Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse boekenkast
Resultaat: 110 EUR

Engelse mahoniehout fineer boekenkast met twee deurtjes, 2 lades en vakverdeling. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 186x101x45cm. Cond.: R

2 Stoelen
Startprijs 20 EUR

Twee notenhouten Louis Philippe stoelen ca. 1870 met rieten zitting in originele goede staat 96x51x45cm.

3-Delig bankstel, Neo-Barok
Startprijs 150 EUR

Oud 3-delig neo-barok bankstel bestaand uit; 3-zitsbank en 2 royale fauteuils. Houtwerk is goed, stoffering is matig 105x220x90cm. en 105x93x90cm. Cond.: R

Lederen fauteuil
Resultaat: 90 EUR

Grote bruin lederen oorfauteuil met koperen nagels ca. 1950 103x93x85cm. Cond.: G

Lange eiken tafel
Startprijs 80 EUR

Lange lage tafel ca. 1900 in de vorm van Biedermeier stijl 72x192x74cm. Cond.: G

Engelse commode
Resultaat: 170 EUR

Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G

Barok stijl bijzetmeubel
Startprijs 250 EUR

Prachtige wortelnoten fineer bijzetmeubel in barokstijl, orgelgebogen met 2 lades. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 64x95x44cm. Cond.: G

Kersenhouten kast, stijlmeubel
Resultaat: 180 EUR

Kersenhouten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, glasopzet 207x124x48cm. Cond.: G

Grote ovale eikenhouten salontafel
Startprijs 40 EUR

Grote eikenhouten ovaalvormige salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x138x71cm. Cond.: G

6 Stoelen
Startprijs 275 EUR

Zes eikenhouten stoelen ca. 1920 met hoge rugleuning. Zittingen zijn bekleed net bruin leer. Goede kwaliteit 109x43x43cm. Cond.: U

3 Biedermeier stoelen
Startprijs 30 EUR

Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R

Klein eiken bureau
Startprijs 80 EUR

Engels eikenhouten damesbureau met 4 lades en bewerkte poten ca. 1900, groen schrijfleer. 75x100x62cm. Cond.: G

Kast
Startprijs 350 EUR

Massief eikenhouten Mechels buffetkastje ca. 1880. Deur onder met snijwerk, bovendeur met glas in lood. Glas-in-lood raam heeft enige restauratie werk 230x90x59cm.

Kussenkast
Startprijs 100 EUR

Massief eikenhouten kussenkast 2e helft 20e eeuw, beide deuren met 2 dikke kussens en daarachter 2 laden 198x68x177cm. Cond.: G

Gebogen ingelegde commode
Startprijs 375 EUR

Oude notenfineer ingelegde (rondom) commode met massief bronzen figuren en lijstwerk. 4 Deuren en 3 lades (1 deur mist glas), verder in zeer goede staat 20e eeuw 97x47x150cm. Cond.: G

2 Armleunstoelen
Startprijs 250 EUR

Set van twee Engelse armleunstoelen massief mahonie,met gedraaide poten en rose velours bekleding.
106x70x66 cm., Cond.:G

Eiken kist, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G

Hangkastje
Startprijs 20 EUR

Mahonie bureau
Startprijs 125 EUR

Engels 19e eeuwse schrijftafel met intarsia, 5 lades en origineel schrijfleder. Origineel beslag en koperen wieltjes in goede originele staat 75x105x62cm. Cond.: G

Etagere kast
Startprijs 250 EUR

Eethoek Biedermeier
Startprijs 400 EUR

Kabinet orgelgebogen
Startprijs 600 EUR

Prachtige antieke massief eikenhouten bureaustoel met goede lederen bekleding. Kopergenageld en onderling verbonden poten Cond.: G

Schrijftafeltje
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten etagere 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 47x31x46cm. Cond.: G

5 Keukenstoelen
Startprijs 100 EUR

Ovale tafel
Startprijs 100 EUR

Porseleinkast
Startprijs 300 EUR