Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bakeliet luidspreker
Resultaat: 25 EUR

Oude bakelieten Art Deco speaker (geluidsbox), onduidelijk gemerkt. Barsten in de zijkant 35x34x13cm. Cond.: R

Divers plated bestek
Resultaat: 25 EUR

Plated bestekset ca. 1920 met mooie vormgeveing; 9 eetlepels, 20 vorken, 9 theelepels en 19 messen Cond.: G

Tinnen empire schenkkan
Startprijs 40 EUR

Prachtige tinnen Empire schenkkan met origineel deksel en tingietstempel ca. 1800 26x23xø15cm. Cond.:G

Bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 90 EUR

Kleine bronzen Gothische kandelaar in zeer goede staat (16e eeuw?) 16,5x7,5x7,8cm. Cond.: G

2 Bureaustandaards, marmer
Resultaat: 30 EUR

Twee Oosterse tropisch houten bureaustandaards met namen bewerkt 1e helft 20e eeuw 11x34x4,5cm. en 11x35,5x3cm. Cond.: G

Tinnen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Tinnen 2-lichts kandelaar, gemerkt Liberty & Co Tudrio English Pewter 13x24x12cm. Cond.: G

Doosje diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen o.a; plateel en koperwerk 19e-20e eeuw Cond.: R

5 Oude medailles
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude medailles 1e helft 20e eeuw; 1x Salus Patrinae Suprema Lex 1914-1918, 1x Ster 1914-1918, 1x medaille commemorative De La Guerre 1940-1945, 1x ster 1914-1918, Habilete Moralite Cond.: G

Spatdraad, Foo hond
Startprijs 40 EUR

Chinees houten Foo-Hond 18e-19e eeuw met draaimechaniek 11x19x6cm. Cond.: G

2 Bos kastsleutels
Resultaat: 95 EUR

Twee grote bossen antieke kastsleutels ca. 19e eeuw Cond.: G

Weegschaal met emaille
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt Salters Improved Family Scale no. 50 British made 32xø24cm. Cond.: G

Doopkleedje
Startprijs 20 EUR

Antiek doopjurkje (handwerk) in zeer goede staat 91cm. Cond.: G

2 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Twee delen brons 19e eeuw; 1x bronzen opengewerkt object 19e eeuw (of ouder?) en 1x religieus bronzen plauqtte met emaille 7x5,1cm. Cond.: G

2 Lampen
Resultaat: 47 EUR

Twee messing lampen 1e helft 20e eeuw; 1x scheepslamp met handgreep en tekst "Not under command" 23xø15cm. en 1x carbidlamp met handvat en venster 22xø9cm. Cond.: G

Box diaplaten
Resultaat: 25 EUR

Originele houten box met oude diaplaten (glas) van diverse bijbelse voorstellingen ca. 1900 12x24x11cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 20 EUR

Ovale spiegel ca. 1900 met bewerkte houten omlijsting en facetgeslepen spiegel. In goede originele staat 71x43cm. Cond.: G

Kris, boedha figuur
Resultaat: 55 EUR

Prachtige Indonesische kris met bewerkte heft en gekleurde stenen 1e helft 20e eeuw. Messing bewerkte schede. In zeer goede originele staat 63cm. Cond.: G

Dubbelloops, voorlader
Resultaat: 85 EUR

Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met damasten lopen. Gegraveerde hanen en zijkanten "Fauzin A Sos". Het geweer is in mooie originele staat 118cm. Cond.: G

Penvuur, tweeloops
Resultaat: 170 EUR

Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met graveerwerk "Maute Arona A Limoges". Geweer is in goede originele staat

Diverse bakelieten platen
Resultaat: 20 EUR

Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G

Oude koperen melkbus
Resultaat: 25 EUR

Oude zware koperen melkbus 1e helft 20e eeuw (bedeukt) 57xø30cm. Cond.: G

Geweer
Startprijs 80 EUR

Gegraveerde revolver 19e eeuw, "Guedalag Eibab" in goede originele staat 22cm. Cond.: G

Penvuur pistool
Startprijs 250 EUR

Trommelrevolver ca. 1900 gestempeld E.L.G. in zeer goede originele staat 19cm. Cond.: G

3 Messen in schede
Resultaat: 26 EUR

Grote oude Indonesische kris met 2 extra kleine krissen in lederen schede. handvaten met hout, zilver en koper in zeer goede originele staat 44cm. Cond.: G