Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Sigaretten koker
Startprijs 230 EUR

Zilveren sigarettenkoker voorzien van handgegraveerd wapen, Binnenbak ontbreekt. 800/000 ca. 173gr. 13,5x9x1,5cm. Cond.: U

Zilveren jamlepel
Startprijs 45 EUR

Hollands zilveren jamlepel MT: Geert Herwig Veendam, jaarletter T: 1878. 835/000 ca. 22gr. L.: 16cm. Cond.: U

Schenkkan, zilv. overlay
Startprijs 25 EUR

Oude glazen schenkkan met sterling zilver overlay in bloemenmotief 20e eeuw (Rockwell) 15x14xø12cm. Cond.: G

Schaal, zilv. overlay
Startprijs 25 EUR

Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G

Roomstel, zilver overlay
Startprijs 25 EUR

Glazen roomsetje met sterling zilver overlag 2e helft 20e eeuw 9x12xø7,5cm. en 10x11xø7,5cm. Cond.: G

Krist. bonbonierre, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR

Kristallen bonbonschaal met olijfmotief en Hollands zilveren hengsel met parelrand. MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1890. 835/000 ø17,5cm. Cond.: G (kleine chips)

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 30 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en stopje. Scharnier behoeft reparatie. H.9 cm., Cond.:R

Dienschaaltje zilver
Startprijs 325 EUR

Sterling zilveren dienschaal op vier pootjes met brede opengewerkte rand waarin florale motieven. Binnenbak is glad 925/000 ca. 381gr. 20x20x6cm. Cond.: U

Ring GG/WG/amet./brilj.
Startprijs 400 EUR

Ring GG/WG 585/000 met een druppelvormige gefac. amethist 10 crt. in zeer goede kleur, en briljanten 0.11 crt W/SI, ø 58, 5.6 gr.

Ring GG/WG/brilj.
Startprijs 350 EUR

Ring GG/WG 585/000 deels zwart gerod.bezet met briljanten fancy-brown 0.30 crt., zwarte briljanten 0.30 crt. en briljanten 0.30 crt. W/SI, ø 54, 3.7 gr.. Gigantisch kleuerenspel.

Brilj.ring GG
Startprijs 520 EUR

Ring GG 750/000 met 15 briljanten 0.23 crt. W/SI ø 54, 11.3 gr.

Ring GG/WG
Startprijs 300 EUR

Ring GG/WG 585/000 met briljanten 0.50crt. W/SI, ø54, 3.7 gr.

Ring GG/brilj.
Startprijs 1.100 EUR

Ring GG 750/000 met148 briljanten 1.67 crt.W/SI., ø55, 9.6 gr.

Klapcreolen GG/saf./smar./brilj.
Startprijs 600 EUR

Klap creolen GG 585/000 enerzijds smaragden 0.80 crt. en anderzijds saffieren 0.82 crt. in zeer goede kleur en briljanten 0.55 crt.W/SI, L 18mm., 8.1 gr.

Brilj.hanger RG
Startprijs 980 EUR

Hanger RG 750/000 met briljanten 0.48 crt. W/SI en briljanten fancy brown 1.21 crt.. ø27 mm., aan een ketting RG 750/000 L.42 cm., ca.12.8 gr.

Oorhangers RG/WG
Startprijs 280 EUR

Oorhangers RG/WG 585/000 deels zwart gerod.met briljanten 0.40 crt. fancy-brown SI, L34 mm., 2.4 gr.

Hanger GG/rutielkwarts
Startprijs 100 EUR

Rutielkwarts hanger met engelenhaar, ketting oog GG/ 585/000 L.58 mm., 25.3 gr.

Ring WG/brilj./citr.
Startprijs 650 EUR

Ring WG 750/000 met een gefac. citrien 27x10 mm., 9.68 crt. in zeer goede kleur en briljanten 0.05 crt. W/SI., ø 54, 6.3 gr.

Ring amethist
Startprijs 320 EUR

Ring GG585/000 met een amethist ø 52, ca.10.80 gr.

Medaillon hanger
Startprijs 195 EUR

Medaillon GG 585/000 (met portretten) voorkant bewerkt met een bootje. ø 3cm., ca.5.55 gr.

Flacon met dop
Startprijs 120 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en kraag H.: 11,5cm. Cond.: G

Zilveren wijwaterkannetjes + dienblad
Startprijs 975 EUR

Bijzonder stuk; 18e eeuwse zilveren wijwaterkannetjes op origineel bijbehoren dienblaadje met kerkelijke gravure op onderzijde. 925/000 Z1 keur. Bladmaat 19x13,5cm. Kannetjes 6,5cm. Totaal ca. 346gr. ...

