Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Munten Guernsey
Startprijs 25 EUR

12 Munten Guernsey waaronder; 1x 5 pond 1999 Proof, 1x 2 doubles 1874 ZF, 1 double 1868 FR/ZF, 8 doubles 1834 ZF en 1 double 1830 ZF-

13 Munten Jersey
Startprijs 10 EUR

13 Munten Jersey, Shillingen van 1/12 tot 1/24 tussen 1858-1966

6 Munten Jersey
Resultaat: 15 EUR

6 Munten Jersey; 1x 5 shilling 1966, 2x 2 pounds (1981 en 1989), 2x 25 pence (1977 en 1977 Proof) en 1x 2 pounds 50 cent 1972

17 Munten Gibraltar
Resultaat: 15 EUR

17 Munten Gibraltar waaronder diverse Crowns en 25 pence stukken.

2x 50 Franc 1935 België
Resultaat: 55 EUR

2x 50 Franc 1935 België ZF

12 Munten België
Resultaat: 30 EUR

12 Munten België waaronder; 1x 100 franc 1949 ZF, 6x 50 franc 1939-1960 en overige franken

8 Munten België 250 en 500 franc
Resultaat: 50 EUR

8 Munten België van 250 (2x) en 500 (6x) franc waaronder 3x 500 franc 1990 Proof en 1x 500 franc 1993 Proof

7 Munten België
Resultaat: 40 EUR

7 Munten België waaronder; 1x 250 franc 1995 Proof, 1x 250 franc 1999 UNC en 3x 10 euro 2003-2004-2005

56 Munten België
Startprijs 5 EUR

56 Diverse munten België

15 Munten Denemarken
Resultaat: 70 EUR

15 Munten Denemarken waaronder; 1x 1 riksbankdaler 1818 FR+/ZF-, 1x 1x 4 skilling 1645 FR/FR+ (zeldzaam "vouw"), 1x 10 kronen 1968 UNC, 1x 10 kronen 1967 UNC en 1x 10 kronen 1972 UNC-/UNC

44 Munten Denemarken
Resultaat: 10 EUR

44 Munten 20e eeuw Denemarken

9x Ecu's Nederland
Resultaat: 15 EUR

9x Ecu's Nederland waarvan 2x zilver en 7x nikkel PR

9x Ecu's Europa
Resultaat: 15 EUR

9 Ecu munten Europa zilver en nikkel PR

7x Europa penningen en ecu's
Startprijs 15 EUR

7x Europa penningen en ecu's zilver/nikkel/brons PR

15x Tinnen namaak shekels Israel
Startprijs 15 EUR

15x Tinnen namaak shekels Israel; 2x bronzen Afrikapenning, 2x groot en 11 diversen.

Ca. 60 Duitse porseleinen munten
Resultaat: 125 EUR

Ca. 60 Duitse porseleinen munten waaronder; Meissen, Höhr, Sachsen, Oudlimburg, Schleiz, Badweixdorf, Hannover, Lengefeld, Keulen, Altenburg, Freiberger Munze, Boldixum, Luckan, Gross Wartenberg, Naun...

Boordgeld, ziekenhuis Maasoord, Huismunten internaat
Resultaat: 25 EUR

10x Boordgeld waarvan 8x StoomvaartMij Nederland Amsterdam en 2x Holland-Amerika lijn. Tevens geld van ziekenhuis Maasoord-Poortugal en 9x huismunten uit Belgisch internaat ZF

65 Trein/Tram munten Wereld
Resultaat: 25 EUR

65 Trein/Tram munten (geen dubbelen) uit Duitsland, Denemarken, Frankrijk, Noorwegen en USA, ZG

1/2 Batzen 1799 Helveetse Rep.
Startprijs 40 EUR

1/2 Batzen 1799 Helveetse Republiek, Zwitserland VF KM.A5

26 Munten Ierland + Eurosetje Ierland
Resultaat: 15 EUR

26 Diverse munten Ierland 1940-2000 en een eurosetje Ieraldn met een extra 2 euromunt

5 Shilling 1804 Engeland
Resultaat: 55 EUR

5 Shilling 1804 Engeland ZF

3 Munten Engeland 1797-1819
Resultaat: 50 EUR

3 Munten Engeland; 1x Cartwheel 1797 ZF/PR, 1x Crown 1819 ZF- en 1x 1/2 Crown 1819 FR/ZF

6x 1 Shilling Engeland
Resultaat: 55 EUR

6x 1 Shilling Engeland waaronder; 1x 1812 ZF- met klop, 1x 1811 FR/FR+ met klop, 1x 1787 PR/FDC

2x Viertelshyperpyron
Startprijs 50 EUR

2x Viertelshyperpyron ZF+, Johannes VII Paltelogus 1390-1402 Const. MP.

