Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
36 Munten Groot-Britannië 8204
36 Munten Groot-Britannië

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
44 Munten Groot-Brittannië 8205
44 Munten Groot-Brittannië

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
10x 5 Franc en 1x 10 Franc Zwitserland UNC 8213
10x 5 Franc en 1x 10 Franc Zwitserland UNC

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Denar  Genua + Milaan 8215
2x Denar Genua + Milaan

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Boordgeld, ziekenhuis Maasoord, Huismunten internaat 8239
Boordgeld, ziekenhuis Maasoord, Huismunten internaat

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
65 Trein/Tram munten Wereld 8240
65 Trein/Tram munten Wereld

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
23 Koersmunten 20e eeuw Man 8010
23 Koersmunten 20e eeuw Man

Resultaat:

22 EUR

Verkocht
2 Reichsmark 1934 Shiller 8088
2 Reichsmark 1934 Shiller

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
29 Munten Aruba + Ned. Ant. 8103
29 Munten Aruba + Ned. Ant.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
1 Reichsthaler 1764 A Pruissen 8107
1 Reichsthaler 1764 A Pruissen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
1 Thaler 1794 A Pruissen 8108
1 Thaler 1794 A Pruissen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kronenthaler 1796 C Oostenr.-Ned. 8124
Kronenthaler 1796 C Oostenr.-Ned.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
8 Munten Polen 8131
8 Munten Polen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
50 Munten Oostenrijk 8136
50 Munten Oostenrijk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Blanc a la Couronne 15e eeuw 8141
Blanc a la Couronne 15e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
20 Leva 1982 Bulgarije Proof 8162
20 Leva 1982 Bulgarije Proof

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
16 Munten Griekenland 8179
16 Munten Griekenland

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
13 Munten België 8191
13 Munten België

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
14 Munten Hongarije 8202
14 Munten Hongarije

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
28x 1 Quarter USA 8218
28x 1 Quarter USA

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
56 Munten Egypte 8221
56 Munten Egypte

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Div. oude munten koper/nikkel 8262
Div. oude munten koper/nikkel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
1 Groschen Brandenburg 1510 8118
1 Groschen Brandenburg 1510

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
6 Munten Jersey 8225
6 Munten Jersey

Resultaat:

15 EUR