Blaasbalg, zilver
Resultaat: 80 EUR

Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.

2 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Hollands zilveren vingerhoedjes ca. 10gr. Cond.: U

Grote plated schaal
Startprijs 120 EUR

Fraaie grote ovale silverplated schaal op voet met 2 handgrepen en floraal decor 47x27x18cm. Cond.: U

Zilv. schaar met ketting
Startprijs 130 EUR

Oude zilveren schaar aan lange zilveren jasseronketting met duifjesmotief Cond.: U

Miniatuur zilv. flesje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren miniatuurflesje 1.5x1.5cm., ca. 4 gr., Cond.:U

Brandewijnkom zilver
Startprijs 300 EUR

Mooie bewerkte zilveren brandewijnkom naar antiek voorbeeld. Inclusief fraai gegoten bewerkte handgrepen 925/000 ca. 303gr. 26x11x8,5cm. Cond.: U

4-Delig servies
Startprijs 1.750 EUR

4-Delig zilveren koffieservies met dubbele parelrand, importeursteken DA: Aubert 835/000. Koffiekan H: 20cm. Comfoor H: 9cm. Gewicht samen ca. 1244gr. Cond.: U

Ronde schaal, zilv. overlay
Resultaat: 30 EUR

Oude glazen fruitschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

Ronde schaal, zilv. overlay
Startprijs 25 EUR

Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

Zilv. bureauset
Startprijs 200 EUR

4-Delige zilveren bureauset begin 1900 waaronder blanco cachet

Krist. suikercoupe, zilv. voet + tang
Startprijs 80 EUR

Kristallen suikercoupe op zilveren voet met zilveren klontjestang, MT: AK1 Andries Kooiman Schoonhoven begin 1900. 10xø12,5cm. (tang=ca. 19gr.) Cond.: U

Armband zw.parel 3rij
Startprijs 195 EUR

Armband van 3 rijen peacock parels. met 19e eeuws GG 585/000 slot. L.19 cm.

Ring GG/parel
Startprijs 350 EUR

Ring GG750/000 bezet met een zeer fijne chocobruine Tahiti parel 12mm., en 24 briljanten ca 0.24 crt., W*/SI,ø 56, 7.1 gr.

Hanger WG parel
Startprijs 700 EUR

Hanger WG 750/000 metr een grijze Zuidzee parel ø 13/14 mm., bezet met diamantjes.

Tahitiparel collier
Startprijs 1.200 EUR

Tahiti parel collier, 37 zeer fijne Tahiti parels 13-11 mm, 2 sluiting in parel verwerkt,L 44.5 cm., 85.9 gr.

Oorstekers/parel
Startprijs 550 EUR

Oorstekers WG 750/000 met 2 diamanten ca. 0.034 crt.en een grijze Tahiti parel ø11/12 mm. L.2 cm.

Oorhaken WG/parel
Startprijs 180 EUR

Oorhaken WG 750/000 met een zilverkleurige fijne Tahiti parel 11.5 mm. L 24 mm., 5.4 gr.

Bijbeltje, dubbel slot
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse bijbel met 2 zilveren sloten uit 1839, groot keur te Zwolle MT: W26 Egidus Wientjes Ootmarsum, jaarletter T: 1853. 835/000 18x12x6,5cm. Cond.: U

BIjbeltje, zilveren slot
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands bijbeltje met zilveren slot 835/000, gekeurd met een zwaardje MT: CH5 Jan Hemmes Smilde/Assen ca. 1875. Cond.: Behoeft restauratie

BIjbeltje, zilveren slot
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollans bijbeltje met zilveren slot uit 1882 835/000 MT: N.99 Cond.: behoeft restauratie

BIjbeltje, zilveren slot
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollandse bijbel met zilveren slot uit 1875 MT: N.99 835/000 Cond.: G

Antieke auto in zilver
Startprijs 150 EUR

Zilveren miniatuur van een antieke auto van het merk Opel uit 1906 925/000 ca. 88gr. L.: 6cm. Cond.: U

Koets zilver
Resultaat: 120 EUR

Zilveren miniatuur rijtuig Hollands, jaarletter R: 1977. 835/000 ca. 100gr. Cond.: U

Boterstolp + onderschotel
Startprijs 120 EUR

Antieke kristallen boterstolp met onderschotel voorzien van zilveren knop, MT: Cornelus Johannes Middendorp Rotterdam ca. 1890. Chips van onderschotel, conditie verder goed

