Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Design hanger , cintrinekleur
Resultaat: 30 EUR

Design hanger van sterling zilver Finland met sterling zilveren ketting 25cm. Cond.: G

Parel oorstekers (3 pr.)
Resultaat: 30 EUR

3 Paar kweekparel oorstekers,peacock, grijs en wit ø 7-11.9 mm., ca. 6.6 gr.

Zilveren ketting met hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting met zilveren hanger. De hanger is bezet met een Australische opaal en 2 markasietjes.L.42-44 cm.

Collier parel/lapis lazuli
Resultaat: 25 EUR

Eindloos collier van lapis lazuli en kweekparels L.160 cm., ca.103.2 gr.

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 25 EUR

Zilveren gourmet-schakelarmband 800/000 ø12mm schakel en een 900/000 zilveren gepende schakelarmband ø17mm schakel. Gewicht samen ca. 54gr. Cond.: G

Oorstekers smaragd/w.topaas
Resultaat: 25 EUR

Oorstekers zilver 925/000 verg.11.5x9.5 mm., bezet met 2 6x4 mm. ovale smaragd cabochons en 32 ø 1mm., rond gefac. witte topaas.
.

Ketting en oorbellen, malachiet
Resultaat: 25 EUR

Malachiet halsketting met 2 malachiet oorknoppen 20e eeuw in zeer goede staat 74cm. en ø1,5cm. Cond.: G

Scarabee (jade?)
Resultaat: 25 EUR

Oude scarabee in messing vatting gemaakt van groen glas of jade 2,7x2,7cm. Cond.: G

Zilveren ketting met hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting met zilveren hanger. De hanger is bezet met een Australische opaal en 2 markasietjes.L.42-44 cm.

Ring tanzaniet/maansteen
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een witte maansteen 10x8 mm.,checkerboard geslepen en 4 tanzaniet navettes 5x2.5 mm. en 2 rond gefac.tanzanieten ø 2mm., ø54, ca.3.7 gr.

Multi color collier
Resultaat: 20 EUR

Multo eindloos collier bestaande uit kweekparels,rozenkwarts,amethist,turkoois en jade, ø 5-13 mm., L.160 cm.

Multi color collier
Resultaat: 20 EUR

Eindloos multi color collier, carneool,staaf parel,aquamarijn en amethist. L.90cm.

Armband parel muticolor
Resultaat: 20 EUR

Multi color armband, ovale kweekparels creme /grijs/peacock 11x9 mm. L.20.5 cm., magneet kogelsluiting zilver 925/000, ca. 21.55 gr.

Tinnen speld, olifant
Resultaat: 20 EUR

Tinnen speld in de vorm van een olifant, gemerkt Jorgen Jensen Denmark nummer 439. Zoon van de beroemde kunstenaar Georg Jensen 3,5x2,8cm.

Vergulde zilveren ring
Resultaat: 10 EUR

Ring zilver verguld bezet met 2 blauwe steentjes. ø 47