Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse mahoniehouten vitrine 4215
Engelse mahoniehouten vitrine

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Leren stoel 4281
Leren stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Notenhouten tafel, Louis Philippe 4219
Notenhouten tafel, Louis Philippe

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Kabinetkastje 4076
Kabinetkastje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Flessepoot tafel 4081
Flessepoot tafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Engelse mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw 4033
Engelse mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Engelse notenhouten vitrine 4096
Engelse notenhouten vitrine

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Engelse notenhouten vitrinekast 4179
Engelse notenhouten vitrinekast

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Mahoniehouten vitrinekast + spiegel 4222
Mahoniehouten vitrinekast + spiegel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Betaaltafel 4132
Betaaltafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Klein rolluik bureautje 4171
Klein rolluik bureautje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kleine Gothische kist 4174
Kleine Gothische kist

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse mahoniehouten vitrinekast 4258
Engelse mahoniehouten vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tropisch houten theekastje, ovaal 4074
Tropisch houten theekastje, ovaal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Louis Philippe spiegel 4178
Louis Philippe spiegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Engelse boekenkast 4288
Engelse boekenkast

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Buikladenkastje 4051
Buikladenkastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zwarte speeltafel 4059
Zwarte speeltafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Teak salontafel 4080
Teak salontafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist 1763 4089
Eiken dekenkist 1763

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse eikenhouten vitrinekast 4106
Hollandse eikenhouten vitrinekast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tafel 4111
Tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten commode 4121
Hollandse wortelnoten commode

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gestoken stoel 4161
Gestoken stoel

Resultaat:

100 EUR