Oude bakelieten Art Deco speaker (geluidsbox), onduidelijk gemerkt. Barsten in de zijkant 35x34x13cm. Cond.: R
Prachtige tinnen Empire schenkkan met origineel deksel en tingietstempel ca. 1800 26x23xø15cm. Cond.:G
Twee Oosterse tropisch houten bureaustandaards met namen bewerkt 1e helft 20e eeuw 11x34x4,5cm. en 11x35,5x3cm. Cond.: G
Vijf oude medailles 1e helft 20e eeuw; 1x Salus Patrinae Suprema Lex 1914-1918, 1x Ster 1914-1918, 1x medaille commemorative De La Guerre 1940-1945, 1x ster 1914-1918, Habilete Moralite Cond.: G
Chinees houten Foo-Hond 18e-19e eeuw met draaimechaniek 11x19x6cm. Cond.: G
Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt Salters Improved Family Scale no. 50 British made 32xø24cm. Cond.: G
Twee delen brons 19e eeuw; 1x bronzen opengewerkt object 19e eeuw (of ouder?) en 1x religieus bronzen plauqtte met emaille 7x5,1cm. Cond.: G
Originele houten box met oude diaplaten (glas) van diverse bijbelse voorstellingen ca. 1900 12x24x11cm. Cond.: G
Ovale spiegel ca. 1900 met bewerkte houten omlijsting en facetgeslepen spiegel. In goede originele staat 71x43cm. Cond.: G
Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G
Oude zware koperen melkbus 1e helft 20e eeuw (bedeukt) 57xø30cm. Cond.: G
Trommelrevolver ca. 1900 gestempeld E.L.G. in zeer goede originele staat 19cm. Cond.: G
Grote oude Indonesische kris met 2 extra kleine krissen in lederen schede. handvaten met hout, zilver en koper in zeer goede originele staat 44cm. Cond.: G