Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G
Engels schrijfbureau 19e eeuw van mahoniehout fineer met bandintarsia, 5 lades en origineel beslag. Tevens bandintarsia in de taps toelopende poten, in zeer goede originele staat 76x55x127cm. Cond.: G
Mechelse eiken kast ca. 1890 Neo Renaissance met gebeeldhouwde poppen, leeuwekoppen, gezichten en kussens. 2 Deuren en lade. Geheel in zeer goede staat 198x158x63cm. COnd.: G
19e Eeuwse gefineerde chiffoniere (ladenkast) ca. 1820 met 2 deurtjes onder. Gedeeltelijk gerestaureerd met noten en kersen fineer 145x47x101cm. Cond.: G
Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R
Duitse notenfineer Grunderzeit buffet ca. 1890 in goede originele staat met zuilen en rijk bewerkte panelen. Blad is opnieuw gefineerd 224x140x71cm. Cond.: G
Louis Seize mahoniehout fineer klapbuffet ca. 1800 met 3 lades en jalouziedeuren. geheel staand op taps toelopende poten in originele goede staat, lichte fineerschade 98x102x57cm. Cond.: G
Duitse wortelnoten fineer Grunderzeit vertico ca. 1890. Recentelijk gerestaureerd, compleet met sleutel 136x47x90cm. Cond.: U
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R
Prachtig 19e eeuws rococo damesbureau ca. 1880 in bijzondere kwaliteit met extra uitschuifbaar schrijfblad. Zeer verfijnt uitgesneden met rocailles en bloemmotief. Beschildering op het deurtje, gesign...
Antieke ovale wortelnoten met notenfineer Grunderzeit uittrektafel met 1 tussenblad. Prachtige voet bestaande uit 5 zuilen en 4 koppen op vierspant voet. Het meubel is in originele goede ongerestauree...
Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G
Duitse noten met wortelnoten fineer Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. Compleet met sleutel, recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat 184x107x49cm. Cond.: U
Louis Seize notenhouten kindercommode 18e eeuw met bandintarsia aan de voorzijde. Bronzen beslag en roodmarmeren blad in goede originele staat. Sloten missen 48x72x34cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met rijk gestoken hout. OMgebouwd tot dressoir met 2 deuren waarachter 2 lades 82x159x59cm. Cond.: G
Rietveld stijl stoel met bijbehorende tafel. Kopie van de bekende rood-blauw stoel ontworpen tussen 1918-1923. In redelijke staat, enkele lichte beschadigingen 87x92x66cm. en 46x37x39cm. Cond.: G
Zuid Duitse 18e eeuwse barok schrijfsecretaire met intarsia, figuratief met bloemen, medaillons, en bandintarsia. Notenhout fineer, wortelnoten fineer en pruimenhout. Poten zijn afgezaagd, verder in g...
Louis Seize stijl penantkastje met taps toelopende poten en schuine hoeken met rillen. Mooi kwaliteit stijlmeubel in goede staat (2 gaten in rugwand) 95x100x44cm.
Hollandse 18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met prachtige patina, origineel beslag in zeer goede staat 235x170x64cm. Cond.: G
Prachtige Engelse Chippendale stijl mahoniehouten kinderstoel ca. 1890 in nette originele staat 118x50x58cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehout fineer 3-laden commode ca. 1880. recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat. Slutelklaar 88x99x52cm. Cond.: U
Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.
Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U
Mahoniehouten fineer op eiken secretaire ca. 1860 met halve zwarte zuilen en capitellen, bronzen beslag. Mooie mahoniehouten binnenkant met lades en deurtje. Het betreft een meubel dat een tijd terug ...
Louis Seize pastoorskast 18e eeuw met schuine hoeken en lijstwerk op de deuren en hoeken (2 lades). Geheel staand op originele bolpoten. Het meubel is in zeer goede originele staat (uitneembaar) 191x1...