Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U
Negen zilveren fotolijstjes, diverse modellen allen 835/000 Cond.: U
Sterling zilveren ei met Grieks Orthodoxe voorstellingen rondom in reliëf. geheel op ronde voet 925/000 ca. 298gr. 9xø5,5cm. Cond.: U
Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U
Elf zilveren gebaksvorkjes, puntfiler met bewerkte rand 835/000 MT: VK van Kempen ca. 169gr. Cond.: U
Rond zilveren pillendoosje glad model 925/000 ca. 9gr. ø3cm. Cond.: U
Zilveren schaal 800/000 voorzien van brede rand waarin florale motieven, MT: Aug. Stockum ca. 252gr. ø26cm. Cond.: U
Drie antieke zilveren eetlepels in zeer goede staat MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch, jaarletter G: 1841. 835/000 ca. 174gr. Cond.: U
Engels zilveren presenteeretui, binnenzijde verguld Z2 keur 835/000 ca. 180gr. 12,5x8,5cm. Cond.: G
Zes zilveren servet- en vingerdoekringen (rond, ovaal en achthoekig). Allen 835/000 Hollands. Gewichts samen ca. 152gr. Cond.: U
Keltum plated bestekcassette (50-delig) en 12 messenleggers 52x35cm. Cond.: G
Prachtig Russisch cloisonne schenkkannetje geheel gemaakt op zilver, binnenkant is verguld. Buitenkant is geheel gedecoreerd met bloemmotief en 2 zwanen, onderkant met 3 stempels gekeurd, vermoedelijk...
Vier grote antieke Duitse tafellepels 925/000 met lofje, aan de achterzijde voorzien van trembleersteek. 3x MT: Geltzner. (met initialen) Gewicht samen ca. 233gr. L.: 24cm. Cond.: U
24 Delen oud plated; zoutstrooiers, bril, flesje, broches, kruis, etui etc. Cond.: G
Antiek zilveren maliënkolder-tasje MT: H.C. Hendrik Copier Schoonhoven eind 19e eeuw. 835/000 ca. 92gr. 9cm. Cond.: U
Antieke zilveren rozenkrans 2e gehalte MT: C. van der Wadding Arnhem ca. 1900 ca. 28gr. Cond.: U
Twee zilveren horlogekettingen 835/000; 1x ketting met kapittelslot en 1x met veerslot L.: ca. 26cm. Gewicht samen ca. 66gr. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U
Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
Twee exclusieve geheel zilveren kelken, Z1 gekeurd 925/000 ca. 286gr.(samen) 16xø7cm. Cond.: U
Vijf delen Hollands zilver; 2x suikerschepjes model kolenbak, 1 jamlepel, 1x suikerschep en 1 cakeprikker. Totaal ca. 101gr. Cond.: U
Twee Hollands zilveren strooiers van echtpaar in kledendracht, Marken ca. 148gr. H.: 9cm. Cond.: U