Aparte bronzen bewerkte schroef-dekseldoos bewerkt met figuren en stenen ca. 1900. Vermoedelijk Rusland 4xø7cm. Cond.: G
Grote porseleinen vaas, gemerkt Kaiser W. Germany decor Kanton (bloemen met goud) 20e eeuw 40x18,5x18,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse houten bowlingbal met handgreep en koper beslagen in zeer goede orignele staat ø19cm. Cond.: G
Koperen rijtuigenstoof ca. 1900 in zeer goede staat 9x41x20cm. Cond.: G
Twee design propellervliegtuigen 21e eeuw. 1x plated, 1x koper 17x20cm. Cond.: G
Moderne lamp van koper met dikke matglazen kap in goede staat 28xø20cm.
Retro stijl tulpenlamp met bronskleurige voet, 21e eeuw H.: 55cm. Cond.: G
Hollandse bakbarometer 20e eeuw ner papieren beschilderde achterplaat en notenhouten omlijsting 104x27cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse verguld houten wandlusters (verlichting) in Louis Seize stijl. Beschadigd, 1 arm los 60x21x20cm. Cond.: R
Duitse tabakspijp ca. 1900 met zilveren monturen in zeer goede staat 47cm. Cond.: G
19e Eeuwse Biedermeier tabakscomfoor van messing met notenhouten voet in goede staat 13xø12cm.
19e Eeuws gefineerd sieradendoosje met Boulle techniek inlegwerk. Origineel slot en sleutels, beschadigd COnd.: R
Prachtige 19e eeuwse roodkoperen beddepan met mooi bewerkt deksel in zeer goede staat 82xø31cm.
Schitterende bronzen deurdraai-handvat met als voorstelling een zittende engel 18e-19e eeuw 15x12,5x4cm. Cond.: G
Koperen reisikoon ca. 1900 met daarin een handbeschilderde porseleinen plaquette (ongesigneerd) voorstellende Madonna met kind 21x11x1,5cm. Cond.: G