Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans marmeren pendule
Resultaat: 200 EUR

Prachtige grote Franse marmeren pendule met precisieslinger. 8-Daags uurwerk en zichtbare balans in zeer goede staat, minimale chip 46x37x14cm. Cond.: G

Vrijslinger
Resultaat: 200 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit vrijslinger ca. 1880 met messing beslag, uurwerk ongemerkt. In redelijke ongerestaureerde staat 90x37x20cm. Cond.: G

Porseleinen klokje
Resultaat: 200 EUR

Aparte bisquit porseleinen klok ca. 1880 in rococo vormgeving met cherubijkopjes, vermoedelijk Duitsland 40x18x9cm. Cond.: G

Franse bronzen klok/pendule
Resultaat: 200 EUR

Grote zware bronzen pendule met emaille cartouches ca. 1880, 8-daags uurwerk gestempeld Japy Freres Frankrijk in zeer goede staat. Mooi uitgewerkt Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Friese staartklok ca. 1830 met originele beschildering, spiegels en wekkerfunctie in originele goede staat 143x42x22cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Grote oude Hollandse beschilderde Friese stoelklok 20e eeuw in originele goede staat 84x50x26cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 185 EUR

3-Delig groen albast klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk en 5-lichts kandelaars staand op laauwenpootjes. 1 pootje is vervangen (chipje af) 40x25x14cm. en 42x16x16cm. Cond.: G

Porseleinen klok, goud
Resultaat: 180 EUR

Grote porseleinen pendule ca. 1890 met goud- en bloemendecor, 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 39x25x18cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 150 EUR

Franse marmeren pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk. Stukje marmer mist Cond.: R

Groot zakhorloge in kistje
Resultaat: 150 EUR

Groot bureau zakhorloge in cassette ca. 1900 West End Watch Co Weekly Swiss Made, opklapbaar in cassette 15x15x16cm. Cond.: G

Comtoise
Resultaat: 140 EUR

Franse comtoise ca. 1880 met harpslinger, F. Bestin a Antrain. Zonder bel, met gongslag 142cm. Cond.: G

Notenhouten tafelklok
Resultaat: 140 EUR

Notenhouten tafelklok met messing beslagen ca. 1890. Gruderzeit met gongslag, gemerkt P. H en S 42x31x18cm. Cond.: G

Staande klok, Westminster
Resultaat: 140 EUR

Oude staande klok met Westminster uurwerk (Tempus Fugit) driegewichter 2e helft 20e eeuw 207x42x24cm. Cond.: G

Comtaise
Resultaat: 140 EUR

Franse comtoise ca. 1870 J.W. Gignon a Craponne. Harpslinger en gave wijzerplaat. In zeer goede originele staat 155x28x16cm. Cond.: G

Franse rood marmeren pendule
Resultaat: 135 EUR

Prachtige roodmarmeren Franse Art Nouveau pendule met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk 36x37x13cm. Cond.: G

Sierpendule, kindje
Resultaat: 110 EUR

Kleine vuurvergulde pendule ca 1860 met bovenop een kind met konijn (compositie metaal) 31x21x12cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Notenhoutfineer tafelklok met bronzen sierwerk, uurwerk met maanstand en dubbele bel. gemerkt F.H.S. Germany 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x22x16cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1880, rijk bewerkt met bronzen leeuwekoppen, bloemen en rocailles. 8-Daags uurwerk, gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. De pendule is in origi...

Regelateur
Resultaat: 100 EUR

Duitse Kienzle regelateur ca. 1890 van notenfineer. Compleet met kroon en tollen in goede staat 92x35x18cm.

Staande klok, Westminster
Resultaat: 100 EUR

Staande klok Tempus Fungit, Westminster made in germnay ECS. 3-Gewichter 2e helft 20e eeuw 215x42x27cm. Cond.: G

Friese stoelklok, 20e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x28x18cm. Cond.: G

Brede tafelklok + spiegels
Resultaat: 80 EUR

Grote notenhouten tafelklok ca. 1890 (Grunderzeit) Duitsland met halve zuilen en zijspiegels. Emaille wijzerplaat 44x54x15cm. Cond.: G

Klokje met speelwerk
Resultaat: 70 EUR

Junghans tafelklokje in notenhouten kast ca. 1900 met messing beslag in goede originele staat 23x17x11cm. Cond.: G

Legering tafelklokje
Resultaat: 70 EUR

Franse tafelpendule ca. 1890 met emaille cartouches. gemaakt van compositie metaal in goede originele staat (zonder slagwerk.) 24x15x13cm. Cond.: G