Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten Fries schippertje
Resultaat: 70 EUR

Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en maanstand. In zeer goede staat 71x20x17cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Oude Friese staartklok, klein model 2e helft 20e eeuw. Met maanstand en eikenhouten kast 63x17x14cm. Cond.: G

Friese schippertjesklok
Resultaat: 70 EUR

Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast in zeer goede staat 80x22x17cm. Cond.: G

Bisquit pors. klokkenstel
Resultaat: 60 EUR

Groot bisquit porseleinen klokkenstel ca. 1900 (genummerd), vermoedelijk Duitsland. Eenvoudig wekkeruurwerk. Bij 1 vaas is een stukje gelijmd en bij de klok mist 1 handje 42x20x10cm. en 34x11x7cm. Con...

Klokje, 2 figuren
Resultaat: 60 EUR

Figurenklok ca. 1900 van compositie metaal voorstellend twee middeleeuwse heren met hellebaard en wapen. Wekkeruurwerk 48x32x9cm. Cond.: G

Friese schippertjesklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en maanstand. 63x21x17cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhoutfineer wandregelateur met 1 million Kienzle uurwerk. In zeer goede staat met bijgemaakte kroon en tollen 100x40x18cm. Cond.: G

Klein stoelklokje
Resultaat: 50 EUR

Kleine Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met mooi gietwerk en atlas in zeer goede originele staat 50x16x16cm.

Regelateur
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten regelateur ca. 1890, uurwerk gemerkt C.E. compleet met kroon en tollen. Lichte wormbeval 86x40x19cm. Cond.: R

Eikenhouten BimBam regelateur
Resultaat: 50 EUR

BimBam regelateur ca. 1920, gemerkt Junghans met eikenhouten kast en Westminster uurwerk. Facetgeslepen glas en in originele staat Cond.: G

Engels klokje
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten Pfeilkreuz tafelklokje met bandintarsia en medaillon ingelegd. Compleet en in originele staat 29x18x13cm. Cond.: G

Comtoise klok, 2e helft 20e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Oude comtoise wandklok 2e helft 20e eeuw, wijzerplaat beschadigd 154x34x16cm. Cond.: M

Regelateur
Resultaat: 45 EUR

Oude notenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw met kroon en tollen in zeer goede staat 77x37x16cm. Cond.: G

Pubklok
Resultaat: 40 EUR

Amerikaanse pubklok met slagwerk ca. 1900, gemerkt Seikosha Regulator

Sallander stoelklok
Resultaat: 40 EUR

Oude Sallander stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en notenhouten kast in zeer goede staat 51x22x14cm. Cond.: G

Pubklok
Resultaat: 40 EUR

Amerikaanse pubklok ca. 1900 met mahonie-effect beschildering in goede originele staat 57x32x11cm.

Schilderijklokje, Schwartzwald
Resultaat: 40 EUR

Oud Duits Schwarzwalder schilderijklokje 2e helft 20e eeuw. reproductie naar 19e eeuws voorbeeld, beschadiging bij deurtje Cond.: R

Duitse koekkoeksklok
Resultaat: 35 EUR

Duitse koekkoeksklok ca. 1890 in redelijke staat. Kroon gebroken maar aanwezig, compleet 48x30x19cm. Cond.: G

Regelateur, 2e helft 20e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Commodoor met gongslag en notenhouten kast 64x23x13cm. Cond.: G

Zaanse klok, groot model
Resultaat: 25 EUR

Groot model Zaanse stoelklok met bronzen gietwerk en mahoniehouten kast, bel en atlas 2e helft 20e eeuw 62x26x16cm. Cond.: G

Regelateur
Resultaat: 20 EUR

Notenfineer regelateur met kroon en tollen ca. 1880, uurwerk gemerkt Junghans in redelijke staat 67x36x19cm. Cond.: G

Plated tafelklokje
Resultaat: 15 EUR

Oud plated bureauklokje Art Deco, gemerkt Elka Watch Cy (USA) Amsterdam. In originele staat, opdraaistift mist 6x6cm. Cond.: G

Oude pendule
Resultaat: 15 EUR

Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G