Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw; 1x WMF cocktailshaker Art Deco, 1x brandewijkom, 1x spiegel met naakte vrouw, 1x melkkan, 1x kaarskandelaar, 1x glashouder bewerkt en 1x schaaltje Wiskemann 10-20...
Zeer fraaie grote ajourgezaagde handgemaakte hengselmand op ovale voet voorzien van V: Buitenlandse werken 925/000 ca. 910gr. 34x22x14cm. (zonder hengselhoogte) Cond.: U
Antieke Amsterdams zilveren vork, Jaarletter:F:1840, ca. 58 gr., Cond.:G
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos uit Schoonhoven, Groot keur MT: G. Stekelenburg, jaarletter G: 1825. 835/000 ca. 135gr. 12,5x7x2cm. Cond.: U
Bijzonder Hollands zilveren gelegenheidsmes/briefopener met staande zilveren leeuw met stadswapen. Groot keur 835/000, MT: J.M. Visser Steenwijk, jaarletter Y: 1958 ca. 61gr. 21,5cm. Cond.: U
4-Delig zilveren servies in prachtige zware conditie Z2 gekeurd. Zwart gekleurde handgrepen en eikelmotief op de deksels. 835/000 ca. 1785gr. H.: ca. 20cm. Cond.: U
Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G
Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G
Diverse delen plated 20e eeuw; 12 gebaksvorkjes, 15 theelepels, 7 schaaltjes, etc, Cond.: G
Fraaie Hollands zilveren visschep met fijn afgewerkte parelrand en agathen heft MT: J.V. A.D. Verschuur 1863, 835/000 L.: 28,5cm. Cond.: U
Mooie zilveren bewerkte zakflacon met diverse cupidovoorstellingen. Dop is afschroefbaar, taps toelopend model 835/000 ca. 215gr. 14x9x4,5cm. Cond.: U
Kristallen schenkkan eind 19e eeuw met zilveren montuur. Facet- en amandelgeslepen 29x30xø14cm. Cond.: G
Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R
PLated 5-delig koffieservies met parelrand bestaand uit; koffiepot, melkkannetje, suikerpot, comfoor en tablet 31xø29cm. Cond.: G
Hollands zilveren bonbonmandje, schuitvorig ajourgezaagd. MT: GR (G. Reijnen Rijswijk), Jaarletter M 1922 835/000 ca. 115gr. 13,5x10,5x5,5cm. Cond.: U
Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U
Hollands kristallen geëtste kaasstolp met onderschotel en zilveren knop 835/000 18xø21cm. Cond.: G (chip van onderschotel)
Prachtige zilveren koffiekan met zilveren greep en scharnierend deksel. Lichte hamerslagbewerking 800/000 ca. 750gr. H.: 28cm. Cond.: U
Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G
14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G
Negen delen plated 20e eeuw; 1x flacon, 1x zoutvaatje, 1x zoutstrooier, 1x koperen lontdover, 1x kaarskandelaar, 1x zeepbakje (scheurtje), 1x handwerkschaartje bewerkt, 1x poederdoos, 1x bonbonschaal ...
Vier delen zilver en verzilverd (2 delen zilver en 2 delen verzilverd) Cond.: G
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Kristal geslepen schaal op zwaarbewerkte gelobte zilveren voet, barokstijl. 925/000 17xø23cm. Cond.: U