Edelman
Resultaat: 300 EUR

Zilveren edelman met ivoren hoofdje op zilveren voet waarin rhodochrosiet,tijgeroog,groene agaat en cornalijn. Zilvergehalte 835/000 voorzien van Z 2 inportkeur. H. 16 cm., 193 gr. Cond.:U

Zilveren taartschep
Startprijs 100 EUR

Grote zilveren Franse taartschep met vergulde bak met acanthusmotieven op de steel L.: 30cm. Cond.: U

Zilveren tafelschuivertje
Startprijs 45 EUR

Zilveren kinder-eetschuifje 800/000 ca. 25gr. L.: 12cm. Cond.: U

Jatje met turkoois
Startprijs 185 EUR

Bijzondere jat naar antiek voorbeeld voorzien van monturen waarin diverse turquooise stenen L.: 41cm. Cond.: U

Zilv. bonbonierre
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren bonboniere op voet met opengewerkte rand en kabelmotief 14xø15cm. Cond.: R

Zilveren fotolijst
Startprijs 125 EUR

Silverplated fotolijst ovaal model 15x11cm. Cond.: U

Zilveren portemonnee
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands zilveren kralen-tasbeugeltje 2e gehalte MT: onleesbaar, jaarletter H: 1842 10cm. Cond.: G

Zilveren visschep
Startprijs 40 EUR

Plated visschep ca. 1890, mooie vormgeving 30cm. Cond.: G

3 Plated schalen
Startprijs 20 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

Diverse delen plated
Resultaat: 50 EUR

24 Delen oud plated; zoutstrooiers, bril, flesje, broches, kruis, etui etc. Cond.: G

Brandewijnkom zilver
Startprijs 300 EUR

Zilveren brandewijnkom in antieke stijl 925/000 ca. 276gr. 24x11x8cm. Cond.: U

Oorclips roze toermalijn
Startprijs 40 EUR

Oorclips (schroefdraad )21x19 mm.zilver 925/000 verg. bezet met 16 kw.gefac.en 22 rond gefac.ø3mm., roze toermalijn. ca. 6.45 gr,

Hanger robijn
Startprijs 550 EUR

Hanger GG 585/000 bezet met een rechthoekige gefac.robijnroos 19x14 mm.,en 28 rond gefac.robijnen 2.5-1 mm, ca.11.5 gr.

Ring saffier/robijn/brilj.
Startprijs 290 EUR

Ring GG750/000 (ringhoofd gematteerd) bezet met saffier,robijn en briljant. ø 60, ca.5.40 gr.

Collier 585/000 4 maanstenen
Resultaat: 475 EUR

Collier GG585/000 bezet met 4 maanstenen. L.55-58 cm.

Collier parel/ametist
Startprijs 320 EUR

Collier van parel,amethist en 58 bolletjes en 12 staafjes GG585/000, sluiting GG585/000, L. 41 cm.

Armband 585/000 kornalijn
Startprijs 740 EUR

Armband GG 585/000 bezet met 9 carneolen (kornalijn) L.19 cm.

Granaat collier
Startprijs 220 EUR

Granaat collier met 64 tussenbolletjes GG585/000 bolsluiting GG 585/000, L45 cm.

Git armband 5rij
Startprijs 290 EUR

Armband van 5 rijen git, waaraan een groot slot GG/WG 585/000, L. 20 cm.

Ring saffier/diam.
Resultaat: 350 EUR

Ring GG585/000 bezet met een saffier en diamanten. ø 56, ca.4.15 gr.

Parel collier
Startprijs 30 EUR

Parel collier (witte kweekparel) ø 10 mm., kogelsluiting zilver 925/000 L. 45 cm.

Ring RG/smaragd
Startprijs 250 EUR

Antieke,ca.1890, RG 585/000 (ongest.) met een fijne gefac. smaragd 10x8 mm. in zeer goede kleur.ø 57, 2.4 gr..

Collier 2rij parel/jade
Resultaat: 450 EUR

Collier van 2 rijen parel met jade ,slot WG750/000 waarop 2 briljantjes,4 smaragdjes en een parel. L. 40 cm.

