12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

5 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Vijf kristallen karaffen 20e eeuw in zeer goede staat, 1x persglas

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen karaffen met stop 20e eeuw in goede staat met amandelslijpsel 33xø11cm. Cond.: G

2 Karaffen, amandel
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen karaffen, 1 chip 31-37cm. Cond.: R

21 Kristallen glazen
Resultaat: 25 EUR

21 Kristallen glazen 20e eeuw van mooie kwaliteit Cond.: G

3 Parfumflesjes
Resultaat: 22 EUR

Drie oude glazen parfumflesjes, gesigneerd Judith Muller Israel, design 50-er jaren 12xø6,5cm. Cond.: G

Kunstglazen vaasje
Resultaat: 22 EUR

Mondgeblazen Art Deco vaasje, gesigneerd met M of W ca. 1930, mooie vormgeving 18xø6cm. Cond.: G

Roomstel Copier
Resultaat: 20 EUR

Copier Leerdam glazen roomstelletje 20e eeuw met zwart glazen ondertablet in zeer goede staat 8x22x13cm. Cond.: G

Blauw glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Groen glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Aparte groen glazen vaas 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x15x6cm. Cond.: G

2 Vaasjes, blank en bruin
Resultaat: 20 EUR

Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G

Grote blauwe vaas
Resultaat: 17 EUR

6 Krist. wijnglazen + karaf
Resultaat: 10 EUR

6x Kristallen wijnglazen en 1 gegrvaeerde glazen karaf 18-22cm. Cond.: G

Glazen vaasje
Resultaat: 10 EUR

Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G

2 Ruitkristallen vazen
Resultaat: 10 EUR