Tiendelig restservies Mosa Maastrciht plateel ca. 1930. Chips af Cond.: R
Chinees porseleinen bord 19e eeuw met landschapsdecor en geisha's. Blauwe omranding ø24,5cm. Cond.: G
23-Delig porseleinen restservies, gemerkt H.W. Porzellan Karlsbader Wert Arbeit 20e eeuw. Met blauw en bewerkt gouddecor Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot ca. 1900 in 18e eeuwse stijl met grote doorsnee deksel (1 chip). Beschilderd met musicerende geisha's 10x16,5xø12cm. Cond.: G
Zeven Chinees porseleinen capucijner kommetjes waarvan 4 gaaf, 2 met haarscheur en 1 met chip. Allen met bloemdecor 18e-19e eeuw 6,5-ø7,5cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met bloemdecor; 1x gelijmd, 1x goed 31xø18cm. en 30,5xø18cm. Cond.: R-G
Zeldzaam Japans porseleinen vogel-voerbakje met bronzen armatuur ca. 1900. porseleinen blauw bakje met bloemen en goudrand 13xø8cm. Cond.: G
16 Chinees porseleinen kommen 19e eeuws met blauw decor, 9 delen gaaf, 1 deel met haarscheur en 6 delen met minimale randschade ø7-ø10cm. Cond.: R-G
Gouda platelen schaal 1e helft 20e eeuw decor Gerdy met bloemmotief in zeer goede staat 7xø27cm. Cond.: G
Twee Chinese snuifflesjeszonder stop 19e eeuw; 1x porseleinen flesje met minimale chip en 1x flesje (waarschijnlijk jade) met oranje-rood vogeldecor 6-7,5cm. Cond.: G
Acht delen Chinees eierschaal porselein 19e eeuw waaronder rijstkommen met en zonder deksel/schotel. Minimale chips en haarscheur 8xø9,5cm. Cond.: R