Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

17 Munten Gibraltar
Resultaat: 15 EUR

17 Munten Gibraltar waaronder diverse Crowns en 25 pence stukken.

9x Ecu's Nederland
Resultaat: 15 EUR

9x Ecu's Nederland waarvan 2x zilver en 7x nikkel PR

9x Ecu's Europa
Resultaat: 15 EUR

9 Ecu munten Europa zilver en nikkel PR

26 Munten Ierland + Eurosetje Ierland
Resultaat: 15 EUR

26 Diverse munten Ierland 1940-2000 en een eurosetje Ieraldn met een extra 2 euromunt

Stuiver Groningen
Resultaat: 10 EUR

Stuiver Groningen, jaartal onbekend, hoekje uit rand, Cond.: F/ZF

2x Zilveren munt + Rand Portugal/Nederland
Resultaat: 10 EUR

2x Zilveren munt + Rand Portugal/Nederland 2006 en 2008

6 Onbekende munten Oostenrijk
Resultaat: 10 EUR

6 Munten Oostenrijk

44 Munten Denemarken
Resultaat: 10 EUR

44 Munten 20e eeuw Denemarken

Nederland, oud koersgeld
Resultaat: 10 EUR

Divers Nederlands oud koersgeld van 1ct. t/m 5 gulden. Ruim 2KG.

Veel plastic/winkelwagen munten
Resultaat: 10 EUR

Veel plastic munten en winkelwagen-muntjes ca. 700gr. Tevens enkele medailles.

10 Pfennig 1940 A
Resultaat: 5 EUR

10 Pfennig 1940 A Reichkreditkassen, Cond.: UNC

8 Munten
Resultaat: 5 EUR

Kavel van 8 munten; 4x 50 Pfennig 1920 J(FDC), 1928 E (P), 1935 A(ZF), 1944 D (rentenpfennig) (ZF), 2x 5 Pfennig 1924 A (rentenpfennig), 1924 A (reichspfennig), 2x 10 Pfenning 1923 A (rentenpfennig), ...

5 Munten
Resultaat: 5 EUR

Kavel van 5 munten; 1x 1 rentenpfennig 1923 A(P), 1x 1 reichspfennig 1931 A, 1x 2 rentenpfennig 1924 A, 1x 2 reichspfennig 1924 J, 1x 4 reichspfennig 1932 A

Kavel van 13 munten
Resultaat: 5 EUR

Kavel van 13 munten; 1x 1/2 Mark 1919 A(FDC-), 5x 10 Pfennig 1917, 1918, 1921, 1942 A, 1948 F, 4x 5 Pfennig 1915 J, 1917, 1919 A, 1940 G, 3x 1 Pfennig 1917 A, 1942 A, 1945 F,

3x 4 Pfennig Pruissen/Friesland
Resultaat: 5 EUR

3 Munten van 4 Pfennig, 1x 1834 D Pruissen ZF, 1x 1858 A Pruissen UNC en 1x 1768 D Friesland ZF.