Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

15 Natuurstenen plaquettes
Resultaat: 130 EUR

Vijftien oude Chinees natuurstenen reliefs, spelden, hangers (jade?) etc. 3-6cm. Cond.: G

Chin. bronzen dekselvaas
Resultaat: 275 EUR

Aparte Chinees bronzen bewerkte dekselvaas met Foohond, filigrain kopersierwerk en emaille beslag. Geheel staand op drie poten ca. 1900 12x10x5,5cm. Cond.: G

Bronzen schroefdekseldoos
Startprijs 20 EUR

Aparte bronzen bewerkte schroef-dekseldoos bewerkt met figuren en stenen ca. 1900. Vermoedelijk Rusland 4xø7cm. Cond.: G

Grote vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote porseleinen vaas, gemerkt Kaiser W. Germany decor Kanton (bloemen met goud) 20e eeuw 40x18,5x18,5cm. Cond.: G

Antieke bowlingbal
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse houten bowlingbal met handgreep en koper beslagen in zeer goede orignele staat ø19cm. Cond.: G

Rijtuigenstoof
Resultaat: 25 EUR

Koperen rijtuigenstoof ca. 1900 in zeer goede staat 9x41x20cm. Cond.: G

2 Vliegtuigen
Resultaat: 25 EUR

Twee design propellervliegtuigen 21e eeuw. 1x plated, 1x koper 17x20cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne lamp van koper met dikke matglazen kap in goede staat 28xø20cm.

Tulpenlamp
Startprijs 45 EUR

Retro stijl tulpenlamp met bronskleurige voet, 21e eeuw H.: 55cm. Cond.: G

Filmcamera
Resultaat: 36 EUR

Noris 8 Synchro Super filmcamera 50-er jaren in zeer goede staat 37x30x20cm. Diverse accesoires, extra belichting Agfa, Noris Synchromat 8 (plank), revolvergriff Agfa etc. Cond.: G

Barometer, papieren platen
Resultaat: 70 EUR

Hollandse bakbarometer 20e eeuw ner papieren beschilderde achterplaat en notenhouten omlijsting 104x27cm. Cond.: G

2 Vergulde wandlusters
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse verguld houten wandlusters (verlichting) in Louis Seize stijl. Beschadigd, 1 arm los 60x21x20cm. Cond.: R

Aardewerken design lamp
Resultaat: 15 EUR

Staande lampenvoet gemaakt van geglazuurd keramiek 60-er jaren 49xø14cm. Cond.: G

Antieke pijp
Resultaat: 25 EUR

Duitse tabakspijp ca. 1900 met zilveren monturen in zeer goede staat 47cm. Cond.: G

Aansteker + sigarenknipper
Startprijs 15 EUR

Twee delen plated; 1x tafelaansteker Gucci, 1x sigarenknipper Dottard Solingen 8-16cm. Cond.: G

Pijpencomfoor
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse Biedermeier tabakscomfoor van messing met notenhouten voet in goede staat 13xø12cm.

Hindeloopen pijpenrekje
Resultaat: 45 EUR

Hindeloopen wandrekje voor tabakspijpen ca. 1890 met daarbij 3 tabakspijpen in zeer goede staat 21x26x19cm. Cond.: G

4 Poederdozen
Resultaat: 15 EUR

Vier oude poederdozen in goede staat 5-9cm. Cond.: G

Sieradendoosje met inlegwerk
Startprijs 20 EUR

19e Eeuws gefineerd sieradendoosje met Boulle techniek inlegwerk. Origineel slot en sleutels, beschadigd COnd.: R

Roodkoperen beddepan
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse roodkoperen beddepan met mooi bewerkt deksel in zeer goede staat 82xø31cm.

Diverse oude brillen
Resultaat: 45 EUR

Diverse oude brillen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat

Aziatische kalender
Startprijs 30 EUR

Koperen kalender met sterrenbeelden, maanden en dagen. Spaanse en Latijnse tekst ca. 1900 5x21,5cm. Cond.: G

Deurklink
Resultaat: 25 EUR

Schitterende bronzen deurdraai-handvat met als voorstelling een zittende engel 18e-19e eeuw 15x12,5x4cm. Cond.: G

Madonna in messing luikje
Resultaat: 46 EUR

Koperen reisikoon ca. 1900 met daarin een handbeschilderde porseleinen plaquette (ongesigneerd) voorstellende Madonna met kind 21x11x1,5cm. Cond.: G