Twee Perzische handgeknoopte kleden in goede staat; 1x Herez 107x143cm. en 1x loper 300x89cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch kleed en kleedje, fijn uitgewerkt met prachtige kleuren en in zeer goede originele staat 186x123cm. en 76x32cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch kleed Jalameh in goede staat 148x106cm. Cond.: G
Twee Perzische handgeknoopte kamelenzakken Balouge in zeer goede staat 57x53cm. en 63x63cm. Cond.: G
1x Perzisch handgeknoopt kussen in redelijke staat 60x46cm. en 1x Perzische handgeknoopte kamelenzak in goede staat 57x51cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt kleed 2e helft 20e eeuw (fijn uitgewerkt) in zeer goede staat 168x88cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met prachtige kleuren, apart ontwerp , in goede originele staat 195x121cm. Cond.: G
Perzisch kleed met 7 Oosterse motieven, waarschijnlijk bidkleed (roodbruin) 133x84cm. Cond.: G
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed (blauw-roodbruin-zwart) in redelijk goede staat 144x97cm.
Oud Perzisch wandkleed gedeeltelijk dubbelegnaaid in redelijke staat 373x100cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met restauratie-en slijtplekken 207x142cm. Cond.: R
Groot Perzisch (wand)kleed, zwart met oranje-rood in zeer goede staat 195x126cm. Cond.: G
Twee Perzische handgeknoopte kamelenzakken in zeer goede staat 40x28cm. en 89x46cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt kleed 2e helft 20e eeuw (fijn uitgewerkt) in zeer goede staat 162x90cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt Heriz, mooi en goed van kleur 146x201cm. Cond.: G
Oud zijden tafelkleed (worteldoek) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 144x177cm.
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk rood en blauw in goede originele staat 161x115cm. Cond.: G