981 en 1989), 2x 25 pence (1977 en 1977 Proof) en 1x 2 pounds 50 cent 1972
17 Munten Gibraltar waaronder diverse Crowns en 25 pence stukken.
12 Munten België waaronder; 1x 100 franc 1949 ZF, 6x 50 franc 1939-1960 en overige franken
8 Munten België van 250 (2x) en 500 (6x) franc waaronder 3x 500 franc 1990 Proof en 1x 500 franc 1993 Proof
7 Munten België waaronder; 1x 250 franc 1995 Proof, 1x 250 franc 1999 UNC en 3x 10 euro 2003-2004-2005
15 Munten Denemarken waaronder; 1x 1 riksbankdaler 1818 FR+/ZF-, 1x 1x 4 skilling 1645 FR/FR+ (zeldzaam "vouw"), 1x 10 kronen 1968 UNC, 1x 10 kronen 1967 UNC en 1x 10 kronen 1972 UNC-/UNC
15x Tinnen namaak shekels Israel; 2x bronzen Afrikapenning, 2x groot en 11 diversen.
Ca. 60 Duitse porseleinen munten waaronder; Meissen, Höhr, Sachsen, Oudlimburg, Schleiz, Badweixdorf, Hannover, Lengefeld, Keulen, Altenburg, Freiberger Munze, Boldixum, Luckan, Gross Wartenberg, Naun...
10x Boordgeld waarvan 8x StoomvaartMij Nederland Amsterdam en 2x Holland-Amerika lijn. Tevens geld van ziekenhuis Maasoord-Poortugal en 9x huismunten uit Belgisch internaat ZF
65 Trein/Tram munten (geen dubbelen) uit Duitsland, Denemarken, Frankrijk, Noorwegen en USA, ZG
1/2 Batzen 1799 Helveetse Republiek, Zwitserland VF KM.A5
26 Diverse munten Ierland 1940-2000 en een eurosetje Ieraldn met een extra 2 euromunt
3 Munten Engeland; 1x Cartwheel 1797 ZF/PR, 1x Crown 1819 ZF- en 1x 1/2 Crown 1819 FR/ZF
6x 1 Shilling Engeland waaronder; 1x 1812 ZF- met klop, 1x 1811 FR/FR+ met klop, 1x 1787 PR/FDC
2x Viertelshyperpyron ZF+, Johannes VII Paltelogus 1390-1402 Const. MP.
3 Munten Byzantijnse Rijk Andronicus I Gidon 1222-1235. 1x brons AE en 2x brons Trachy FR/ZF
4 Munten Byzantijnse Rijk Justinianus I - Constantinus X 1059-1118. 4x Follis AE FR/ZF
4 Munten Byzantijnse Rijk Justinianus - Alexius I 1059-1118. 4x Follis AE Constantinopel FR/ZF
3 Munten Byzantijnse Rijk Manuel I Comnenus 1143-1180, 3x Nummis AE FR/ZF
5 Munten Byzantijnse Rijk; 1x Constantinus IX Monomachus, 2x Constantinus X Ducas 2x Follis, 1x Follis/Nummis AE Johannes I Anonyme en 1x Follis AE Justinianus I
7 Munten Orient Latin; 1x Sirië ca. 150 AD AE 20 Zeus K2 standaard, 1x Duitsland ca. 1200 AG18 2x wapenschild en 5x vierslagpenning Zuid-Duitsland FR
Dirham Middellandse Zee Omayaden Dynastie (Syria-Egypt-Maroc) 735-1100 AD = Suleiman 96-99 AN moslim jaar ZF
Divers Nederlands oud koersgeld van 1ct. t/m 5 gulden. Ruim 2KG.
Diverse zilveren munten wereldwijd ca. 560gr. (500/000)
Veel plastic munten en winkelwagen-muntjes ca. 700gr. Tevens enkele medailles.
Ca. 3KG munten wereldwijd o.a; België, Luxenburg, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Cyprus etc.
Ca. 3,3KG munten wereldwijd o.a; Spanje, Portugal, Noorwegen, Finland, Polen, Hongarije etc.
Diverse oude munten koper/nikkel wereldwijd ca. 220gr.
Zware plated (830) presenteerschaal 1e helft 20e eeuw met mooie bewerkte omranding 37x24cm. Cond.: G
3-Delig Engels zilveren theeservies 925/000 met bewerkte bovenranden. Totaalgewicht ca. 700gr. Cond.: U
Engels 19e eeuwse schrijftafel met intarsia, 5 lades en origineel schrijfleder. Origineel beslag en koperen wieltjes in goede originele staat 75x105x62cm. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Prachtige antieke massief eikenhouten bureaustoel met goede lederen bekleding. Kopergenageld en onderling verbonden poten Cond.: G
Eikenhouten etagere 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 47x31x46cm. Cond.: G
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855 - 1926 Den Haag), olieverf op paneel, sprokkelaar op pad 22x33cm. Cond.: U
Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G
4 Villeroy & Boch koffiesets Marc Mann 4.05 met zwart/wit gezichtendecor 9x14x14cm. Cond.: G
6-Persoon Villeroy & Boch modern porseleinen eetservies bestaande uit; 6 diepe soepborden 28x28cm., 6 ontbijtborden 22x25cm., 6 maaltijdborden 27x27cm.(1 chip aan onderzijde rand) en 1 grote diepe sch...