Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6 Munten Proof Niger en Tristan Da Cunha 8044
6 Munten Proof Niger en Tristan Da Cunha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone 8045
53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
12 Munten Duits Oost-Afrika 8050
12 Munten Duits Oost-Afrika

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
12 Munten Cook-Islands 8069
12 Munten Cook-Islands

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
11 Zilveren munten India, Maladieven 8059
11 Zilveren munten India, Maladieven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden 10 Gld. 1892 8084
Gouden 10 Gld. 1892

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
7 Zilveren munten Uruquay 8015
7 Zilveren munten Uruquay

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
18 Munten Solomon Islands etc. 8074
18 Munten Solomon Islands etc.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden 10 gulden munt 8085
Gouden 10 gulden munt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
1 Reichsthaler 1765 C Pruissen 8106
1 Reichsthaler 1765 C Pruissen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
13 Romeinse Munten 8158
13 Romeinse Munten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
23 Munten Hongarije 8201
23 Munten Hongarije

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
6 Zilveren munten Siam, Nepal, Afgh. 8011
6 Zilveren munten Siam, Nepal, Afgh.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
25 Munten Azmbia en Malawi 8019
25 Munten Azmbia en Malawi

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
39 Diverse munten 8026
39 Diverse munten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
29 Munten Mozambique 8027
29 Munten Mozambique

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5 Zilveren munten Iraq 8038
5 Zilveren munten Iraq

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
29 Munten Guatemala, 1x goud 8046
29 Munten Guatemala, 1x goud

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
15 Munten Denemarken 8232
15 Munten Denemarken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Kampen 1647 8256
Leeuwendaalder Kampen 1647

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
15 Proof munten Hongarije 8200
15 Proof munten Hongarije

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
5 Francs 1883 Zwitserland 8206
5 Francs 1883 Zwitserland

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
17x 1 Crown Man 1970-1994 8008
17x 1 Crown Man 1970-1994

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x 1/2 Penny, 1x 1 penny, Man 8009
5x 1/2 Penny, 1x 1 penny, Man

Resultaat:

60 EUR