Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Roomstel, zilv. overlay
Startprijs 20 EUR

Sterling zilver overlay melkkannetje en suikerpotje ca. 1910 Jugendstil 5-8,5cm. Cond.: G

Roomstel, zilv. overlay
Startprijs 20 EUR

Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Startprijs 25 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G

2 Karaffen, amandel
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen karaffen, 1 chip 31-37cm. Cond.: R

Glazen schaal
Startprijs 15 EUR

Ronde glazen schaal Leerdam 2e helft 20e eeuw 10xø22,5cm. Cond.: G

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen karaffen met stop 20e eeuw in goede staat met amandelslijpsel 33xø11cm. Cond.: G

Divers glas & kristal
Startprijs 30 EUR

Twaalf delen kristal/glas 20e eeuw in zeer goede staat; 1x presenteerschaal op voet, 2x langwerpige presenteerschaal, 1x geschulpte presenteerschaal, 4x kaarskandelaars en 3x klein glaasje Cond.:G

Divers glas&kristal
Startprijs 15 EUR

Kavel divers glaswerk en kristal o.a; petit-four schaaltjes, kaarskandelaars, glazen etc. Cond.: G

2 Vaasjes, blank en bruin
Resultaat: 20 EUR

Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G

Kristallen karafje
Startprijs 45 EUR

Kristallen karaf ca. 1900 H.: 22cm. Cond.: U stopje licht beschadigt.

3 Glazen vazen
Startprijs 30 EUR

Drie glazen vazen 70-er jaren, waarschijnlijk Leerdam of Zweeds. Blank/grijs van kleur ca. 15-19cm. Cond.: G

8 Kristallen glazen
Startprijs 95 EUR

Acht antieke kristallen glazen met ruitslijpsel Cond.: U

2 Roemers, groen
Startprijs 70 EUR

Twee groene glazen roemers met barok voetje ca. 1900 H.: 12,5cm.

Boheems glazen schaal
Startprijs 20 EUR

Oude Boheems kristallen schaal met goud- en bloemdecor 20e eeuw 14xø21cm. Kleine chip Cond.: R

Kristallen karaf op voet
Startprijs 55 EUR

Antieke kristallen karaf met olijfslijpsel op voet 31xø11cm. Cond.: U

Glazen opaline schaal
Startprijs 30 EUR

Zware Sevres opaline glazen schaal 20e eeuw in zeer goede staat 11xø20cm.

Kristallen karafje, maatverdeling
Startprijs 55 EUR

Antiek kristallen karafje met inhoud-maatverdeling , beschadiging aan puntje van stop H.: 26cm. Cond.: G

Geïriseerde vaas, bloemmotief
Startprijs 35 EUR

Matglazen vaas met parelmoer effect en bloembeschildering 20e eeuw 17xø16cm. Cond.: G

5 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Vijf kristallen karaffen 20e eeuw in zeer goede staat, 1x persglas

Glazen schaal
Startprijs 25 EUR

Grote glazen design schaal op hoge voet 2e helft 20e eeuw met blauw geschulpte rand 18xø27cm. Cond.: G

Divers kristal
Startprijs 50 EUR

Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...

Opaline vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G

Kristallen stel
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws amandelgeslepen kristallen marmeladeset met twee marmelade inzetcoupes. Binnen onderaan chips af 25x22x10cm. Cond.: R

Vaas
Startprijs 20 EUR

Glazen vaas met bladgoud en geschulpte opening van oplaine, Italië 21,5xø13cm. Cond.: G