Stel zilveren kaarskandelaars
Startprijs 90 EUR

Stel zilveren tafelkandelaars 925/000 8xø8cm. Cond.: U

Zilveren pijpje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren sigarettenpijpje met benen mondstuk versierd met staande leeuw 835/000 Cond.: U

Spiegel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse zilveren fotolijst c.q. spiegellijst 835/000 27,5x21,5cm. Cond.: G

Zilveren theepot
Startprijs 350 EUR

Zilveren ovaalvormig trekpotje met scharnierend deksel met ivoren knopje. De handgreep is met ivoren stukjes verbonden. Voorzien van Z2 keur 835/000 ca. 396gr. H.: 13cm. Cond.: U

Zilveren breipennenhouder
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren breipendoppen in de vorm van laarzen aan jasseronketting 835/0200 ca. 26gr. Cond.: U

4 Zilveren lepels
Resultaat: 110 EUR

Vier grote antieke Duitse tafellepels 925/000 met lofje, aan de achterzijde voorzien van trembleersteek. 3x MT: Geltzner. (met initialen) Gewicht samen ca. 233gr. L.: 24cm. Cond.: U

Zilveren fotolijst
Startprijs 150 EUR

Hollands zilveren fotolijst MT: B.A. Meijer Schoonhoven, jaarletter K: 1970. 835/000 18x13cm. Cond.: U

Zilver, cloisonne schenkkan
Resultaat: 3.500 EUR

Prachtig Russisch cloisonne schenkkannetje geheel gemaakt op zilver, binnenkant is verguld. Buitenkant is geheel gedecoreerd met bloemmotief en 2 zwanen, onderkant met 3 stempels gekeurd, vermoedelijk...

Zilveren ei
Resultaat: 1.250 EUR

Zilveren Russisch ei (Faberge?)gekeurd met een stempel van voor 1917. Ei gedecoreerd met fakkels en guirlandes met blauw emaille en 2 edelsteentjes. Binnenkant verguld, staand op zilveren voetje met p...

Kristallen bowlpot, zilv. knop.
Startprijs 100 EUR

Kristallen biedemeier bowlpot met onderschotel en zilveren knop. Geheel bewerkt met amandelslijpsel. Holland 19e eeuw. Diverse chips aan de rand. H. ca.25 cm., Cond.:R/G

Zilveren cabaret
Startprijs 950 EUR

Schitterend Hollands zilveren cabaret met florale uitgewerkte randmotieven eind 1800. 835/000 ca. 574gr. 33x24cm. Cond.: U

Keltum bestek
Resultaat: 60 EUR

Keltum plated bestekcassette (50-delig) en 12 messenleggers 52x35cm. Cond.: G

Ring WG/robijn/brilj
Startprijs 600 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een ovale robijncabochon en 16 briljanten ca.0.96 crt.W/SI, ø57, ca. 3.2 gr.

Visring GG/WG/saffier/brilj.
Startprijs 400 EUR

Ring GG/WG/585/000 in de vorm van een vis, bezet met ronde gefac.oranje saffieren ca.1.0 crt..in zeer goede kleur en briljanten 0.17 crt.,W/SI, ø55, ca.4.6 gr.

Robijn
Startprijs 150 EUR

Druppel(peer)vormige gefac.robijn ca.7.85 crt, 16x10 mm., goede donkere kleur (beh.)

Robijn
Startprijs 100 EUR

Rond gefac. robijn 6.35 crt. ø 12 mm. in goede donkere kleur (beh.)

Ring WG/brilj./robijn
Startprijs 1.750 EUR

Ring WG 585/000 bezet met 4 ronde gefac.zeer fijne robijnen 0.50 crt. in zeer goede kleur en briljanten 1.75 crt. W/SI, ø 54, 9.7 gr.

Hanger GG/WG/robijn/brilj.
Startprijs 400 EUR

Hanger GG/WG 585/000 met een ovale gefac.robijn 7-5 mm in goede kleur en 12 briljanten ca.0.70 crtr W/SI, L20 mm., aan een ketting GG 585/000 L 42 cm., 6.7 gr.

Gouden broche, diam.
Startprijs 180 EUR

Antieke broche RG 585/000 bezet met diamant (folie gezet) ca.4.60 gr. L 4cm.

Autralische opaal in matrix
Resultaat: 60 EUR

Autralische opaal in matrix (moedergesteente) 4x5cm.

Australische opalen in flesje
Resultaat: 85 EUR

Tientallen Australische opalen in flesje met vloeistof.

Australiche opalen
Resultaat: 55 EUR

Diverse Australische opalen in vloeistof

Australiche opalen
Resultaat: 65 EUR

Diverse Australische opalen in vloeistof

Zilv. zoutstelletje
Startprijs 125 EUR

Stel sterling zilveren Italiaanse tafelstrooiers, zoutstrooier en pepermolen 925/000 gemaakt door Tiffany&Co, 5,5xø4cm. Cond.: G

Calebas, zilv. rand
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse calebas met zilveren opening, gegraveerd Amistad 5xø9cm. In zeer goede staat.

Jat
Startprijs 480 EUR

Vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U

Zilveren vesta
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands zilveren vesta rondom voorzien van handgravures. Bodem behoeft restauratie 5x2,5x1cm. ca. 16gr. Cond.: R