Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Munten België 250 en 500 franc
Resultaat: 50 EUR

8 Munten België van 250 (2x) en 500 (6x) franc waaronder 3x 500 franc 1990 Proof en 1x 500 franc 1993 Proof

12 Munten België
Resultaat: 30 EUR

12 Munten België waaronder; 1x 100 franc 1949 ZF, 6x 50 franc 1939-1960 en overige franken

2x 50 Franc 1935 België
Resultaat: 55 EUR

2x 50 Franc 1935 België ZF

13 Munten Jersey
Startprijs 10 EUR

13 Munten Jersey, Shillingen van 1/12 tot 1/24 tussen 1858-1966

12 Munten Guernsey
Startprijs 25 EUR

12 Munten Guernsey waaronder; 1x 5 pond 1999 Proof, 1x 2 doubles 1874 ZF, 1 double 1868 FR/ZF, 8 doubles 1834 ZF en 1 double 1830 ZF-

33 Munten Luxemburg
Startprijs 15 EUR

33 Munten Luxemburg 19e-20e eeuw

1/2 Dollar 1875 CC USA
Startprijs 25 EUR

1/2 Dollar 1875 CC USA ZF

10x 5 Franc en 1x 10 Franc Zwitserland UNC
Resultaat: 25 EUR

11 UNC Munten (10x 5 en 1x 10) Zwitserland tussen 1977-2005

2 en 5 Rappen Zwitserland 1872-1927
Startprijs 25 EUR

1x 5 rappen 1872 ZF/PR en 1x 2 rappen 1927 ZF+

2x 5 Franc Zwitserland 1934-1939
Resultaat: 35 EUR

2 Munten van 5 Franc Zwitserland; 1x 1934 Fribourg PR/FDC- en 1x 1939 Landesausstellung PR

2x 5 Franc Zwitserland 1939-1941
Resultaat: 35 EUR

2 Munten van 5 Franc Zwitserland; 1x 1939 Schützenfest Lüzern PR en 1x 1941 Bundesfeier FDC

10 Rappen 1871 Zwitserland
Startprijs 20 EUR

10 Rappen 1871 Zwitserland PR

51 Munten Frankrijk
Startprijs 15 EUR

51 Munten Frankrijk waarvan 25x moderne munten (o.a. 4x 2 euro stukken en andere euromunten). Tevens 26 munten tussen 1900-2000

51 Munten Griekenland
Startprijs 20 EUR

51 Munten Griekenland waaronder 2 euro stukken, overige eurostukken en drachmes

3x 500 drachme 1981-1982 GRiekenland
Resultaat: 30 EUR

3 Zilveren munten van 500 drachme Griekenland; 1x 1981 UNC en 2x 1982 UNC

Div. koersgeld Peru/Ecuador
Startprijs 20 EUR

Divers koersgeld Peru en Ecuador, nikkel en klein zilver. Diverse kwaliteiten

44x 5 Mark gedenkmunten, complete serie
Resultaat: 650 EUR

44x 5 Mark gedenkmunten Duitsland, complete serie waaronder Gem. museum, Schiller en Von Baden)

12x 20 kreuzer Oostenrijk
Resultaat: 60 EUR

12 munten van 20 Kreuzer Oostenrijk; 1820 A, 1807, 1828 A, 1808 A, 1835 B, 1788 B, 1783 C, 1765 KB, 1781 G, 1778, 1763, 1841 A

21 Munten Oostenrijk
Resultaat: 55 EUR

Kavel met 21 munten Oostenrijk waaronder; 1x 2 Schilling 1937 PR, 1x 2 Schilling 1936 UNC, 1x 2 Schilling 1935 PR-/UNC en 1x 5 Kreuzer 1859 M PR+

8x Zilveren 50 Schilling
Resultaat: 55 EUR

8 Zilveren 640/000 munten van 50 Schilling Oostenrijk UNC/Proof

58 Munten Polen UNC
Startprijs 50 EUR

58 Munten Polen UNC, 3x 20.000 Zloty, 3x 10.000 Zloty, 2x 500 Zloty, 8x 100 Zloty, 11x 50 Zloty, 10x 20 Zloty, 19x 10 Zloty en 2x 2 Zloty. Zllen UNC

7 Munten Duitsland
Startprijs 25 EUR

Duitsland kavel van 7 munten. 1/2 mark 1914a Cond.:Pr, 1 mark 1914J (FDC) 10 Pfennig 1889E (ZF), 25 Pfenning 1910E (FDC), 20 Pfenning 1892e (ZF+), 10 Pfennig 1912j (PR), 5 Pfennig 1912D (ZF).

Diverse munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse munten o.a; 5x 5 Mark stukken, 1x 10 Mark, 1x munt Samoa, 1x 1/2 dime 1849, 1x 50 ore 1950, 1x 100 Kr. 1983 en 3 onbekende munten.

24 Munten Tuvalu, Ploynesië, Oceanië
Resultaat: 35 EUR

24 Munten o.a; Tuvalu (8x), Polynesië(9x), Oceanië(3x) en Nieuw Caledonië (4x)