Originele Russische samovaar met afvoer 20e eeuw vernikkeld in zeer goede staat 103x29xø21cm. Cond.: G
Microscoop ca. 1910 in originele kist met flesjes, glaasjes etc. Gemerkt Busch Rathenon Duitsland van gietijzer met messing 44x23x11cm. Cond.: G
Schitterende Art Deco koeler (voor bowl) ca. 1920, kopergeslagen in zeer goede staat 28x30x24cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1890 staand op compositie metalen vrouw op houten sokkel. Reservoir van groen glas in de handen, origineel 77cm. Cond.: G
W.M.F. (Duitsland) messing Jugendstil ijsemmer 33xø15cm. (deuk bij voet) Cond.: G
Houtgesneden inktset ca. 1900 (Schwarzwald of Beieren) met kristallen inktpotjes. Voorstelling van een geit bij het hek 20x27x16cm. Cond.: G
Antieke gobelin met stang, ca.1960, met Oosterse voorstelling van vele figuren. In goede originele staat. 166x127 cm.
Oude barok messing kroonluchter Holland ca. 1920 met gepinde armen in zeer goede staat 45x46x46cm. Cond.: G
Oude Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw met prachtig geslepen glazen lampekap in goede originele staat 60x22x12cm.
Oude likeurkelder in de vomr van een ridder met metalen harnas. De schouderkappen zijn te opnenen waaronder glaasjes zijn verborgen. De borstplaat is te opnenen waarin zich de karaf bevindt 20e eeuw, ...
Eikenhouten pathefoon (kastje met ingebouwde platenspeler) ca. 1920. Functioneel met spiegeltje, ingebouwde box, geslepen spiegel en parelrand. In goede originele staat 110x46x52cm. Cond.: G
Jugendstil fruitschaal op voet van messing met mooie florale motieven 16xø25cm. Cond.: U
Art Deco inktstel met poes en inktpot, gemonteerd op grijs marmeren voet ca. 1930. Poes is gemaakt van compositie metaal 16x35x14cm. Cond.: G
Drie delen Jugendstil ca. 1900; 1x asbak met luciferdooshouder, 1x blaker met luciferdooshouder en 1x koperen bloempot bewerkt met bloemen 12-13cm. Cond.: G
Prachtige Japans cloisone dekselpot 2e helft 20e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat 16xø20cm. Cond.: G
Twee massief bronzen 2-lichts kaarskandelaars in barok vormgeving 20e eeuw, 33cm. Cond.: G
Grote Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in rococo vormgeving. 3-Lichts met kristallen pegels en draak 81x45x48cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen penkandelaars in barok vormgeving 44x11x11cm. Cond.: G
Duitse Biedermeier kersenhouten koffiemolen ca. 1830 rondom met been inleg en lade in zeer goede originele staat 23x17x17cm. Cond.: G
Mahoniefineer 19e eeuwse empire modelcommode in originele ongerestaureerde staat ca. 1820 (lichte fineerschade) 18,5x21x12cm. Cond.: G
Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G
Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G
Oude fossiele bodemvondst uit het Krijt-tijdperk met vis en blad 15x12cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil kachel (voorzetmodel), zwart metaal met messing rand in originele goede staat met Formica puntjes, gemerkt E.M. Jaarsma 72x75x35cm. Cond.: G