3 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 30 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Andronicus I Gidon 1222-1235. 1x brons AE en 2x brons Trachy FR/ZF

4 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 20 EUR

4 Munten Byzantijnse Rijk Justinianus I - Constantinus X 1059-1118. 4x Follis AE FR/ZF

4 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 15 EUR

4 Munten Byzantijnse Rijk Justinianus - Alexius I 1059-1118. 4x Follis AE Constantinopel FR/ZF

3 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 20 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Manuel I Comnenus 1143-1180, 3x Nummis AE FR/ZF

5 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 30 EUR

5 Munten Byzantijnse Rijk; 1x Constantinus IX Monomachus, 2x Constantinus X Ducas 2x Follis, 1x Follis/Nummis AE Johannes I Anonyme en 1x Follis AE Justinianus I

7 Munten Orient Latin
Startprijs 35 EUR

7 Munten Orient Latin; 1x Sirië ca. 150 AD AE 20 Zeus K2 standaard, 1x Duitsland ca. 1200 AG18 2x wapenschild en 5x vierslagpenning Zuid-Duitsland FR

Dirham Middellandse Zee Omayaden
Resultaat: 30 EUR

Dirham Middellandse Zee Omayaden Dynastie (Syria-Egypt-Maroc) 735-1100 AD = Suleiman 96-99 AN moslim jaar ZF

Leeuwendaalder West Friesland 1636
Resultaat: 45 EUR

Leeuwendaalder West Friesland 1636, Cond.: ZF+

Leeuwendaalder Holland 1589
Resultaat: 35 EUR

Leeuwendaalder Holland 1589, Cond.: ZF

Leeuwendaalder Kampen 1647
Resultaat: 70 EUR

Leeuwendaalder Kampen 1647, Cond.: ZF/P

Nederland, oud koersgeld
Resultaat: 10 EUR

Divers Nederlands oud koersgeld van 1ct. t/m 5 gulden. Ruim 2KG.

Zilveren munten Wereldwijd
Resultaat: 135 EUR

Diverse zilveren munten wereldwijd ca. 560gr. (500/000)

Veel plastic/winkelwagen munten
Resultaat: 10 EUR

Veel plastic munten en winkelwagen-muntjes ca. 700gr. Tevens enkele medailles.

3KG munten wereldwijd
Resultaat: 30 EUR

Ca. 3KG munten wereldwijd o.a; België, Luxenburg, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Cyprus etc.

Ca. 3,3KG munten wereldwijd
Resultaat: 30 EUR

Ca. 3,3KG munten wereldwijd o.a; Spanje, Portugal, Noorwegen, Finland, Polen, Hongarije etc.

Div. oude munten koper/nikkel
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude munten koper/nikkel wereldwijd ca. 220gr.

Div. vervalsingen wereldwijd
Resultaat: 45 EUR

Diverse vervalsingen wereldwijd ca. 375gr.

Ca. 2KG penningen wereldwijd
Resultaat: 30 EUR

Ca. 2KG penningen wereldwijd allerlei soorten.

Doos kopjes
Geen vanafprijs

Plated schaal
Startprijs 15 EUR

Zware plated (830) presenteerschaal 1e helft 20e eeuw met mooie bewerkte omranding 37x24cm. Cond.: G

Hangkastje
Startprijs 20 EUR

Boheems glas
Startprijs 20 EUR

Zilveren Engels servies
Startprijs 650 EUR

3-Delig Engels zilveren theeservies 925/000 met bewerkte bovenranden. Totaalgewicht ca. 700gr. Cond.: U

Mahonie bureau
Startprijs 125 EUR

Engels 19e eeuwse schrijftafel met intarsia, 5 lades en origineel schrijfleder. Origineel beslag en koperen wieltjes in goede originele staat 75x105x62cm. Cond.: G

Hollands zilv. tafelbel
Startprijs 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G

Etagere kast
Startprijs 250 EUR

Eethoek Biedermeier
Startprijs 400 EUR

Kabinet orgelgebogen
Startprijs 600 EUR

Prachtige antieke massief eikenhouten bureaustoel met goede lederen bekleding. Kopergenageld en onderling verbonden poten Cond.: G

Schrijftafeltje
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten etagere 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 47x31x46cm. Cond.: G

5 Keukenstoelen
Startprijs 100 EUR

Ovale tafel
Startprijs 100 EUR

Porseleinkast
Startprijs 300 EUR

Schilderij, A. Geyp
Startprijs 500 EUR

Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855 - 1926 Den Haag), olieverf op paneel, sprokkelaar op pad 22x33cm. Cond.: U

Schilderij, G. Krol
Startprijs 100 EUR

Chinees dekselvaasje, klein
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G

Schaal ca. 1920
Startprijs 30 EUR

2 Meissen kandelaars
Startprijs 1.200 EUR

4 Villeroy & Boch koffiesets
Startprijs 45 EUR

4 Villeroy & Boch koffiesets Marc Mann 4.05 met zwart/wit gezichtendecor 9x14x14cm. Cond.: G

Villeroy & Boch eetservies
Startprijs 100 EUR

6-Persoon Villeroy & Boch modern porseleinen eetservies bestaande uit; 6 diepe soepborden 28x28cm., 6 ontbijtborden 22x25cm., 6 maaltijdborden 27x27cm.(1 chip aan onderzijde rand) en 1 grote diepe sch...

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling